Gönderen Konu: GLAVPATRON AV FİŞEĞİ  (Okunma sayısı 18754 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.Bozkurt ÇINAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: GLAVPATRON AV FİŞEĞİ
« Yanıtla #25 : 24 Şubat 2014, 15:41:01 »
Polat bey Glavpatron fişeği ördek avında deneme şansınız oldu mu? Ördek ve Sakarmekelere saçma işlemiyor, Kuşlar bu sene çelik yelek satın almışlar  gaiba :)
1969 AFYON

Çevrimdışı Ahmet ALVER

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 24 Şubat 2014, 18:06:30 »
SLMLR ARKADAŞLAR BEN BU SENE SAMSUN BELEDİYE EVLERİ AVRASYA AV BAYİİNDEN 6 KUTU ALDIM ÇULLUKTA 32 GR 7 NUMARA KULLANDIM
ÖRDEKTE 34 GR 5 NUMARA.KESİNLİKLE KALİTELİ BİR FİŞEK GLAVPATRONLA CANLI KUŞ DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEDİM.FİŞEK ÇOK TANZİKLİ RUSYA HAVA ŞARTLARINA GÖRE DOLUM YAPILMIŞ BENCE.34 GR MI BURANIN 40 GR MINA ''YAKINDIR'' DİYE DÜŞÜNÜYORUM...MUHABBETİNİZ BOLSUN.
DOĞUM YILINIZI DA YAZINIZ
Çarşamba / SAMSUN
DUCK HUNT...

Çevrimdışı Sinan TANLIKOLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 24 Şubat 2014, 18:17:28 »
tm biz bu fişeği nasıl temin ederiz özellikle tek kurşununu
1985 kütahya
0533 523 8526

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #28 : 24 Şubat 2014, 18:54:20 »
tüm çeşitleri yok...belki sezona tekrar gelecek...34 çok sert dehşet tepiyor bildiğimiz 34 lerden daha fazla...ördeğe bu yıl gidemedim.sadece  tahtalı avında kullandım ama ısrarımla ördeğe atan avcı arkadaşımız memnundu ...
  • Browning Maxus
  • B.C.Miroku 800 SW Grade 4
  • B.C.Miroku 600
Polat OLUR
1976 İzmir/Bergama

Çevrimdışı Tunç GEÇGİL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1978 / BURSA
« Yanıtla #29 : 15 Nisan 2014, 21:41:31 »
Her ne kadar b&p gibi dursada bu fişekler, rusya iklimine göre üretilmiş fişeklerdir. O yüzden sert patlıyorlar olabilir.  Birde hangi saçmanın içinde ne olduğunu biliyorsunuz ki ahanda adamlar yüzdelerine kadar vermiş. Arsenik bilem var :) Zehirlesin diyemidir nedir? :)
Açıkça söylemek gerekirse böyle bilimsel yazıları olan fişekleri ben daha çok seviyorum. Bu adamların çalıştıklarını gösteriyor. Mesela bakın remington federal tek kurşun kutularına size kurşunun nasıl yol alacağına kadar anlatıyor. Abi ne attığını bileceksin işte saklı gizli yok. Güzel birşey sırf destek olmak için birkaç kutu alırım.

http://www.glavpatron.ru/tech.php?l=0&part=9

B&P güzel fişek buda muhtemelen güzeldir. Ruslar her zaman kullanışlı ürünler üretir. Konfor belki olmaz ama kullanırsın.
1978 Bursa
Bir aptalın hatasını düzeltmeye kalkmayın, sizden nefret edecektir. Bir bilgenin hatasını düzeltin, size minnettar kalacaktır.