Gönderen Konu: BÖYLE BİŞEY GÖRMEDİM...  (Okunma sayısı 23152 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Ynt: BÖYLE BİŞEY GÖRMEDİM...
« Yanıtla #25 : 21 Kasım 2012, 21:23:22 »
Ucuz atlattığınız için öncelikle geçmiş olsun. Tabi şundan farklı tavır gösteren üretici varsa onlara da örnek olsun. Sebebleri öğrenmek istemeleri daha iyisini üretmek için elbet. Etkilendim. Ersin Bey'le ben de bir zamanlar konuşmuştum. Gerçekten ilgili, müşteri adına empati kurabilen bir insan.

Tekrar sağlıkla, zevkle kullanın inşallah.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #26 : 21 Kasım 2012, 23:57:37 »
Müşteri hizmetlerinden Ersin beye ve satış pazarlamadan Şevket beye teşekkür ederim..Arkadaşlar Akkar Silah Sanayi genellikle yurtdışı çalışan özellikle Balkan ülkelerine büyük satışlar yapan bir firmadır.Her nedense yurt içinde çok reklam yapmıyorlar..Adını ilk defa Winchestere yapmış olduğu namlularla duymuştum..O dönem Akkar namlulu bu Winchesterlerden bir tane edindim..hala durur..ağır bir yapısı var ama her hava koşulunda çok iyi performansı var..özellikle ördek avında..Akkar işin özünde demir çelik sektöründen işe başladığı için çelikten çok iyi anlıyor ve tüfeklerinde kaliteli çelik kullanıyor..Soğuk kış koşullarında tüm namlu performansları gayet iyi..Namlu konusunda Şevket beye danıştığımda kendisi sadece benim değil bir çok yerden namlu hakkında övgü aldıklarını belirtiyor..Akkar a teşekkürler..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Emin VURAL

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #27 : 22 Kasım 2012, 11:31:53 »
Örnek teşkil edicek güzel bir ticaret anlayışı...Hani derlerya hep klişeleşmiş bir sözdür ama günümüz ticaretinde özlenilen bir durum ''Müşteri memnuniyeti''...Camiamız adına bizde memnunuz...

Teşekkürler Akkar Silah San. ve Ersin Bey...

Şikayetleri yapabildiğimiz gibi övgüleride yapmalıyızki gerçek kalite ve müşterisine önem veren firmalar ortaya çıksın.
Öncelikle size birşey oldumu diye sorması örnek alınacak bir davranış AKKAR SİLAH SANAYİ ve Ersin beyi müşteri memnuniyetinden ve işlerine olan saygılarından dolayı tebrik ediyorum

• Le Fusil Darne Saint-Etienne V 19 Paris France

Çevrimdışı Raha BOLAT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #28 : 22 Kasım 2012, 11:55:06 »
tüfeği ve son kullandığım fişeklerden 2 tane numune istediler inceleyelim bakalım dediler bana gelen uzatma yeni modelin uzatmasındanmış sanırım benim tüfeğim eski modelinmiş tam oturmamış bir dişmi ne eksik kalmış..fişeklerde 6 numara 32gr.keçe tapa imperyal fişekti ben bu tüfeği 3 şok ile 2004 den beri kullanırım ve en sevdiğim tüfeğim ve hiç bir sorun çıkarmamıştı.benim burada sözünü ettiğim tüfeğin kalitesi vs. değil ben tüfeği yolladım yeni namlu uzatma şok seti geldi.tüfeğin tetik tertibatının oralar parlatılmış oring conta değişmiş sıfır gibi olmuş tüfek ve hiç bir ücret talep etmediler buda benim hoşuma gitti ve sizinle paylaşmak istedim... olay budur ....
Özcan bey tamam tüfeğin kalitesinden bahsetmiyorsunuz ama,dandik bir malzemeden namlu olsaydı parçalanırdı,bi sakatlık çıkabilirdi,ben o açıdan söyledim.
Servis kalitesini daha önce bende yazmıştım,o konuda çok iyiler.
Raha BOLAT
1977 kırıkkale

