Gönderen Konu: KARADENİZZ BÖLGEMİZDE MERA YARISMASİ İSTİYORUZ...  (Okunma sayısı 14324 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
  • POİNTER HERZAMAN :)
KAC GUNDUR ACICAM KONUYU CESARET EDEMİYORUM MERA YARISMALARI BIZIM BOLGEMIZE UZAK KALIYOR O ATMOSFORİİ O HAVAYI ARTIK BIZDE SOLUMAK ISTIYORUZZ KAC KISI ILE KONUSSAM GEREKTIGINDE YARDIMCI OLURUZ DIYOLARR ARTIK SOZ SIZDEE   

DEGERLİİİ BUYUKLERIMEE VE YETKILILERE SESLENIYORUM KARADENIZDEEE BIR MERA YARISMASI ISTIYORUZZ
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2012, 20:31:40 Gönderen: Eşref YILDIZ »
ESREF YILDIZ SAMSUN CARSAMBA 1987

resim yülke

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
Ynt: KARADENİZZ BÖLGEMİZDE MERA YARISMASİ İSTİYORUZ...
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2012, 20:49:54 »
KAC GUNDUR ACICAM KONUYU CESARET EDEMİYORUM MERA YARISMALARI BIZIM BOLGEMIZE UZAK KALIYOR O ATMOSFORİİ O HAVAYI ARTIK BIZDE SOLUMAK ISTIYORUZZ KAC KISI ILE KONUSSAM GEREKTIGINDE YARDIMCI OLURUZ DIYOLARR ARTIK SOZ SIZDEE   

DEGERLİİİ BUYUKLERIMEE VE YETKILILERE SESLENIYORUM KARADENIZDEEE BIR MERA YARISMASI ISTIYORUZZ

Eşref geçen sene Bafra'daki kurzhaar ların sınavından sonra ırk değerlendirmesi yapıldı,bizzat bende ırk derneklerine kayıt yapabilmek ve ırk değerlendirmesine katılacak arkadaşlara yardımcı olabilmek için Trabzon av programımı iptal edip biletimi Samsun'a çevirmiştim.
Ama malesef bu yarışmadan önce sizlerden gelen talepler çok olmasına rağmen Yalçın AKKURT VE BEN hayal kırıklığına uğradık,hatta ismi önemli değil bazı arkadaşlar abi kalabalıkmı kalabalıksa gelelim dediler.
Hal böyle iken öyle zannediyorumki daha uzun süre bu isteğiniz konusunda tereddütler yaşanır.
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2012, 20:52:43 »
Eşref geçen sene Bafra'daki kurzhaar ların sınavından sonra ırk değerlendirmesi yapıldı,bizzat bende ırk derneklerine kayıt yapabilmek ve ırk değerlendirmesine katılacak arkadaşlara yardımcı olabilmek için Trabzon av programımı iptal edip biletimi Samsun'a çevirmiştim.
Ama malesef bu yarışmadan önce sizlerden gelen talepler çok olmasına rağmen Yalçın AKKURT VE BEN hayal kırıklığına uğradık,hatta ismi önemli değil bazı arkadaşlar abi kalabalıkmı kalabalıksa gelelim dediler.
Hal böyle iken öyle zannediyorumki daha uzun süre bu isteğiniz konusunda tereddütler yaşanır.

tası vurdun gene bıze ama olsun
abı bu konuda bız bolge olarak bayagı gerıdeyızz ınsallah bundan sonra bırseylr yapmak ıstıyoruzz kac kopek bırlestırmemız lazım bu oran ıcın yarısma ıcın

resim yülke

Çevrimdışı Ramiz TERCAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2012, 20:57:00 »
Eşref bey,Karadeniz Av Doğa  Federasyonuna bağlı olan, Ordu ili olarak ,17 Haziran tarihinde Perşembe ilçemize bağlı Yason Burnu bölgesinde Fermalı av köpeği yarışması düzenleyebilmek için çalışmalarımız son süratle devam ediyor.Başkanımız Kadir ENGİN bey ve yönetim kurulu üyelerimiz ,Komisyonda görevli Kaya FURTUN,Serhat ÇELEBİOĞLU,Ertuğrul AZAKLI,Atilla ERKAN ve Ben büyük çabalar göstermekteyiz.İnşallah yakın zamanda hazırlıkları tamamlayıp Karadenizli dostlarımızı davet edeceğiz.
Ramiz TERCAN
1967 ORDU

