Gönderen Konu: Ordu-Persembe genc kopaylar  (Okunma sayısı 18188 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Halil KAYA

• *
  • TÜRKLÜK KANIMIZ iSLAM CANIMIZ
Ordu-Persembe genc kopaylar
« : 21 Aralık 2010, 15:27:40 »
Selam kopayci doslarima, uzun aradan sonra sizlerle paylasmak istedigim birkac fotograflarim var, domuz avcilari sayfamdaki köpeklerimin yavrulari. Gecen yil zehirlenen köpeklerimin iki disi yavrulari, babalari öldükten 1ay sonra dogmuslar 15 günlük ikende analarini zehirlemisler 6 yavrudan kalan 2 disi! Biberonla büyütmüs abim, digerleri ölmüs neyse uzatmiyalim kameti hic 1 avci kardesimin basina gelmesini istemem. Köpeginin degerini bilen arkadaslar mutlaka yavru yetistirin derim. Ben kurban bayraminda memleketteydim 3 yil sonra, yavrular domuz görmemis ama cakali 2 üc saat kovuyolar nasip olursa subatta ordudayim 1ay biraz egitim verecegim. Sizlerle güzel kareler paylasmak dilegiyle, kazasiz avlar diliyorum dostlara. Rastgele.Genc kopaylarin ölen babasi
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2011, 11:21:41 Gönderen: Halil KAYA »
Halil KAYA
1976-Ordu/Persembe

Çevrimdışı Hasan CAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Ordu-Persembe genc kopaylar
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2010, 17:17:08 »
GÜZEL KOPAYLAR  BİRAZ EMEK VERİRSENİZ GÖNLÜNÜZCE OLACAKTIR

« Son Düzenleme: 24 Aralık 2010, 16:08:07 Gönderen: Selman YİĞİT »

Hasan CAN
1962 ANKARA

Çevrimdışı Halil KAYA

• *
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2010, 20:38:16 »
TESEKKÜRLER ABIM INSALLAH BENIM BASIMA GELENLER SIZLERIN BASINA GELMEZ EVET KÖPEK YETISTIRMEK COKZOR BÜYÜK EMEK. DOSTLARA KAZASIZ BEREKETLI AVLAR DILIYORUM
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2011, 11:24:06 Gönderen: Halil KAYA »
Halil KAYA
1976-Ordu/Persembe

Çevrimdışı Alim SARIGÜL

• *
« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2010, 15:23:56 »
Kopoyların güzel sevgili hemşehrim. İnşallah birlikte çok güzel avlar yaparsınız. Mesudiye'den selamlar.
Alim SARIGÜL
1965-Ordu-Mesudiye
Mesudiye Kara ve Su Avcıları Derneği Başkanı

Çevrimdışı Halil KAYA

• *
« Yanıtla #4 : 25 Aralık 2010, 18:53:10 »
Tesekkür ederim saygi deger hemserim elimizden geleni yapacagiz yurtdisinda oldugum icin egitimleri biraz zor olacak senin köpeklerinde kurt belasindan kurtulur insallah. Almanyadan selamlar kazasiz hayirli avlar diliyorum.
Halil KAYA
1976-Ordu/Persembe

Çevrimdışı Cemil ÖZTÜRK

• *
  • Barakla domuz avı ayrıcalıktır
« Yanıtla #5 : 26 Ocak 2011, 23:30:28 »
halil köpeklerin güzel yavru yetiştirmek çok zor ama en güzel av tadınıda kendi yetişdirdiğin köpekten alırsın inş. köpeklerin gönlünce olur tüğleri kadar avları olur ama domuzda dikkat et 2 yasına kadar domuza süstürme veya kovalatma tek gine usta köpeklerle etkilemezde iki ufak oldumu daha hiç gitmezler
Cemil ÖZTÜRK
1979-Ordu

Çevrimdışı Abdullah GÜLTEPE

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2011, 20:20:58 »
domuz köpeği zor alışıyo her köpekte gitmiyo domuza, soyu domuzcu olan köpekler daha çabuk alışıyo inşallah seninkilerde alışır.
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212
Abdullah GÜLTEPE 1984 KARABÜK-İSKENDERUN/HATAY
 Tel: 05354083156

