KARA AVCILIĞI:---TÜRÜNE GÖRE AVLAR VE AVCILARI--- > BILDIRCIN AVI VE AVCILARI

Bıldırcın

(1/2) > >>

B.Ulaş EREN:
Bu sene bıldırcın her yerde iyi haberler geliyor bakalım bu hafta sonu nasipse bende açılışı yapıcam  çankırıda canavarımla kızımın kızıyla 🧿🧿

B.Ulaş EREN:
Haftasonu çankırı çevresi avdaydım ama şaşkınlık heryer avcı 15 li gruplar halinde ve teypleri akıl alır gibi değil yapmaya devam ederler ve önümüzdeki senelere ne bulurlar merak konusu.!!!!

Hüseyin İŞCEN:

--- Alıntı yapılan: B.Ulaş EREN - 04 Eylül 2023, 14:37:50 ---Haftasonu çankırı çevresi avdaydım ama şaşkınlık heryer avcı 15 li gruplar halinde ve teypleri akıl alır gibi değil yapmaya devam ederler ve önümüzdeki senelere ne bulurlar merak konusu.!!!!

--- Alıntı sonu ---
Bir kaç yıl içinde avda  bir şey bulamayınca birbirlerine senin kurzhar  maya gibi bakacakları kesin
Kaza riskinin en bol oldugu ortamlar

B.Ulaş EREN:

--- Alıntı yapılan: Hüseyin İŞCEN - 05 Eylül 2023, 09:27:12 ---Bir kaç yıl içinde avda  bir şey bulamayınca birbirlerine senin kurzhar  maya gibi bakacakları kesin
Kaza riskinin en bol oldugu ortamlar

--- Alıntı sonu ---

Aynen öyle şaşkınlıkla baktım meralara kafayı yememek elde değil teyp normall avlan ma şekli gibi lanse ediyorlar zaten göç hayvanı ben vurmasam diğerleri vuracak mantığı var.!! Lanet gelsin artıkk

Yasin TORAN:
Geçen hafta sonu antalya yaylalarinda 2 gün gezdim köpeksiz 2 kuş bulabildim. iç  anadoludan cikamadan kuş bitecek galiba. Belki göç daha tam başlamamış da olabilir. Ama durum her sene kötüye gidiyor. Köpeklere üzülüyorum hayvanlar bari kuş görse idi.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git