Gönderen Konu: av dısında ıtaatsızlık yardım..?  (Okunma sayısı 1387 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sinan YÜKSEKDAĞ

• *
  • ATA NEO MODERN 1 GRAVÜRLÜ GOLD
av dısında ıtaatsızlık yardım..?
« : 12 Ekim 2010, 19:08:59 »
5 aylık poınterım var.avda mukemmel ıtaat var her ıstedıgımı yaptırıyorum.capraz arama bıle yaptırıyorum elımın hareketlerıyle gel gıt ara otur gıbı herseyı ama avın bıtıp eve gıdecegımız zaman yolda hıc soz dınlemıyor kacıyor yerde buldugu posetlere gıdıyor eve gelmek ıstemıyor.normal zamanda koyverıyorum gezmeye hıc soz dınlemıyor ustume atlamaya calısıyor camasırlara atlıyor.bugun yıne gezdırmye goturdum kayboldu evın arkasında gelmıyor bı baktım posette bırseyler yıyor aldım yanından goturdum koyverdım tekrar oraya gıttı bende kızıdım 2 tane sert vurdum ama sonradan cok acıdım ona vurmak ıstemıyorum avdan sogumasın dıye ama cok serefsızlık yapıyor koyverdıgım zaman yardımlarınızı beklerım
Sinan YÜKSEKDAĞ
1993-GİRESUN/BULANCAK

Çevrimdışı Recep İLGİN

• fethiyeli avcı
  • *
  • www.kayraconstruction.com
    • KAYRA İNŞAAT FETHİYE
Ynt: av dısında ıtaatsızlık yardım..?
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2010, 11:23:18 »
Sevgili Dostum Sinan,
      Köpeğin daha beş aylık olduğu için bu tarz çılgınlıklar gayet normal . Yapman gereken av harici günlerde onunla bol bol gezmek parklarda beraber yürümek ve snrasında iyi bir sosyalleşme olacağından yaşadığın bütün problemler ortadan kalkacaktır. Bu arada eğer topuk eğitimi verebilrsen de herşey çok dahada güzelleşir ... Kolaygelsin
Recep İLGİN Cep Tel:05327779355
1978 Fethiye - MUGLA  ''Beni Öldürmeyen Darbe Herdefasında dahada ÖLÜMSÜZLEŞTİRECEKTİR''