Çevrimdışı Halil KAYA

• *
« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2011, 22:15:21 »
cemil kardes agzina saglik cok dogru kardesim domuzavi cokzor okadarda keyiflidir zoru basarmakta en önemlisi köpeyin ne demisler 1liralik tüfek 10 liralik köpek kardesim malesef kopoylarim domuz görmedi yakinlarinda ustaköpek  yok zaten ben gurbetteyim abim ayda 1 götürüyo ama kopoylarimin 20 yildir soylarini biliyorum gecmisini dedeleri tam siyah barakti öyle barak bunlar köseden kopoya döndüler ama babalarini cok kesti azililar  yaninda  avcantamda ine iplik giderdim soylarina cekerlerse iyi cekmezlerse tilki cakal kovarlar saygilar selamlar..
Halil KAYA
1976-Ordu/Persembe

Çevrimdışı Halil KAYA

• *
« Yanıtla #8 : 27 Ocak 2011, 22:25:11 »
abdullah kardesim nedemisler armut dibine düserse iyi düsmezse kötü ama urasmak da lazim köpek yetistirmek cok zor emek sabir ister yavru yetistiren herkeze kolay gelsin kazagasiz avlar dostlara
Halil KAYA
1976-Ordu/Persembe

Çevrimdışı Halil KAYA

• *
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2011, 23:20:04 »
temenniyleriniz icin cok tesekkür dostlarim allah gönlünüze gönlümüze göre versin saygilar selamlar almanyadan avlak ailesine kazagasiz avlar dostluklar diliyorum
Halil KAYA
1976-Ordu/Persembe

Çevrimdışı Abdullah GÜLTEPE

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 28 Ocak 2011, 23:04:25 »
halil abi söylediğin doğru ama köpeğin kapasitesi önemli ben köpeğimin birine epey bir domuz gösterdim ama köpek tek başına hiç domuza gitmiyordu tavşancıydı . arkadaşımın köpeğinin soyu tavşan ve domuz kovuyor ve 3 yaşında köpek hiç domuz görmemiş domuzları kaldırdı bir iki tur çevirdi birine attık yaralandı köpek yanımıza gelince yaralı domuzun izine taktık ve domuzu yine buldu sonunda vurduk. hiç domuz görmeden domuz bulan kovan köpekte var ve bu köpeklere ufak bir yardım ettinmi süper oluyolar. diğer türlü bazı köpekler domuz bulmaya tam alışıyo domuzun en ufak darnesinde bırakıyo. iyi soy buldunmu kaybetmeyecen ben kaybettim hala arıyorum. :)
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212
Abdullah GÜLTEPE 1984 KARABÜK-İSKENDERUN/HATAY
 Tel: 05354083156

Çevrimdışı Halil KAYA

• *
« Yanıtla #11 : 29 Ocak 2011, 12:08:27 »
abdullah kardes her kopoy barak domuz avi yapacak diye birsey yok sadece domuza meyilli köpekler tabi soyunda da olmak zorunda ustalarimizda takdir ederki yasindan önce alti sekiz aylik yavrular domuza salinmaz o yasta darbe aldirmamak korkutmamak gerek yaninda usta olsa bile ve yazmissin 3yasinda ilk defa  domuza girmesi domuz 1de yaraliysa sansi cok az 3yasinda kopoy barak yarali domuza girerse kestirir kendini benim ve arkadaslarimin basina geldi köpeyi ölende oldu ben 20 yil önce basladim domuz avina domuz saldirisinada ugradim sansim varmis postu deldirmedim bizim karadenizde domuz avi zordur avci icinde köpek icinde o yuzden köpek eyitimi zordur eyitim sinirini iyi tutturmak gerek nedemis atalarimiz demir tavinda dövülür neyse uzatmiyalim kameti engüzel avlar siz genc kardeslerimizin olsun kazaziz...
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2011, 20:06:07 Gönderen: Halil KAYA »
Halil KAYA
1976-Ordu/Persembe

