Gönderen Konu: 3 FİRMAYI TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE ŞİKAYET ETTİM  (Okunma sayısı 16228 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdem SERİN

• *
  • AV LİMİTLERİNİ UNUTMAYALIM!!!!!
Ynt: 3 FİRMAYI TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE ŞİKAYET ETTİM
« Yanıtla #25 : 09 Eylül 2011, 00:49:04 »
gerçekten anlamadım serkan .......... bu arada bıldırcın kovalasa bu tarafada biraz..

Erdem SERİN
1983-BALIKESİR/BURHANİYE 05556752053

Çevrimdışı Abdulkadir DOĞRU

• Müdavim Üyemiz
  • GOOSE,DUCK,HUNTER . KODOBAY
« Yanıtla #26 : 13 Eylül 2011, 12:27:28 »
Stogorden arayıp 45 gün zaman daha istediler bende bıktım hayırlısı.
Raffaello ELİTE 12-66
SERTLER 12-66 SP 
Nikel Gravür-1 20-61
Özel 20-61 ÇİFTE
BRNO HZ 302 SP

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
« Yanıtla #27 : 13 Eylül 2011, 13:00:19 »
Sizin tüfek İtalya ya gitmiş görünüyor Albülkadir bey. bana gönderdikleri bu tüfekleri biran önce gönderin içerikli mail deki(İtalya ya çektikleri maili bana forward ettiler)4 seri numarasından birisi sizinki(benim tüfek te var tabi aralarında).Üstelik sizin tüfek 2 aydan kısa bir sürede formaliteleri bitirilip gönderilmiş(bu işi hızlandırdık demişlerdi zaten)temmuz tarihli gidişi.Benim tüfek 4 ayı geçen bir sürede gidebildi ve şubat ayında gitti İtalya ya hala gelecek 3 ay önce tamiratı bittiği haberi geldiği halde,hemen göndersinler istedim,bakalım bir önce gelir hayırlısıyla benim tüfeğim de inşallah.
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

• Expert Üye
« Yanıtla #28 : 05 Ekim 2011, 23:22:29 »
Tüfeğim nihayet bugün bana ulaştı.Öncelikle söylemeliyim ki hatalı kısımlar mükemmel bir şekilde yapılmış hatta sıfır aldığımdaki halinden kaplama daha bile güzel göründü gözüme,bantın üstündeki tırtıklardaki ezik bölümü sıfır gibi yapmışlar.Sadece çizildiği için tamamı polisajlanıp metal rengine gelen tetiği altın kaplamalarını da(orijinali öyle)istemiştim o yapılmamış,sanıyorum metal rengini kendi tercihim zannettiler(tam çevrilmemiş olabilir isteklerim),bir de bir kaç tane ekstra tüfeğin orijinalinde olmayan isteklerim vardı onlar da yapılmamış,sanırım model özellikleri değişeceğinden yapmadılar bilemeyeceğim.Ekstra bir namlu istemiştim onu da göndermemişler bunu stoegerdekiler soracaklar,bir de ağzında takılı olan şoklar da orda kalmış,tüfek şoksuz geldi,onları da stoeger den isteyecekler.Sonuç olarak bazı aksaklıklar olsa da tüfek iki şok ve tetik haricinde sıfır aldığımdan daha da güzel bir şekilde geldi.Vakit bulursam tüfeğin gitmeden önceki ve geldikten sonraki resimlerini ayrı bir başlık açıp paylaşmayı düşünüyorum.

Buradan tekrar Stoegerde emeği geçenlere ve tabi Beretta İtalya fabrikasındaki yetkililere ve servis elemanlarına çok çok teşekkür ediyorum.

Abdülkadir beyin tüfeği de öğrendiğime göre bitmiş,yakın zamanda eline geçer sanırım.
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #29 : 06 Ekim 2011, 00:33:41 »
Kamil bey gözünüz aydın..güle güle kullanın.yalnız şu gelmeyen namlu ve şokların orda kalışı ilginç değilmi? :)
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #30 : 06 Ekim 2011, 08:31:02 »
Tüfeğim nihayet bugün bana ulaştı.Öncelikle söylemeliyim ki hatalı kısımlar mükemmel bir şekilde yapılmış hatta sıfır aldığımdaki halinden kaplama daha bile güzel göründü gözüme,bantın üstündeki tırtıklardaki ezik bölümü sıfır gibi yapmışlar.Sadece çizildiği için tamamı polisajlanıp metal rengine gelen tetiği altın kaplamalarını da(orijinali öyle)istemiştim o yapılmamış,sanıyorum metal rengini kendi tercihim zannettiler(tam çevrilmemiş olabilir isteklerim),bir de bir kaç tane ekstra tüfeğin orijinalinde olmayan isteklerim vardı onlar da yapılmamış,sanırım model özellikleri değişeceğinden yapmadılar bilemeyeceğim.Ekstra bir namlu istemiştim onu da göndermemişler bunu stoegerdekiler soracaklar,bir de ağzında takılı olan şoklar da orda kalmış,tüfek şoksuz geldi,onları da stoeger den isteyecekler.Sonuç olarak bazı aksaklıklar olsa da tüfek iki şok ve tetik haricinde sıfır aldığımdan daha da güzel bir şekilde geldi.Vakit bulursam tüfeğin gitmeden önceki ve geldikten sonraki resimlerini ayrı bir başlık açıp paylaşmayı düşünüyorum.

