Gönderen Konu: 2014 ProHunt Istanbul  (Okunma sayısı 19051 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Erkan POLAT

• Müdavim Üyemiz
Ynt: 2014 ProHunt Istanbul
« Yanıtla #50 : 09 Haziran 2014, 11:57:33 »
bu seneye zarif tasarımlar var anlamına mı geliyor :D
Epagneul Breton

Browning B725 71 cm
Beretta silver pigeon sporting 76 cm
Franchi Affinity 3 67 cm

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #51 : 10 Haziran 2014, 00:05:56 »
aynen Volkan Bey,
hatta av bittikten sonraydı dolabıma bir tane kinetik akdaş ekledim . Şimdi sırada pozesi var ama yaptırırken sizden de fikir almak isterim . Gerçekten tüfek bilginiz çok iyi saygılarımla ...

Sağolun, o sizin güzel görüşünüz. Akdaş'a düşüncelerinizi ilettikten sonra dilediğiniz gibi olacağına inancım tam ama ufak tefek bir yardımım olursa bile o sizin takdirinizdir :) Standart modeli bile hoşuma gitti doğrusu.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Mustafa BAŞHAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #52 : 13 Haziran 2014, 03:17:26 »
Ömer bey gazlı yarı oto ürünlerinizin fotoğraflarında barak kasalı modellerde görünüyor acaba bu ürünleriniz ne zaman satışa sunulacak . çalışmalarınızda başarılar dilerim.
1977-Lapseki-Çanakkale

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
  • Yeminli Mütercim Tercüman AKDAŞ SİLAH
    • Akdaş Silah
« Yanıtla #53 : 13 Haziran 2014, 08:55:10 »
Ömer bey gazlı yarı oto ürünlerinizin fotoğraflarında barak kasalı modellerde görünüyor acaba bu ürünleriniz ne zaman satışa sunulacak . çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Mustafa Bey ürünler satışa sunuldu. İmza kısmındaki bilgilerden İsmail Beye ulaşabilirsiniz. Barak kasalı modellerin olduğu doğrudur. Standart model yuvarlak kasadır, barak kasayı özellikle belirtmeniz gerekir.

Teşekkür ederiz.

barışgökduman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : 19 Haziran 2014, 20:06:46 »
Katılıyorum.
Selamlar

Ben bu konu da hiçbirinize katılmıyorum . (Ömer bey dahil ) Bence akdaş firması en doğrusunu yapıyor. Klasik tüfek yapıyor olması firmanın en güzel yanı . Klasik tüfekler herzaman yerini korumuştur . Diğer firmaların da tasarım çizimcisi falan olduğunu düşünmüyorum . Tasarımı olan firma patent alır . Diğer firmaların hepsi kopyalama yapıyor . ( Hatsanın dinamik huğlununda nitro beast sadece patentli diye biliyorum ) Sürekli kasa değiştirmek yerine eski modeller üzerindeki iyileştirmeler klasikleşmeyi sağlar . Bu da kalıcı olmayı sağlar .Saygılarımla ...

Hocam sana katılıyorum. Ben de klasik modellere doyamadım hala. Bana göre Akdaş'ın pozeleri şekil şemal gayet güzel. Kinetik modeli de Ata gazlıdan bu yana en zarif modellerden biri. Klasik tarz ama o bile bana yetmiyor. Ahşabındaki tırtılların modelini daha klasik olanlardan olsun isterdim. E bu zor bir iş değil. Öyle istesem öyle de yapılır sanıyorum ama bakalım kısmet. Akdaş alacak olsam, ilkin pozelerinden 412L miydi, öyle biri; katalogda gördüm bayıldım. Hayırlısı