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 03 Şubat 2011, 22:32:44 »
Sevgili Halil bey atalarımız ne demişler? Acı patlıcanı kıravu çalmazmış.Yeterki özünde bir şey olsun,domuz kopoyları kestikce dahada sertelir,istisnalar kaideyi bozmaz,bazıları ürkek olur,bir sefer darbe yedimi birdaha tövbe ederler.Kopoy avcıları sabırlı olmak zorundalar,kopoylar ava 2 yaşından sonra başlarlar.
Birazda ustasına bağlı,her usta avcının köpek yetştirme tarzı farklı farklı olur,bilen zaten yavruyu çarptırmaz.Kopoyu Azılı çarpar,sürüye salarsan hiç birşey olmaz.Kalabalık sürüye zaten doğal olarak yaklaşmaz,uzaktan yatak yapat,kalkınca da devam eder.
Birazda sakınmıyacaksın ne kadar sakınırsan o kadar zarar görürsün.Kazasız belasız avlarda kullanman dileklerimle selamlar sevgiler sunuyorum.
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN

Çevrimdışı Aziz BAŞ

• *
« Yanıtla #13 : 16 Şubat 2011, 18:50:45 »
slm halil abi bende perşembeden benim bi abimde var aynı senin sarı olan kobayın aynısı erkek hemde süper domuz avı yapıyor avda tek olduğu için yanında bizde yavru yetiştirmek istiyoruz. eğer köpekleri çifleştirmek istersen birleştiririz hem sen güzel yavru alırsın hemde bizde sevaplanırız çünkü böle arkadaşın köepği gibi köpek bulamasın bu ordu civarında av üzerine görmeni isterim.
Aziz BAŞ
1982 ORDU

Çevrimdışı Halil KAYA

• *
« Yanıtla #14 : 05 Mart 2011, 22:08:03 »
selamin aleyküm fazli amca kusuruma bakma cevabi gec yaziyorum subatta ordudaydim internete giremedim her firsatta bolbol ava gittim neyse ustam artik gurbetteyim yine artik avlak daki dostlarin avlarina bakar hasret gideririz ustam yazdiklarin süpesiz tartisilmaz cok dogru tesekkür ediyorum sayenizde genc kardeslerimiz ve bizler cok seyler öyrenicez allah saglikli ömürler versin ustam neyse uzatmadan kameti kopoylar sinifi gecti ama daha cok islerivar ilk avlarini vurduk artik seneye nasipse kazagasiz belasiz avlar dilerim
Halil KAYA
1976-Ordu/Persembe

Çevrimdışı Halil KAYA

• *
« Yanıtla #15 : 05 Mart 2011, 22:18:05 »
aziz kardesim mesajini yeni gördüm keske persembede görüsseydik nasip olmadi kusuruma bakma nete girmedim domuz tepesinden inip firsatim olmadi gerci persembede evim dostum senin köyün neresi domuz avcilarini tanirim kimde o köpek tanisalim aziz persembede beni genelde tanirlar görüsürüz kardesim insallah
Halil KAYA
1976-Ordu/Persembe

Çevrimdışı Mesut ÇİLESİZ

• *
« Yanıtla #16 : 07 Mart 2011, 02:05:43 »
sevgili halil abi ben ordu ünyedenim beni sitenize kabul ettigiz için saolun abi çk süper köpeklerin var bn de domuz aına çok meraklıyım biz de sürek li avlanırız abi benim domuz köpegim çaldılar daha köpek bulamıyorum bulduklarım da gitmio eger abi çevreniz geniştir bana genç bi domuz köpegi bulursanız sevinirim abilerim eger mesaj atarsanız numara mı veririm görüşmek üzere
Mesut ÇİLESİZ
1987 ORDU

Çevrimdışı Cemil ÖZTÜRK

• *
« Yanıtla #17 : 07 Mart 2011, 22:56:22 »
halil abi benim gelinler sınıfı geçmiş gibi abi kopoyun iş yapar ama sakar olanı dediğin gibi tavsancı tipi çok onda kazsız avlara tüğleri kadar avı olur inş.
Cemil ÖZTÜRK
1979-Ordu

