BÖLGE AVCILARI İLETİŞİM VE BÖLGESEL PAYLAŞIMLAR > KARADENİZ BÖLGESİ AVCILARI

SEZONUN ÖZETİ

(1/2) > >>

Emrah AKDENİZ:
Bu sezon, imkan dahilinde çok şükür güzel avlar yaptım.
Bu avlardan, kayıt alabildiğim kadarıyla kısa bir kolaj video hazırladım.

Tüfek hakkında da kısa ve genel bir değerlendirme yapacak olursak,
Sezon boyu keyifle kullandım Hibrit modelini..
Her çeşit fişekle sorunsuz çalışması ve av başarısıyla beni ziyadesiyle memnun eden bir tüfek oldu.
Zaten birçoğunuzun malumudur bu tüfeklerin parça ve işçilik kalitesi, yerli klasmanda görmeye alıştığımızın biraz daha üstünde..  Bunu ilk defa 2015 fuarında bizzat inceleyince farketmiştim zaten..

Sonuç olarak söyleyebilirim ki, kalite anlamında tercih edilebilecek bir tüfek ve marka...

İnşallah önümüzdeki sezon, hep birlikte daha güzel avlarımız olur..
Allah yeter ki sağlık versin...

Cümleten rast gele !

Fatih S.M.YAPAR:
Keyifli avlar dilerim Emrah kardeşim, bu tüfekten ekip arkadaşımda aldı. Çok toplu atıyor ve 28 gramda bile çok sert patlıyor. Seninkide öylemi?

Emrah AKDENİZ:

--- Alıntı yapılan: Fatih S.M.YAPAR - 02 Mart 2020, 20:23:17 ---Keyifli avlar dilerim Emrah kardeşim, bu tüfekten ekip arkadaşımda aldı. Çok toplu atıyor ve 28 gramda bile çok sert patlıyor. Seninkide öylemi?

--- Alıntı sonu ---
Bendeki örnek çok toplu atmıyor. Zatrn kendi 1 ve 2 şokundan randıman alamadım, ama 3 ve 4 şokları mükemmel sonuçlar veriyor.
Biraz daha mesafeli atışlar için sportif uzatma 1 şok istedim fabrikanın kendi üretimi var 17,45 civarı yapmışlar.
Ondan güzel randıman aldım, özellikle düşük gram ince saçmalı fişeklere ciddi şekilde mesafe+etki katkısı var.
Zaten tüfeğin namlusu genel olarak sanki bana düşük gram ince saçmalarda daha başarılı gibi geldi. 28 gram fişeklerle bile standart üstü şaşırtıcı işler yapabiliyor..

Tepme konusunda şikayetim yok. Kendi doldurduğum 2,10 tecnalı 38 gramları 2 defa sabah geçitinde kullandım hava sıfır derece civarıydı, rahatsız etmedi.
Hava sıcak/ılık olursa mesela 15-18 derece gibi, ozaman 32 bile rahatsız edebiliyor. Bu da normal zaten...

Enes Malik TEPE:
Maşallah Emrah Abi. Sizin sezon bize nazaran iyi geçmiş Allah daha çok versin. Atışları da izlemesi ayrı zevk, emeklerine sağlık. Teşekkür ederim.

Canan GÖRÜR:
cok guzel kareler goruntuler emeyinize saglik darisi yeni sezona insallah

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git