Gönderen Konu: Huğlu Kooparatifine 103FE Tüfeğim Hakkında Sorunlarıma Yönelik Attığım Mail  (Okunma sayısı 2729 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlyas AKSOY

• *
Merhaba 2008 yılında av bayim adlı satıcınız Alaattin beydi sanırım  faturalı olarak sıfır durumda 07Pxxx numaralı 103 FE model üretim tüfeğinizi edindim. Bu süreçte diğer tüfeklerim olması ve ilgili tüfekten amaçladığım randımanı alamamam bu tüfeğin  pek kullanılmamasına sebep oldu. Gel gelelim rutin bakımları yapılan bu tüfeğin  namlusu dışı krom kaplama olmasına lakin  bant ile namlu  birleşim yerlerinde yer yer oksitlenmele ve küflenme olması sizce normalmi? Yukarıda bahsettiğim  ve tüfeğim hakkında bardağı taşıran  son olayla birlikte, mobil şok monte yerindeki eşitsiz işcilik, gruplanmada bir türlü randıman alamamam ve denetttiğim kişilerinde alamaması bu en ciddisi, cakmak olan kısmın  defolu cizik olması ve amatorce bu ciziğin giderilmeye calısılarak  siyah krom cakmagın  monte edilmek maksadıyla taşlanarak monte edilmeye çalışılması siz Huğlu Kooperatifi standartlarına uygun mu?  bahsettiğim sorunların giderilmesi maksadıyla tarafıma iletişime gecilmesini rica ediyorum sizden saygılar 

İlyas ERSOY /HUĞLU 103 FE /HUĞLU 501GB / SARSILMAZ KILIÇ 2000 LİGHT 1985-Eskişehir

Çevrimdışı Emin VURAL

• Onursal Üyemiz
İlyas bey konuyu biraz daha açar resim belge paylaşırsanız size yardımcı olabilirim zira Huğlu av tüfekleri kooperatifinde her türlü sorun kolay çözülür ben sizin adınıza konuyu yetkili arkadaşlarıma ileticem.
  • Le Fusil Darne Saint-Etienne V 19 Paris France

Çevrimdışı Mustafa BAĞCI

• *
İlyas Arkadaşım,

Tüfekle ilgili bazı sorunlardan bahsetmişsiniz. Tüfeği Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifine benim dikkatime gönderiniz. Gerekli kontrolleri yapılıp paylaşılacaktır.
Mustafa BAĞCI
1980 Konya Huğlu K.D.M.

Çevrimdışı Emin VURAL

• Onursal Üyemiz
Konuyla ilgili hassasiyeti için Huğlu av tüfekleri kooperatifi adına Sevgili kardeşim Mustafa ya teşekkür ederim.
  • Le Fusil Darne Saint-Etienne V 19 Paris France

Çevrimdışı İlyas AKSOY

• *
Öncelikle Emin Bey ve Mustafa Bey teşekkürler. Belirtmiş olduğum sorunlar mevcut zaten direk gönderin demişsiniz sizde tüfek gelince bana hak vericeksiniz saygılar ilyas.
İlyas ERSOY /HUĞLU 103 FE /HUĞLU 501GB / SARSILMAZ KILIÇ 2000 LİGHT 1985-Eskişehir

Çevrimdışı M.Emin OLGAÇ

• Müdavim Üyemiz
  • (Keklik Uzmanı)
Benimde Huğlu 103 Fe tüfeğim var 1997 üretimi olmasına rağmen bu güne kadar en ufak bir problem çıkarmadı en ufak bir arızası dahi olmadı
yerli pozeler içinde bence en sağlam ve en full özelliklerle donatılmış tüfeklerdir 103 ler bahsettiğiniz sıkıntılar ise Mustafa bey gönderin demişse zaten
sorun çözülmüş demektir. Huğlu günümüzde avrupada dahi tanınan ve değer verilen ülkemizin gururu ve lokomotifi bir markadır....
Türk avcısının gönlünde hangi tüfeği kullanırsa kullansın özel bir yeri vardır...
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2012, 17:40:32 Gönderen: Emin OLGAÇ »
  • Falcor 958 (Robust) (Poze) (70)
  • Vursan 92 A Europa (65)
  • Vursan 92 A Europa (71)
  • Üzümlü MKE çifte (71)
  • İngiliz Setter (MARKO)
Emin OLGAÇ B Rh (+)  1967 TEİAŞ/MARDİN