Gönderen Konu: Sarsılmaz mı Stoeger mı ?  (Okunma sayısı 24195 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Sarsılmaz mı Stoeger mı ?
« Yanıtla #25 : 02 Şubat 2014, 23:09:59 »
demekki bizdeki sarsılmaz başka sarsılmaz :) çok ama çok memnunum:)
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

Çevrimdışı Bilal KAHVECİ

• *
« Yanıtla #26 : 04 Temmuz 2014, 00:49:06 »
Bende yeni sarsilmaz franchi aldim her turlu fisegi her gramda secmeden atiyor.yikicilikta cok iyi.ama namlu paslandi cok kisa surede fabrikaya yolladim tekrar boyayip kaplama yapacaz dediler.
Bilal KAHVECİ
1984 KARABÜK
Sarsılmaz SP 303
Sarsılmaz Franchi
Franchi Affinity

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 04 Temmuz 2014, 09:28:00 »
sarsılmaz ve stoger kullanmış biri olarak kesınlıkle stoger....
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Murat YILMAZ 55

• *
  • Biz Avcıyız, Doğaya Muhtacız...
« Yanıtla #28 : 04 Temmuz 2014, 10:41:27 »
stoger kullanmadım çok iyi bir tüfek olabilir ama sarsılmaz için bu denli kötü yorumların yapıldığı bi başlık bu forumda ilk kez görüyorum.
sarsılmaz concorde benim için efsane bir silahtır. dediğim gibi stoger sarsılmazdan belki 2 gömlek üstün bir silahtır bilemem ama bu sarsılmazı berbat bir silah yapmaz.
saygılarımla hayırlı cumalar.
Murat YILMAZ
1985 SAMSUN ÇARŞAMBA- Ünye
iş ve meslek danışmanı

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : 06 Temmuz 2014, 16:12:00 »
sarsılmazın 90 lı yılların sonlarında üretilen concord tüfeğinin yıkıcılığı gayet iyi. sonradan çıkan yeni modeller de öyle mi onu bilmiyorum. ama estetik olarak kaba tüfekler olduğundan hoşuma gitmiyor. stoegerin yıkıcılığı ise başta burası olmak üzere neredeyse tüm forum sitelerinde dilden düşmüyor.
iyi tüfek+mühimmatla av yaptığınız zaman, saçma alan kuş daha yere düşmeden havada can verecektir. saçma girişleri mor veya siyah gözükecek, vücudundan kan akmayacak, kan eğer akacaksa da iç kanamadan dolayı ağzından gelecektir.
Eğer bir tüfek, kan akıtmadan ava havada can verdiriyorsa iyidir. saçma girişlerinden oluk oluk kan akan, kuşu ayak sarkıtıp devam ettiren, kuşa can çekiştiren tüfekten ve mühimmatlardan uzak durun.
saygılarımla...

Çevrimdışı Ali SAYIN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 29 Ekim 2014, 11:19:02 »
Sevgili forumdaş abilerim ve kardeşlerim sizlerin arasında olmaktan,hiçbirşey gözetmeden yaptığınız değerli yorumlarınızı okumaktan dolayı çok mutluyum.Bende bir silah sever olarak yarı otomatik bir av tüfeği alma gayreti içerisindeyim.Araştırdım ve sonunda Stoeger M2000 deluxe almaya karar verdim.Stoeger için gayet güzel yorumlar okudum.Babamın gençliğinden buyana arkadaşı olan abimizin yanına gidip stoeger için sipariş verecektik ki,kendisi bize Sarsılmaz Concorde Lx i önerdi.Sarsılmaz diyince babam kendi kullandığı Sarsılmaz&Franchi ortak yapımı pompalı tüfeği aklına gelmiş olsa gerek stoegerden bir anda vazgeçti.Yarın gidip siparişini vereceğiz inşallah pişman olmayız.Sizlerdende fikir almak istedim.
1990 HATAY/İSKENDERUN

Çevrimdışı Hamit SAYARER

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 29 Ekim 2014, 14:46:05 »
Arkadaşım silah işi şans işi beraber avlandığımız bir arkadaşım sarsılmaz poze kullanıyor ve tüfek hep canlı bırakıyor en sonunda fiochi 32 gr ile iki tavşanı cansız ele geçirdi geçenlerde winchester speacial case ile yine yaralı bıraktı köpekler olmasa avlar hep merada kalacak, bende stoeger mod 2000 var aynı winchester ile hafta sonu önüme çıkan tilkiyi burnunun üstüne düşürdüm bacak atmadan öldü. Başka bir arkadaşta eski model sarsılmaz çifte var avı havada buruşturuyor yani öldürmeyen tüfek için koca bir markayı karalamak doğru değil ama ben bir stoeger kullanıcısı olarak işi şansa bırakmaman için stoeger öneririm ve yeni tüfeğini kazasız belasız güzel avlarda kullanmanı dilerim.
1979 İZMİR

