Gönderen Konu: akdaş Semios / AK 212-S ???  (Okunma sayısı 7569 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesut ÖZKAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: akdaş Semios / AK 212-S ???
« Yanıtla #25 : 20 Aralık 2015, 15:04:51 »
AKDAŞ AK 212 S tüfeğimi  dun keklik avında denedim vede ciddi anlamda olumlu sonuçlar aldım vurduğum kekliği abartısız 40 metreden fazla bir mesafeden tek fişekle çaput gibi yere indirdim fişek b-p f2 classic 5 numara 34 gr ..şimdi diyeceksiniz ki nerden biliyorsun 40 metre olduğunu büyük adımlarla saydım 60 adımdan fazla idi ..tüfek gayet  guzel etkili inşallahta ilerleyen zamanlarda yine memnun kalırım bu  tüfeğimden
  • d-docxarms dcx 16 otomatik
  • akdaş ak 212 s otomatik
  • tek kirma
1981 MUŞ

Yokluktan değil,adaletsizlikten çıkar bu dünyada sorunlar.....

The following users thanked this post: Sabahattin KARAHAN

Çevrimdışı Erkan TEKKAYA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 20 Aralık 2015, 15:39:10 »
ak 212 w (wood) modelini kullanıyorum ilk geldiğinde 24 gram desteksiz atış denemelerim oldu lakin mesut beyin bahsettiği problemle karşılaşmadım hani karşılaşsam da problem değildi  arkadaşlar tüfek on numara övmek yada bende kullanıyorum diye değil yiğidi öldür hakkını ver dağılımı olsun yıkıcılığı olsun ağırlığı olsun düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim (sentetik modeli çok çok  hafif)
1984 ANKARA

The following users thanked this post: Sabahattin KARAHAN, Mesut ÖZKAN

Çevrimdışı Mesut ÖZKAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 20 Aralık 2015, 23:14:16 »
ak 212 w (wood) modelini kullanıyorum ilk geldiğinde 24 gram desteksiz atış denemelerim oldu lakin mesut beyin bahsettiği problemle karşılaşmadım hani karşılaşsam da problem değildi  arkadaşlar tüfek on numara övmek yada bende kullanıyorum diye değil yiğidi öldür hakkını ver dağılımı olsun yıkıcılığı olsun ağırlığı olsun düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim (sentetik modeli çok çok  hafif)
Erkan bey desteksiz otomatık yapmaması benımde hoşuma gitmedi ama dediğim gibi tüfek genel anlamda çok hoşuma gitti yıkıcılığı tesiri kullanılan malzeme verdiğim ücreti hak eden türden...vede gazlı tüfeklerden daha etkili gibime geldi
  • d-docxarms dcx 16 otomatik
  • akdaş ak 212 s otomatik
  • tek kirma
1981 MUŞ

Yokluktan değil,adaletsizlikten çıkar bu dünyada sorunlar.....