SİLAHLAR, MÜHİMMAT, EKİPMAN HAKKINDA HER ŞEY > AV DOĞA GİYİM, MALZEME, EKİPMANLARI

Ören Çelik - Abdülbedi Farisli Dolum ve Haddeleme Makineleri

(1/10) > >>

Yaşar KÖKÇEN:
Yaklaşık 1 yıldır farklı gruplarda takip ettiğim bir konuyu yazmak istedim. Ülkemizde 20-25 yıldır seri üretim, fişek dolum makinesi yapılmıyordu. Yurtdışından makine getirmek çok maliyetli ve gümrük işlemleri açısından da uğraştırıcıydı. Ya da eski yıllarda üretilen tek tük bulunabilen çoğu zaman parçası eksik olan yerli makinelere yüksek fiyatlar isteniyordu. Artık Abdülbedi Farisli, Ören Çelik markasıyla fişek dolum ve boş kovan haddeleme makineleri üretiyor. Alan, kullanan, yorum yazan herkes memnun. Hem avcılık - atıcılık adına hem de ülke ekonomisi için önemli bir girişim yapmış Abdülbedi Usta. Üstelik kendisi avcı değil. Makineleri 12 den 36 kalibreye kadar her kalibrede yapıyor. Başlık değiştirerek her kalibrede kullanabiliyorsunuz. Şu an 2 farklı model dolum makinesi,  2 de haddele aleti üretmiş  Abdülbedi Usta. Yapımı devam eden yeni modeller de var.

Elver ENGİN:
Tebrikler inşallah bizdede dolum malzemeleri ucuzlar avcılar kendi kararlarında dolum yaparlar

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsmail YALÇINKAYA:
Bende bir ilave yapayım. Abdülbedi bey'in işyeri İstanbul Bayrampaşa da. Benim Şimşek makinamın eksik parçalarını kendisinden temin ettim. Parça konusunda da yardımcı oluyor. 

Fatih S.M.YAPAR:
haddeleme aleti ne kadar acaba?

Osman KÜÇÜKMUMCULAR:
Firma ile nasıl irtibat kurabiliriz?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git