Çevrimdışı İbrahim ÇELİKEL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2012, 21:01:43 »
eşref dostum ben ne kadar uzak olsamda elimden geleni yapmaya hazırım 3 tane eyhaf grand prixte koşturduk neler olur neler yapılır sonuna kadar yanındayım dostum bu adımı ilk sen başlat gör bak neler olacak hadi dostum topla grubunu klubünü ilk adımları atın biz arkanızdayız..
İbrahim ÇELİKEL
A Rh + 1983 Selçuk İZMİR
0 546 579 03 26

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2012, 21:02:13 »

tası vurdun gene bıze ama olsun
abı bu konuda bız bolge olarak bayagı gerıdeyızz ınsallah bundan sonra bırseylr yapmak ıstıyoruzz kac kopek bırlestırmemız lazım bu oran ıcın yarısma ıcın

Eşrefim;
Bende bir Karadenizli olarak herzaman elimden geldiğince destek olmaya çalıştım,her zamanda tüm varlığımla tüm Karadenizli dostlarımın yanında olacağım ama şu sözünü kabul etmiyorum ( tası vurdun gene bıze ama olsun ) sadece laf çarptım diyelim
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
« Yanıtla #6 : 09 Mayıs 2012, 21:04:29 »
Eşref bey,Karadeniz Av Doğa  Federasyonuna bağlı olan, Ordu ili olarak ,17 Haziran tarihinde Perşembe ilçemize bağlı Yason Burnu bölgesinde Fermalı av köpeği yarışması düzenleyebilmek için çalışmalarımız son süratle devam ediyor.Başkanımız Kadir ENGİN bey ve yönetim kurulu üyelerimiz ,Komisyonda görevli Kaya FURTUN,Serhat ÇELEBİOĞLU,Ertuğrul AZAKLI,Atilla ERKAN ve Ben büyük çabalar göstermekteyiz.İnşallah yakın zamanda hazırlıkları tamamlayıp Karadenizli dostlarımızı davet edeceğiz.

ramizz abiii ınsallah bu sekıl bır etkınlıkte bıze dusen gorev ne ıse yaparızz artık bızımde sezon bıtınce bır arada olmamısın saglayan cesıtlı aktıvıtelere varızzz

resim yülke

Çevrimdışı Kenan YILDIRIM

• *
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2012, 21:13:08 »
özhan keleş bey bu sefer hayal kırıklığı olmaz siz elinizden gelen desteği verin... bizde istiyoruz.
Kenan YILDIRIM
1961-Samsun

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2012, 21:13:18 »
eşref dostum ben ne kadar uzak olsamda elimden geleni yapmaya hazırım 3 tane eyhaf grand prixte koşturduk neler olur neler yapılır sonuna kadar yanındayım dostum bu adımı ilk sen başlat gör bak neler olacak hadi dostum topla grubunu klubünü ilk adımları atın biz arkanızdayız..

ABİİİİİ ELIMDEN GELENII YAPICAM VEE INSALLAH BIRSEYLER YAPICAM GEREKLI KOPEK SAYISINI ELDE ETMEM GEREKIRR DESTEGIN ICIN TESEKKUR EDERIM

resim yülke

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2012, 21:14:37 »
Eşrefim;
Bende bir Karadenizli olarak herzaman elimden geldiğince destek olmaya çalıştım,her zamanda tüm varlığımla tüm Karadenizli dostlarımın yanında olacağım ama şu sözünü kabul etmiyorum ( tası vurdun gene bıze ama olsun ) sadece laf çarptım diyelim

senin canın sagolsun senı sevdıgımı solememe gerek yok zten bılyıosun ne dersen de sana kızmam
VEE ARTIK DESTEGINI SONUNA KADAR BEKLIYORUZZ ABİİİİ

resim yülke

Çevrimdışı İbrahim AYKUT

• *
« Yanıtla #10 : 09 Mayıs 2012, 21:15:00 »
İnşallah abi Türkiyenin her bölgesinde..
İbrahim AYKUT
1994 bursa/gemlik

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
« Yanıtla #11 : 09 Mayıs 2012, 21:16:40 »
özhan keleş bey bu sefer hayal kırıklığı olmaz siz elinizden gelen desteği verin... bizde istiyoruz.