Çevrimdışı Halil KAYA

• *
« Yanıtla #18 : 08 Mart 2011, 17:21:59 »
aramiza hos geldin mesut kardesim ben suan yurd disinda ikamet etmekteyim elim den geleni yapmaya calisirim evet genc kardesim yetismis domuzcu bulmak zordeyil ama vermezler benim fikrim yavru alip yetistir derim kolay kolay calamazlar sahibini bilir baskasina tutturmaz sevgili kardesim duyarsam haber ederim sana ünyeye selamlar
Halil KAYA
1976-Ordu/Persembe

Çevrimdışı Halil KAYA

• *
« Yanıtla #19 : 08 Mart 2011, 17:30:57 »
evet kardesim resimlerden de belli sakar olan büyük annesine benzedigini söylüyolar beytullah abinin köpeklerinden zaten sari olan daliyo vurulan avi kiskaniyo adi karolin daha yolun basinda ama domuza iyi seneye daha iyi olucagandan eminim basina bir kaza gelmez insallah selam herkeze
Halil KAYA
1976-Ordu/Persembe

Çevrimdışı Mesut ÇİLESİZ

• *
« Yanıtla #20 : 11 Mart 2011, 09:29:15 »
halil abı cok teşekkkurr ederrim bılmıyorudum yur dışında oluduqunu .. abi köpek buluyorumda .. bizim orLarda hass kopay yokk pek. çok para istiyorlar. ama yınede senden haßer bekLicem abi.. sitemizzde cok qüzeL bu arada. sağlıcakLa kal abi.. tüm avcı abılerımede seLam oLsun.. kendıne iyi bak. ben hergün  siteye giriyorum. haberlerını beklıyorum.. ordu civarında olursa eger  köpek ben almaya giderim.
Mesut ÇİLESİZ
1987 ORDU

Çevrimdışı Aziz BAŞ

• *
« Yanıtla #21 : 13 Mart 2011, 12:24:36 »
evet halil abi ben seni az bucuk tanıyorum ama sana kötü haberim var elimizdeki köpeği iki hafta önce kaybettik. facebook varsa ordan görüşe biliriz perşembeye geldimmi mutlaka uğra bana pazar içinde kralinternette çalışıyorum.
Aziz BAŞ
1982 ORDU

Çevrimdışı Halil KAYA

• *
« Yanıtla #22 : 13 Mart 2011, 13:01:32 »
tamam aziz dostum ugrarim artik seneye belkide sonraki seneye nasip kismet dostum gecen hafta benim sakar olan kopayim zehirlenmis domuz tapede ölmüs diyeri iyi nasip olursa cemil kardesimin köpeyine gidicek kizanda vidyosunu izlemistirsin masallah harika domuzcu aziz senin dedigin köpeyi tahmin ediyim avda öldü demi oysa eyer benim kopoylarla avlandilar domuz tepede ölmesine üzüldüm canimiz sag olsun kazagasiz belasiz avlar vonaya selam
Halil KAYA
1976-Ordu/Persembe

Çevrimdışı Cemil ÖZTÜRK

• *
« Yanıtla #23 : 14 Mart 2011, 09:31:30 »
halil abi senin sakar kopayda zehirlenmişmi yazık ya kötü söz söyleyecem köpeklerden ne istiyolarda zehirliyolar aziz arkadasım senin köpekde domuz üstünde acemi avcının vurduğu köpekmi geçmiş olsun arkadasım
Cemil ÖZTÜRK
1979-Ordu

Çevrimdışı Cemil ÖZTÜRK

• *
« Yanıtla #24 : 14 Mart 2011, 09:32:46 »
mesut arkadasım ordu merkezde benim bi arkadaşta 4 yasında iki kopoy var erkek domuzcu istersen gelirsin bakarsın avına köpeklerin birini alırsın
Cemil ÖZTÜRK
1979-Ordu