Çevrimdışı Ceyhun ERİM

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 26 Kasım 2012, 13:20:38 »
HELAL OLSUN ADAM LARA BİZİM BÖYLE ŞİRKETLERE VE İNSAN LARA İHTİYACIMIZ TEBRİKLER AKKAR
05.04.1976 CEYHUN ERİM EDİRNE UZUNKÖPRÜ
XLR 5 / AFFİNİTY/ VENZA / S 12 E/ PHONEMO/ 200 AC/ CHURHCIL/ VERNEY CARRON/ NİTRO/ BARETTA

Çevrimdışı Mehmet TURAN

• *
    • http://www.silvercare.com.tr
« Yanıtla #30 : 12 Aralık 2012, 10:31:31 »
Bende AKKAR süper poze kullanıyorum.hem AKKAR dan hemde Ersin beyden çok memnunum iş yerime çok yakın ne sorunum olsa sorgusuz halletmiştir.
 Son olarak ta avda düştüm ve namlu üzerindeki şerit yamuldu,telefon ettim getirin bir bakalım dedi.tüfeği götürdüm ve olayı anlattım ilk önce sizde bir şey yok inşallah diye sordu ve tüfeğimi aldı ve ben sizi ararım dedi .ertesi gün namlunun yapıldığını söyledi,ücretini sordum ücret talep etmedi bende giderken en iyisinden fıstıklı baklava alıp gittim.İnanın namluyu tanıyamadım yamulan yeri düzeltikleri gibi birde boyamışlar sanki sıfır namlu olmuş.
Tabi bu ilk değil sağ olsunlar her sorunumu hallettiler.Bir kere daha AKKAR almakta ne kadar doğru kara verdiğimi anladım.Teşekkürler AKKAR a ve ERSİN Beye.. 
Mehmet TURAN
1980 PENDİK

Çevrimdışı Can EMiR

• *
  • Kırmızı ve Beyaz
« Yanıtla #31 : 16 Aralık 2012, 15:42:35 »
Silahların Grupmanlarına bakan oldumu ? diğer bir konu ağır silahlar, 3,25 GR. yürüme avları için uygun değil.
Avcılık Merhamet ve Vicdan Gerektiren Bir Sorumluluktur. İkisini Bir Arada Taşımayana Avcı Değil, İNSAN Bile Denemez. EMİR

https://www.facebook.com/kirmizivebeyaz
0542 560 EMiR

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #32 : 16 Aralık 2012, 16:21:32 »
Silahların Grupmanlarına bakan oldumu ? diğer bir konu ağır silahlar, 3,25 GR. yürüme avları için uygun değil.
sizce ağırlık ne kadar olmalı can bey ? Bence yazdığınız rakam çok kötü değil.ayrıca kullanan arkadaşlardan şikayeti olan duymadım.şikayeti olanlarıda servis yeterince memnun ediyor.en azından yorumlar hep memnun edici.bende bir tane combo set alacam nasipse.AKKAR epeydir takibimde.hayırlısı.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Can EMiR

• *
  • Kırmızı ve Beyaz
« Yanıtla #33 : 16 Aralık 2012, 19:35:41 »
3 KG üzerine çıktımı sorun veriyor. Bıldırcın ve özellikle Keklik avlarında bir kaç saat sonra bıtkınlık veriyor ve kollarınız düşüyor, dikkatiniz dağılıyor. Bende 3.30 KG. lik Huğlu var dün Keklik avında 3 satten sonra pes ettirdi desem yalan olmaz. Firma olarak söyleninler doğru, kaliteli ürünler çıkarıyor, hizmeti çok iyi. Zaten attığımız 30-32 Gr. var sayın 34 Gr. her silahla çok rahat atılır.