KENAN ABİMDE ıstıyorr 4x4 ondada var bana kac kopek olursa gelırım bır mıktar verın ben bulayım kopek sayısını

resim yülke

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
« Yanıtla #12 : 09 Mayıs 2012, 21:20:22 »
BU KONUDA HERKESIII ILGI VE ALAKAYA BEKLIYORUM YORUMLARINIZI EKSIK ETMEYIN

resim yülke

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #13 : 09 Mayıs 2012, 21:21:59 »
Böyle bir yarışmayı herkezden çok ben istemişimdir Karadenizimde.
Her zaman elimden geldiğince yanınızdayım
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Ersin KASAP

• *
  • avcıyı avcı yapan önündeki köpektir
« Yanıtla #14 : 09 Mayıs 2012, 21:22:32 »
eşrefim karadeniz bölgesi şimdilerde avcı sayısı olarak çoğu bölgemizden çok ama kardeşim işin püf noktası köpek işi eğer çevrende bu işlere meraklı koşturacak arkadaşlar varsa tabi neden yapılmasın ama bu işler biraz maddiyata dayalı oldu çünkü artık zaman olsa para yetiştiremiyor insanlar cac..dı bob.. derken il .il. ilçe.ilçe. koşturmak gerekiyor eee hal böyle oluncada af edersin ama akı bokunu geçiyor malesef ama illede köpek seyredicem diyorsan o iş başka ben yıllardır gidiyorum halen zevk alamadım çünkü avdaki zevki heyecanı vermiyor be kardeşim
avcıyı avcı yapan önündeki poınterdir [email protected] 0534 317 01 83

www.pointerferma.com

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #15 : 09 Mayıs 2012, 21:28:44 »
Biliyorsun sahtekar dostum bende herzaman arkandayım.... ;)
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
« Yanıtla #16 : 09 Mayıs 2012, 21:33:27 »
Böyle bir yarışmayı herkezden çok ben istemişimdir Karadenizimde.
Her zaman elimden geldiğince yanınızdayım

TAMAM ABİİİİ DESTEKLERINI BEKLIYORUZZ BAKALIM NELER OLUCAK

resim yülke

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
« Yanıtla #17 : 09 Mayıs 2012, 21:35:16 »
eşrefim karadeniz bölgesi şimdilerde avcı sayısı olarak çoğu bölgemizden çok ama kardeşim işin püf noktası köpek işi eğer çevrende bu işlere meraklı koşturacak arkadaşlar varsa tabi neden yapılmasın ama bu işler biraz maddiyata dayalı oldu çünkü artık zaman olsa para yetiştiremiyor insanlar cac..dı bob.. derken il .il. ilçe.ilçe. koşturmak gerekiyor eee hal böyle oluncada af edersin ama akı b..unu geçiyor malesef ama illede köpek seyredicem diyorsan o iş başka ben yıllardır gidiyorum halen zevk alamadım çünkü avdaki zevki heyecanı vermiyor be kardeşim

ERSIN ABİM DESTEGIN ICIN TESEKKUR EDERIM BAKALIM BIZ BIR DENIYELIM NASIL OLUYOR BAKICAZ :D :D

resim yülke

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
« Yanıtla #18 : 09 Mayıs 2012, 21:38:08 »
Biliyorsun sahtekar dostum bende herzaman arkandayım.... ;)

kopek sayısı artıyorr merayı ble buldum kanka :D :D

resim yülke

Çevrimdışı İsmail ÖZDEMİR

• Müdavim Üyemiz
  • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%
    • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%C3%96zdemir/325654497557412
« Yanıtla #19 : 09 Mayıs 2012, 21:46:26 »
degerli kardeşim eşref
şimdi ben bu konuya nasıl başlasam yazsam mı yazmasamı diye düşündüm....sadece şu nu diyecegim ben bir konu açtım 3 ay oldu avlakforum.com toplantısına kıf ı getirelimmi diye kimler gelir kimler katılır dedim    kim ne yazdı ! kim ne söyledi    !  aylardır kendi kendime güncel diye destekledim en sonunda silin  bu konuyu dedim ...bu sene  kıf ırk standartları gelseydi gelecek sene mera yarışını da getirirdik karadenize .. biz dk samsun karadeniz şubesi olarak türkiyede balıkesir şubesinden sonra ilk bölge olarak solms kurzhaar üretim izni sınavını yaptık..
             ......özhan keleş abime burdan teşekkürlerimi borç bilirim taaa istanbuldan geldi destek oldu.. fazla bişey yazmak istemiyom
       şayet bana görev düşerse sayın büyüklerime ve baglı bulundugum kıf fedarasyonuma talep ederim

