Gönderen Konu: BENELLİ, STOEGER, CESA, ARTHEMİS DELİCİLİK TESTİ  (Okunma sayısı 27425 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
Ynt: BENELLİ, STOEGER, CESA, ARTHEMİS DELİCİLİK TESTİ
« Yanıtla #50 : 26 Ocak 2016, 23:49:48 »
           Özgür al benden de o kadar.Çok merak edip alırım, kısa süre sonra bir yerine kafayı takar ve satarım.Kısa süre sonra yeni bir tüfek alırım.Şu tüfeklere olan merakımı bir türlü frenleyemiyorum.Hep zarar hep zarar bıktım usandım artık diyorum, bir süre sonra yine şeytana uyuyorum.
Abi bi araba parası attım çöpe zarar hep. Bitmek bilmeyen silah değiştirme hastalığı bitsin istiyorum artık ya :) bir pimine bile kusur buluyorum halbuki bu kusurundan değil değiştirme hastalığından bence Allah sonumuzu hayır etsin :). Saygılar.
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #51 : 27 Ocak 2016, 11:32:56 »
.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 10:40:21 Gönderen: Hüseyin ÜSTÜN »
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

The following users thanked this post: Özgür UYAR

Çevrimdışı Mesut ÖZKAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #52 : 27 Ocak 2016, 14:31:05 »
Fişek ise 32 gr rc 5 no fişek tercih ettim, mesafe 30 metre. Daha önceleri açıkcası böyle testler yapmazdım pek foruma üye olunca burda fazla üzerine düşülen bi konu olduğunu gördüm ve merak ettim atış yaptım çokta detaylı görüntülerde veremedim kusura bakmayın öğlesine oldu biraz. Sonuç şaşırttı beni benellinin daha fazla öne geçeceğini düşünmüştüm ama stoeger daha fazla deldi hatta stoegerin ve diğerlerinin fotosunu daha yakından çekmişim etrafta daha delik var. Benellinin daha uzak çekmişim görünmeyen 1 delik vardı sanırım, stoegerin 4 -5 delik daha vardı. Yani toplamda benelli 11-12 delik, stoeger 19-20 delik vardı. Benellinin gurupmanı güzeldi daha fazla saçma tutmuş.Arthemis pozede şaşırtıcı biraz sıfır gaz kaçağı 76 namlu olmasına rağmen verimsiz yani otomatiklere göre demekki iş namluyla alakalı gaz kaybı olsada . Böğle yani, siz sevgili forum üyeleriyle bunu paylaşmak istedim
özgür bey  gazlımı kinetikmi tüfekler onuda yazarsanız daha güzel bir sonuç olur bence
  • d-docxarms dcx 16 otomatik
  • akdaş ak 212 s otomatik
  • tek kirma
1981 MUŞ

Yokluktan değil,adaletsizlikten çıkar bu dünyada sorunlar.....

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #53 : 27 Ocak 2016, 16:24:25 »
özgür bey  gazlımı kinetikmi tüfekler onuda yazarsanız daha güzel bir sonuç olur bence
Mesut bey silahlarin isimlerini ve modellerini yazinca herkes bilir zaten ne olduklarini ama yine yazim stoeger ve benelli kinetik , cesa gazli , arthemis poze
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Mesut ÖZKAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #54 : 27 Ocak 2016, 16:45:21 »
Mesut bey silahlarin isimlerini ve modellerini yazinca herkes bilir zaten ne olduklarini ama yine yazim stoeger ve benelli kinetik , cesa gazli , arthemis poze
herkes bilemeyebilir özgür bey:) kendim için söyliyim en azından ...ama sonuçlar çok enteresan olmuş  hatta forumda ibrahim beyin yaptığı bir testte vardı gazlı kinetik ondada çok şaşırmıştım sonuç beklenmedik bişeydi...bu arada tüfek merakına gelirsek av bayılerine veya fuarlara gitiğimizde tüfekler insanı bir şekilde cezbediyor insanın maddi durumu müsait olsa alası geliyor her çeşidinden ama maalesef olmuyor günümüz şartlarında...
  • d-docxarms dcx 16 otomatik
  • akdaş ak 212 s otomatik
  • tek kirma
1981 MUŞ

Yokluktan değil,adaletsizlikten çıkar bu dünyada sorunlar.....

The following users thanked this post: Özgür UYAR

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #55 : 27 Ocak 2016, 17:08:19 »
herkes bilemeyebilir özgür bey:) kendim için söyliyim en azından ...ama sonuçlar çok enteresan olmuş  hatta forumda ibrahim beyin yaptığı bir testte vardı gazlı kinetik ondada çok şaşırmıştım sonuç beklenmedik bişeydi...bu arada tüfek merakına gelirsek av bayılerine veya fuarlara gitiğimizde tüfekler insanı bir şekilde cezbediyor insanın maddi durumu müsait olsa alası geliyor her çeşidinden ama maalesef olmuyor günümüz şartlarında...
Kusura bakmayin Mesut bey dogru herkes bilmeyebilir. :) Silah isinde size katiliyorum galiba hepimizin hayalleri ayni cok zengin olsam bende aynini hayal ederim hep :) ahşap guzel bir av odasi bi duvar sadece silah her marka model mevcut av tablolari tahnitler filan aman Allahim :) :) gene coştum :) :) :) umarim herkesin rabbim gönlüne göre verir.
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)