ALIM-SATIM-KAYIP-BULUNTU İLANLAR:---KÖPEKLER--- > ÜCRETSİZ KÖPEK İLANLARI

Bedava Köpeğe İhtiyacı Olanlar BURAYA .........

<< < (2/16) > >>

İsfendiyar TOPÇU:
Saygılar
49 yıllık yaşamımın her anı avcılık yapmaya çalıştım.Zaten birçok arkadaş beni tanıyordur sanıyorum.
Karakafa pointer hastasıyım.Hiç para ile köpek satmadım ve almadım.Malum tabi ki bir yavrunun ilk aşıları vs gibi masrafları var.Zaten maddi olarak ta buna müsait değilim.
Eğer gerçek bir avcıya hediye edebilecek Karakafa pointer yavru vermek istiyecek arkadaşlar varsa (İstanbuldayım) erkek dişi farketmez sevinirim.Yanlız önce yavruların en az resimlerini görmek isterim.
İsfendiyar Topçu
msn:[email protected]

Sevgilerle

Atilla ÖZEN:
SAYGILAR ARKADAŞLAR ANNE BABA SAFKAN KURZHAAR YADA İNGİLİZ POINTER YAVRU HEDİYE EDEBİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM CEPTEN ARAMAK İSTEYENLER 05466941015

Serkan ÇELİK:
selam arkadaslar.mugladan yazıyorum.ıng poınter yada setter kopek arıyorum.makul ucret karsılıgında kopek sahıbı olmak ıstıyorum.yardımcı olursanız cok sevınırım.tel:543 820 27 66      sımdıden hepınıze cok tesekkur ederım

Abdurrahman ÇELİK:
Merhaba avcı dostlarım....Afyon'dan yazıyorum.Ing pointer yada setter köpek arıyorum.Makul ücret karşılığında köpek sahibi olmak istiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.GSM:543-911-92-81 ... Şimdiden tüm avcı dostlarıma teşekkür ederim.
                                                                         ...RASTGELE...

Uğur GİRGİN:
sevgili avcı arkadaşlar öncelikle hepinize rast gele aşırı derecede ingiliz puanter hastasıyım avda benim için bir numara köpektir yalnız yüksek fiyattan dolayı alamıyorum hediye etmeyi düşünen arkadaşlara rica ediyorum bana ulaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler. TEL-0534 344 22 94

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git