Avcılık Merhamet ve Vicdan Gerektiren Bir Sorumluluktur. İkisini Bir Arada Taşımayana Avcı Değil, İNSAN Bile Denemez. EMİR

https://www.facebook.com/kirmizivebeyaz
0542 560 EMiR

Çevrimdışı Serdar BAKAL

• Müdavim Üyemiz
  • VARLIĞIM, YÜCE TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN...
« Yanıtla #34 : 22 Ocak 2013, 21:56:23 »
bu bir AKKAR klasiği...
Serdar BAKAL1982 Bandırma/BALIKESİR,ŞARKÖY0 542 562 36 73

CADIGİLLERDEN LADY

www.youtube.com/Serdarbakal

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 22 Ocak 2013, 22:25:07 »
   evvela geçmiş olsun sn.özcan kara bey,
   insanız ve hata bize aitse telafisine gidilmesi ve silah sanayinde biz avcıların maduriyetini duyarlı bir şekilde madur olan kişiye '' size birşey oldumu'' diye sorulması insani bir yaklaşım, netice olarak sorunu ticari müşteri memnuniyeti doğrultusunda sorunu giderip geri dönüşümü diğer firmalarada örnek teşkil etmelidir. teşekkürler ersin bey teşekkürler akkar silah sanayi insani anlayışınız ve ticari anlayışınız için siz ve sizin yolunuzdaki tüm arkadaşlara şiddetle ihtiyacımız var iyiki varsınız yüce allahım işinizi rastgetirsin bol kazançlar.., saygılarımla..
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
« Yanıtla #36 : 22 Ocak 2013, 23:40:02 »
Yapılan iş takdiri hakediyor ama yeterli değil bence de.Sn.Mustafa Özkol un da değinmek istediği gibi ya daha vahim sonuçları olsaydı.Vahim sonuçlar veya sadece namlu şişmesinin sebebini imalatçı kullanıcı ile beraber sorgulamalı,dikkatsizlik mi yanlış fişek kullanımımı,yoksa defektif malzememi veya uygunsuz parça mı gönderildi.

Misal geçenlerde üveyik için fişek tavsiyesi istedim bir av bayiinden, bana şu fişekten çok memnunlar tavsiye ederim dedi, baktım fişeğin üzerinde steel yazıyor ve skeet fişeği.Bu çelik saçmalı deyince şaşırdı,tabi ingilizce bilmek zorunda değil ama toptancı satarken mutlak belirtmeli bunu.Her neyse o fişeğin uygun olmayan namlu veya uygun namlu 1 veya 2 şokla atıldığını düşünün,sonuç felaket olabilir.

Belki yukarda ki örnekte de bilmeden çelik saçma attınız ve yeni gelen namlu ile de atacaksınız.Bunu demek istedim.Olayın sebebini mutlak fabrikanın araştırması gerekli.
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #37 : 29 Ocak 2013, 09:27:41 »
Akkar her zaman malına sahip çıkan bir firmadır
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı Bilal PAZVANT

• *
« Yanıtla #38 : 29 Ocak 2013, 09:56:04 »
Müşteriye yapılan yatırım hiç bir zaman boş yatırım değildir.Biz Türk firmaları olarak bunu tüm markalar için söylüyorum hatta ve hatta küçük esnafımız için bile bu geçerlidir , kolay paranın ve 3 ün 5 in hesabını yapmış ve uzun vadede kaybetmişizdir hep.Firmanın yaklaşımını takdir ediyorum.

Çevrimdışı Halim TUNCER

• *
« Yanıtla #39 : 09 Nisan 2013, 15:32:09 »
Bu kadar güzel yorumlar üzerine bende Akkar Altay Deluxe Y.Otomatik Av Tüfeği almaya niyetlendim. Böyle satın alma sonrası ilgilenecek üretici bulmak zor gerçekten...
Halim TUNCER
1958 KONYA

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #40 : 09 Nisan 2013, 20:14:05 »
Abicim hayırlısı olsun.Akkar alan yanılmaz, her zaman memnun kalır.
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #41 : 09 Nisan 2013, 22:04:29 »
valla helal olsun bende yeni bi tüfek aldım keşke bu markayı daha iii tanısaydık öyle karar verseydik
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

Çevrimdışı Ali DAL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #42 : 10 Nisan 2013, 00:11:28 »
akkar dan benzer memnuniyetler daha öncede duymuştuk... akkarı bu konuda tebrik ediyorumi,diger firmalarada örnek olması dilegimizdir.......
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2013, 00:12:41 Gönderen: Ali DAL »
Ali DAL    1976
Serinhisar / DENİZLİ
05373669437