karadenizin sevdalısı menfaatsiz gönüllüsü
 kurt ismail özdemir
bafra

[/quote]

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
« Yanıtla #20 : 09 Mayıs 2012, 21:48:01 »
degerli kardeşim eşref
şimdi ben bu konuya nasıl başlasam yazsam mı yazmasamı diye düşündüm....sadece şu nu diyecegim ben bir konu açtım 3 ay oldu avlakforum.com toplantısına kıf ı getirelimmi diye kimler gelir kimler katılır dedim    kim ne yazdı ! kim ne söyledi    !  aylardır kendi kendime güncel diye destekledim en sonunda silin  bu konuyu dedim ...bu sene  kıf ırk standartları gelseydi gelecek sene mera yarışını da getirirdik karadenize .. biz dk samsun karadeniz şubesi olarak türkiyede balıkesir şubesinden sonra ilk bölge olarak solms kurzhaar üretim izni sınavını yaptık..
             ......özhan keleş abime burdan teşekkürlerimi borç bilirim taaa istanbuldan geldi destek oldu.. fazla bişey yazmak istemiyom
       şayet bana görev düşerse sayın büyüklerime ve baglı bulundugum kıf fedarasyonuma talep ederim

karadenizin sevdalısı menfaatsiz gönüllüsü
 kurt ismail özdemir
bafra

bende bırsey demıyorum sadece sunu dıyorum
DESTEK LAZIM DESTEKK BAKALIM NELER OLUCAK

resim yülke

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #21 : 09 Mayıs 2012, 21:49:04 »
   benim bu yarışmaları ne kadar çok sitedigimi sy özhan keleş abim ÇOK İYİ BİLİR  neler yaşadıgımı nasıl çalıştıgımı nerlere müracat eetigimi iyi bilir  ve sy kıf başkanım ümit özkanal sy dk başkanım burak kabakçı iyi bilir ismail tabana hazırla geliriz dediler 3 ay konu askıda kaldı ..
[/quote]
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2012, 22:11:23 Gönderen: İsmail ÖZDEMİR »

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
« Yanıtla #22 : 09 Mayıs 2012, 21:50:44 »
   benim bu yarışmaları ne kadar çok sitedigimi sy özhan keleş abim ve sy kıf başkanım ümit özkanal sy dk başkanım burak kabakçı iyi bilir ismail tabana hazırla geliriz dediler 3 ay konu askıda kaldı ..

GEREKLİİİ KOPEK SAYISINI BEN BULURUM MERAK ETME SEN GENE DESTEKLERIN SAGLAA

resim yülke

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #23 : 09 Mayıs 2012, 22:16:22 »
      ben seni arar konuşuruz  özel .. ben köpek sayısınıda ayarlamıştım  ama tren kaçtı gelcek yıl nasipse ger gün yalçın akkurt u aradım  yalçın abide iyi bilir  çok kişi aradı beni abi ne  olursun yarışma olsun diye  gelecek yıl nasipse ..   [/col
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2012, 22:18:26 Gönderen: İsmail ÖZDEMİR »

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
« Yanıtla #24 : 09 Mayıs 2012, 22:46:04 »
      ben seni arar konuşuruz  özel .. ben köpek sayısınıda ayarlamıştım  ama tren kaçtı gelcek yıl nasipse ger gün yalçın akkurt u aradım  yalçın abide iyi bilir  çok kişi aradı beni abi ne  olursun yarışma olsun diye  gelecek yıl nasipse ..   [/col

BEN BU KONUYU SAYIN BASKANIM MUSTAFA SEZERLE KONUSCAM VE DOGRU YOLU BANA SOLICEKTIR BAKALIM NELER OLUCAK

resim yülke