GRUPLARA DAHiL OLMAYAN BÖLÜMLER > AVCILAR KIRAATHANESİ

FORUMDA EN ÇOK TERCİH EDİLEN SİLAH HANGİSİ ? ( ANKET )

(1/20) > >>

Ş.Burak SEZER:
           BAKALIM EN ÇOK TERCİH EDİLEN SİLAH TÜRÜ HANGİSİ ?

Herkesin kurallara uymak şartıyla istediği silahı kullanma hakkı vardır.

Fakat bazı kesimler y.otomatik silahların av etiğine uymadığını savunur.Ne kadar doğru onu da düşünmek gerekir.

Bazıları da avın kralının  s.poze ve çifteyle yapıldığını savunur.Bende diğerleri gibi bu düşünceye katılıyorum...

BAKALIM SİZİN DÜŞÜNCENİZ NE ?

Faruk ÖSTLÜER:
Tüm avlarda ATA y. oto tam bir ölümcül virüs keklikler hayata küstü bu sezon :) :)

Aşur ÇOBAN:
aslında bencede en güzel ve gerçek av tüfeği çifte veya s.poze...çünkü ilk fişekte ava kaçma şansı..diğieri çanta..tabii vurabilirsen... :D :D ama bende dahil çoğu avcı dostlar y.otomatik kullanıyor..belkide daha ucuz olmasından dolayı...ben ördek ve kazda otomatik kullanıyorum..keklik ve bıldırcında s.poze kesinlikle..hatta bu sene 20 .lik s.poze kullanmayı düşüüyorum...

Tarık ÖSTLÜER:
Ben süperpoze kullanıyorum ama nasip olursa önümüzdeki sezon tek kırma bir tüfek alacağım amacım daha fazla yaşatmak :) :)

Faruk ÖSTLÜER:

--- Alıntı yapılan: Tarık ÖSTLÜER - 23 Şubat 2010, 20:02:33 ---Ben süperpoze kullanıyorum ama nasip olursa önümüzdeki sezon tek kırma bir tüfek alacağım amacım daha fazla yaşatmak :) :)

--- Alıntı sonu ---
Kardeşim benim ya sana az önce ATA ya sipariş verdim senin için özel yapım ister tek ister tam otomatik çalışacak 25+1 nasıl :D :D :D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git