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #43 : 11 Nisan 2013, 22:32:45 »
AKKAR SİLAH SANAYİ ve Ersin beyi canı gönülden tebrik ediyorum,
slm hasan bey malatyanın neresinden
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #44 : 18 Mayıs 2013, 13:38:44 »
herkes hata yapar. fabrikada yapmış olabilir önemli olan hatanın arkasında durabilmek ve telafi etmek. görünen oki en güzel şekilde telafi etmişler. tebrikler. umarım bidaha olmaz allah korusun yaralanabilirdiniz.
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Hayri IŞITAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #45 : 18 Mayıs 2013, 17:11:35 »
iste bu sattigin malin arkasinda durmak
akkar silah snayine tesekkurler
1962 SAMSUN 55-- United states

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #46 : 20 Mayıs 2013, 19:53:22 »
 O0  O0  O0
Müşteriye yapılan yatırım hiç bir zaman boş yatırım değildir.Biz Türk firmaları olarak bunu tüm markalar için söylüyorum hatta ve hatta küçük esnafımız için bile bu geçerlidir , kolay paranın ve 3 ün 5 in hesabını yapmış ve uzun vadede kaybetmişizdir hep.Firmanın yaklaşımını takdir ediyorum.
  O0  O0  kaybedilen bir müşteri kayıp bir servettir  . .  samimiyet ; her konuda olduğu gibi ,  bu konuda  da çok önemlidir . . akkarı bu davranışından dolayı tebrik ederim . .  O0 O0
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Ahmet YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #47 : 13 Temmuz 2013, 00:44:47 »
2000 yılında altay specıal almıştım ve 1 ay önce 61 cm namlu yaptırmak için ersin bey ile görüşüp tüfeği fabrika ya gönderdim tüfek 15 gün içinde elime geçti fakat sağolsunlar dipçik hariç bütün parçalarını deforme olmuş diye değiştirdiler yanında 5 adet şok ve şok anahtarını da göndermişler namlu hariç diğer hiçbir parçadan para almadılar kendilerine ilgi ve alakadan dolayı buradan tekrar teşekkür ediyorum ve bütün avcı lara akkar ı tavsiye ediyorum ve ihtiyacım olmamasına rağmen tekrar akkar dan silah alacağım
Ahmet YILDIZ
1981 KOCAELİ KARTEPE

Çevrimdışı Emrah YUNGUCU

• *
« Yanıtla #48 : 17 Temmuz 2013, 16:26:57 »
Akkara ağır demek bence  kişiye göre değişir benim akkarın yapısı o kadar güzel ki kilosunu hissetmiyorum av bir spordur üstelik keklik avcısıyım ve  hem kırda hem çalıda akkar harika,hem 3,250  ağır değil bana göre ama  görüşlerede saygı duyarım.ama en azından şahlanma olmaz,silah beni dövmez
Emrah YUNGUCU
1979 Fethiye-Muğla

Çevrimdışı İlhan BULUT

• *
« Yanıtla #49 : 17 Temmuz 2013, 16:41:13 »
2000 yılında altay specıal almıştım ve 1 ay önce 61 cm namlu yaptırmak için ersin bey ile görüşüp tüfeği fabrika ya gönderdim tüfek 15 gün içinde elime geçti fakat sağolsunlar dipçik hariç bütün parçalarını deforme olmuş diye değiştirdiler yanında 5 adet şok ve şok anahtarını da göndermişler namlu hariç diğer hiçbir parçadan para almadılar kendilerine ilgi ve alakadan dolayı buradan tekrar teşekkür ediyorum ve bütün avcı lara akkar ı tavsiye ediyorum ve ihtiyacım olmamasına rağmen tekrar akkar dan silah alacağım

Ersin bey gerçekten çok düzgün bir arkadaş. Avı bırakmadıktan sonra mutlaka yolum Akkar ile kesişecek.
  • Akus SuperPoze
  • Huğlu Renova
İlhan BULUT
1972 KOCAELİ