Gönderen Konu: BABA VE OĞULLAR 2 .. AVCI DOSTLARIMIZ ..KARISIK AV FOTOLARI ..  (Okunma sayısı 3362 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aşur ÇOBAN

• Müdavim Üyemiz
   ARKADAŞLAR  gecen dönem ve bu sezondan bayağı fotoğraf bırıkmıştı ..avcı dostlarla ve ustamız FEVZİ ÇOBAN   ..yani babamız la  guzel bır sezon gecırdık ..halen de zevklı avlar yapıyoruz ..ınsallah tum dosytlarımızda kazasız belasız bollukla dolu bır sezon gecırırler ..elıme gectıkce fotoları buradan yuklemeye devam edeceğım ..sızlerle paylasacağım ..bu sezon  yanı kısaca hem merada hem form da paylasımlara devam ...haa bu arada ıç anadolu bölgesınden ege bölgesındekı tarık östluer kardesıme çok selamlar :D :D..

avlarımız lımıtler dahılındedır ....
[img=http://s23.postimg.cc/khdz4epp7/016.jpg]http://
resim upload servisleri

resim

ücretsiz resim barındırma

resim yükle

hızlı resim yükle

hızlı resim yükle

bmp resim yükle

resim yüke

resim gönder

resim yuklemek

çoklu resim yükle

resim

hızlı resim yükle

hızlı resim yükle

resim upload servisleri

resim

yükle resim

resim yükleme servisi

resim

resim yüke

bmp resim yükle

resim yükleme servisi

resim yüke

resim upload

yükle resim

yükle resim    İŞTE BUDA HEPIMIZIN ÖZLEDIĞI AV  ..BU RESMIDE KOYAYIM DEDIM ..INSALLAH BU SEZON BULUŞURUZ ...AV FOTOLARIN DEVAMI GELECEK ..TAKIBE DEVAM ...

« Son Düzenleme: 13 Kasım 2013, 12:14:49 Gönderen: Aşur ÇOBAN »
Aşur ÇOBAN
1975 ANKARA 0532 426 92 34

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: BABA VE OĞULLAR 2 .. AVCI DOSTLARIMIZ ..KARISIK AV FOTOLARI ..
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2013, 12:21:20 »
HAY MAŞALLAH MAŞALLAH ALLAH SOHBETİNİZİ DAİM KILSIN ABİCİM . KAZAIZ BELASIZ SAĞLICAKLA AVLAR DİLİYORUM .
  YAA HARİKA BİR YER YAA VALLAHİ SU BÖLGESİND EBİZ YAŞIYORUZ AMA SİZ ÖRDEK KEKLİK ÇULLUK BILDIRICN HEPSİ VAR. NE GÜZEL :))
   ÖRDEKLERİ ATMIŞSIN FOTOLARI İÇİM GİDİYOR HRB OLSUN :)))
  ABİ ALLAHTAN HAVALAR SICAK GİDİYOR DA AV İÇİMDEN GELMİYOR İŞLERİMDE MÜSAİT ETMİYOR BENİ ALLAHIN İŞİ İŞTE. İŞLER DURULUNCA HAVALAR ÇOK SOĞUSUN İNŞALLAH :))) AŞIRIDA KAR YAĞMASIN KAR YAĞINCA DA AV YASAKLANIYOR :)))
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Aşur ÇOBAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2013, 12:45:51 »
HAY MAŞALLAH MAŞALLAH ALLAH SOHBETİNİZİ DAİM KILSIN ABİCİM . KAZAIZ BELASIZ SAĞLICAKLA AVLAR DİLİYORUM .
  YAA HARİKA BİR YER YAA VALLAHİ SU BÖLGESİND EBİZ YAŞIYORUZ AMA SİZ ÖRDEK KEKLİK ÇULLUK BILDIRICN HEPSİ VAR. NE GÜZEL :))
   ÖRDEKLERİ ATMIŞSIN FOTOLARI İÇİM GİDİYOR HRB OLSUN :)))
  ABİ ALLAHTAN HAVALAR SICAK GİDİYOR DA AV İÇİMDEN GELMİYOR İŞLERİMDE MÜSAİT ETMİYOR BENİ ALLAHIN İŞİ İŞTE. İŞLER DURULUNCA HAVALAR ÇOK SOĞUSUN İNŞALLAH :))) AŞIRIDA KAR YAĞMASIN KAR YAĞINCA DA AV YASAKLANIYOR :)))

teşekkurler adem..senınde ınsallah bol bol av dolu gunlerın olur ..valla o kadar cok resım varkı bır kısmını usendım koymadım ..ınsallah bırgun beraber gıtme fırsatımızda olur ...valla bır kaç senedır benım ördek avında gözlemledığım ..guneşlı ..ama ruzgarlı havalarda daha ıyı ordek calışıyor burada ..ama ruzgar olması sart yanı lodos da .. kar yağdımı helede bıraz fazla yağdığı zaman ..ördek sır oluyor kayboluyor ortadan :D..toplanması gerekırken..
Aşur ÇOBAN

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2013, 08:05:15 »
YAAA abicim yaa şu ördke vurduğunuz yere bak yaa. resmne toprakda avlanıyrosun. hayvan iii gel,yor üstünüze :))  baksana mühre bile kuruda toprakda duruyor. suda baya uzak mevziye :)
  abi  inşallah dediğim gibi gelecem ziyaretine avlanmaya ::) yapacaz avımızı. bend ebeklerim çulluk bi insin bizim köye doğru ormanlara müsait olursanız çıkıp gelriniz ekipce müsaitim her konuda çok şükür :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Aşur ÇOBAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2013, 09:43:28 »
YAAA abicim yaa şu ördke vurduğunuz yere bak yaa. resmne toprakda avlanıyrosun. hayvan iii gel,yor üstünüze :))  baksana mühre bile kuruda toprakda duruyor. suda baya uzak mevziye :)
  abi  inşallah dediğim gibi gelecem ziyaretine avlanmaya ::) yapacaz avımızı. bend ebeklerim çulluk bi insin bizim köye doğru ormanlara müsait olursanız çıkıp gelriniz ekipce müsaitim her konuda çok şükür :)

teşekkur ederım ..ınsallah kısmet adem ..burak sezer  kardesımede sözum var ınsallah orada bulusuruz kısmetse
Aşur ÇOBAN

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 14 Kasım 2013, 11:12:12 »
teşekkur ederım ..ınsallah kısmet adem ..burak sezer  kardesımede sözum var ınsallah orada bulusuruz kısmetse
inşallah abicim herşey nasip kısmet zaman imkan meselesi. herşey gönlümüz ce olsun . :))
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82