Buradan tekrar Stoegerde emeği geçenlere ve tabi Beretta İtalya fabrikasındaki yetkililere ve servis elemanlarına çok çok teşekkür ediyorum.

Abdülkadir beyin tüfeği de öğrendiğime göre bitmiş,yakın zamanda eline geçer sanırım.
Kamil bey gözünüz aydın güle güle kolanınız yalnız ben kesinlikle önlara teşekkür etmiyeceğimi bilsinler geç kalan bir hizmet anlayışı var bakalım benimkimde neler eksik çıkacak.
Raffaello ELİTE 12-66
SERTLER 12-66 SP 
Nikel Gravür-1 20-61
Özel 20-61 ÇİFTE
BRNO HZ 302 SP

• Expert Üye
« Yanıtla #31 : 06 Ekim 2011, 09:21:37 »
Ahmet bey ve Abdülkadir bey çok teşekkürler.Ben buna şükür diyorum zira yapılan kısımlar gerçekten Beretta nın adına yakışır şekilde çok güzel yapılmış,eksiklikler dalgınlık artı iletişimin yabancı bir dilde olması ile alakalı  olabilir gibi de geliyor ,artık herneyse ama şokları geri isteyecekler,namlu niye gönderilmedi sorulacak ama eğer gövde alıştırması zaten yapılmadıysa oradayken, o iptal,burada doğru yapılamayabilir alıştırma işlemi,o sebeple.
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #32 : 06 Ekim 2011, 09:32:12 »
  Kamil bey ahşap kısmı veya namlo çiziklerinide yapmışlarmı ?
onları yapsalar iyi olacak benimki çok deforme olmuş dorumdaydı .

Bu gün tekrar aradım bir gelişme yok halen.
Raffaello ELİTE 12-66
SERTLER 12-66 SP 
Nikel Gravür-1 20-61
Özel 20-61 ÇİFTE
BRNO HZ 302 SP

• Expert Üye
« Yanıtla #33 : 06 Ekim 2011, 10:02:39 »
Ahşap kısımlarda benim herhangi bir sorun zaten yoktu ama namlu şeridinin üstünde tırtıklarda ezilme vardı orayı hiç belli olmayacak şekilde yapmışlar,çok takdir ettim,namluyu da boyamışlar.Eğer yapılacak şeyleri tam anlarlarsa(ne de olsa çeviri yapılıyor) güzel olacağına inanıyorum ben.inşallah sizinki de güzel olur.
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #34 : 03 Kasım 2011, 13:31:15 »
Nihayet tüfeğim geldi birşey demiyecem bu firmalara sadece yazıklar olsun.
Raffaello ELİTE 12-66
SERTLER 12-66 SP 
Nikel Gravür-1 20-61
Özel 20-61 ÇİFTE
BRNO HZ 302 SP

• Expert Üye
« Yanıtla #35 : 03 Kasım 2011, 13:37:44 »
Abdülkadir bey sözleriniz sitemkar gecikme dışında memnun olmadığınız bir durum oldu mu?Yine de gözünüz aydın.
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #36 : 04 Kasım 2011, 08:13:53 »
Abdülkadir bey sözleriniz sitemkar gecikme dışında memnun olmadığınız bir durum oldu mu?Yine de gözünüz aydın.

Öncelikle Kamil bey ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim evet gecikme doğru ama bu kadar gecikmeye rağmen ahşap ve namloya dokunulmamış sadece kasa değişimi yapılarak gönderilmiş oysa tüketici hatasından kaynaklı çizikler vardı onlara müdahale edilmemiş olsun bukadarıda idare eder selamlar iyi paylaşımlar.
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2011, 08:59:15 Gönderen: Abdulkadir DOĞRU »
Raffaello ELİTE 12-66
SERTLER 12-66 SP 
Nikel Gravür-1 20-61
Özel 20-61 ÇİFTE
BRNO HZ 302 SP

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #37 : 02 Ocak 2012, 15:24:02 »
  Tüketici hakem heyetinin vardığı kararı paylaşıyorum bakalım sunumuz ne olacak.

« Son Düzenleme: 02 Ocak 2012, 15:29:14 Gönderen: Abdulkadir DOĞRU »
Raffaello ELİTE 12-66
SERTLER 12-66 SP 
Nikel Gravür-1 20-61
Özel 20-61 ÇİFTE
BRNO HZ 302 SP