Çevrimdışı Ali SAYIN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #32 : 30 Ekim 2014, 20:47:26 »
@Hamit SAYARER Abi değerli yorumun için teşekkür ederim.Stoeger in kinetik olması beni düşündüren husustu.Tam omuzlamadan yani desteksiz atışın sorun çıkarabileceği beni biraz ürküttü.yaylada kapının önüne kadar domuz geliyor.tilki tavukları yiyor.birazda güvenlik amaçlı aldığımızdan fişek namluda olunca tetiğe basınca cayır cayır yaksın istiyorum fişekleri.
1990 HATAY/İSKENDERUN

Çevrimdışı Onur ORAL

• *
« Yanıtla #33 : 30 Ekim 2014, 22:38:44 »
Hic sarsilmaz kullanmadim o yuzden yorum yapamam ama bende stoeger m2000 kullaniyorum genelde ordek avina giderim ve diger butun avlarada gitmeye ozen gosteriyorum..stoegerden cok memnunum ve sana tavsiyem m3500 gereksiz bence cunku turkiyede m3500 u kullanicagin av yok bosuna agirlik yapmasin..benim tavsiyem m2000 ve m3000 modellerini incelemen simdiden hayirli olsun
1992 LONDRA&İZMİR

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #34 : 30 Ekim 2014, 23:29:49 »
Sevgili forumdaş abilerim ve kardeşlerim sizlerin arasında olmaktan,hiçbirşey gözetmeden yaptığınız değerli yorumlarınızı okumaktan dolayı çok mutluyum.Bende bir silah sever olarak yarı otomatik bir av tüfeği alma gayreti içerisindeyim.Araştırdım ve sonunda Stoeger M2000 deluxe almaya karar verdim.Stoeger için gayet güzel yorumlar okudum.Babamın gençliğinden buyana arkadaşı olan abimizin yanına gidip stoeger için sipariş verecektik ki,kendisi bize Sarsılmaz Concorde Lx i önerdi.Sarsılmaz diyince babam kendi kullandığı Sarsılmaz&Franchi ortak yapımı pompalı tüfeği aklına gelmiş olsa gerek stoegerden bir anda vazgeçti.Yarın gidip siparişini vereceğiz inşallah pişman olmayız.Sizlerdende fikir almak istedim.
pişman olmayacaksın emin ol bende aynısını kullanıyorum
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

Çevrimdışı Ali SAYIN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 02 Kasım 2014, 09:51:55 »
@Murat DİNGİZ abi,siparişi verdik bekliyoruz.İnşallah pişman olmayız.
1990 HATAY/İSKENDERUN

Çevrimdışı Coşkun ÇAKIR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #36 : 02 Kasım 2014, 11:46:00 »
@Hamit SAYARER Abi değerli yorumun için teşekkür ederim.Stoeger in kinetik olması beni düşündüren husustu.Tam omuzlamadan yani desteksiz atışın sorun çıkarabileceği beni biraz ürküttü.yaylada kapının önüne kadar domuz geliyor.tilki tavukları yiyor.birazda güvenlik amaçlı aldığımızdan fişek namluda olunca tetiğe basınca cayır cayır yaksın istiyorum fişekleri.

Forumda Şahin beyin videosu var. 28gr bile desteksiz atıyor stoeger. Fakat öncesinde epey fişek yaktığını söylüyor yayın iyice esnemesi bakımından.sizde çok fişek atan biriyseniz problem olmaz tahminim. Hayırlı olsun sezon sonu bende katılıyorum stoeger ailesine.
1988 BALIKESİR

Çevrimdışı Ali SAYIN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #37 : 15 Kasım 2014, 20:27:13 »
tüfeğimizi dün itibari ile almış,ruhsatımıza kayıt ettirmiş bulunmaktayım.yarın ise deneme atışlarını bir aksilik çıkmaz ise yapacağım.
1990 HATAY/İSKENDERUN

Çevrimdışı Mustafa GÜRHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #38 : 15 Kasım 2014, 22:36:39 »
Hayırlı olsun,inşallah istediğiniz gibi olur.
Mustafa GÜRHAN
1980 istanbul / ataşehir