SİLAHLAR, MÜHİMMAT, EKİPMAN HAKKINDA HER ŞEY > Fabarm Av Tüfekleri

Fabarm l4s greyhunter almayı düsünüyorum.Degerli yorumlarınızı bekliyorum

(1/6) > >>

Murat ÖNER:
L4s kullanıcı yorumlarınızı bekliyorum dostlarm

İbrahim TUTKUN:
Murat Bey selamlar.
Tüfeğin initial hunter modelini uzun bir süre incelemiştim. Fabarm fiyatına göre gerçekten çok kaliteli tüfekler üretiyor. Boyum 183 cm. Tüfeğin standart haliyle benim için yüzlemesi savurması şahaneydi. L4S serisindeki tüfeklerde fark kutudan çıkan choke sayısı ve çeşitli makyajlardan oluşuyor. Initial hunter'dan 3 adet, grey hunter'dan 5 adet choke çıkıyor. Initial hunter serideki en sade tüfek, fiyatı da gayet uygun. Grey hunter'a verilecek parayla XLR5 de alabilirsiniz. O da çok güzel bir tüfek.
Yada daha iyisi, şu an satılık ilanlarında forum yöneticilerimizden Tuncay Hocamızın satılık Beretta A400 tüfeği var. Kusursuz grupmanı ve randımanı olan, denenmiş, onaylanmış bir tüfek. Bütçenize de uygun.
İlân şurada http://avlakforum.com/frm/index.php?topic=194920.0

Fabarm gerçekten güzel tüfekler üretiyor. Ama aynı paraya Beretta A400 varken L4S grey hunter... Tercih sizin.

Saygılar.

Murat DİNGİZ:
ben fabarm kullanıyorum Allah bana sabır versin diyeyim sen anla

Bahri TUĞRULTEKİN:
 >:D   hayırdır hocam ne oldu.

Murat DİNGİZ:
Valla kardeşim sağ atarsın sol gider. Sabah ayrı öğle ayrı akşama ayrı fişek taşırsın yetmez. Dağda bayırda keklik peşinde koşarsın ayak gider(diğerlerini geçtim kafadan iki saçma yiyen keklik gider mi ya)
.Bıldırcın ya arkasından bağırsan düşer tüfekle düşmez. 36 grdan başlarsın top atar gibi diker. Daha ne diyeyim 

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git