Gönderen Konu: DİKKATTTT. SAKIN İNANMAYIN...  (Okunma sayısı 9355 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail DAL

• *
DİKKATTTT. SAKIN İNANMAYIN...
« : 06 Ocak 2014, 19:06:38 »
http://avlakforum.com/forum/profile/turgut%20mor/

Bu kişi yalanlar söyleyerek köpek satıyor. Beğenmezsen getir diyor ama köpek dediği gibi çıkmıyor tabi. Sonrada kabul etmiyor ve telefonlara cevap vermiyor..
İsmail DAL
1982 ÇANAKKALE

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
Ynt: DİKKATTTT. SAKIN İNANMAYIN...
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2014, 21:38:17 »
Bu şahısın her ilanına uyarı yapmama rağmen yinede bu uyarıları kulak arkası etmenizin bedelini ödediniz bence.
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Ünal SAYGILI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2014, 21:48:18 »
bir avcının başka bir avcıya kazık atması kadar kötü bir şey olamaz bu siteden hepimiz bir şeyler alıp satıyoruz ve birbirimize güvenmek zorundayız ama yine de bazı istisnai olaylar oluyor demekki bu tür ilanlar ve kişileri deşifre etmek lazım ve bence site yönetimi de üyeliğini askıya almalı
1974-Marmaris
muğla
angaralı

Çevrimdışı Emrah DUMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2014, 21:53:41 »
boks"u seviyorum :) yazık basit insalar işte  :-\
1986 DÜZCE/HOLLANDA

Çevrimdışı Ersin ORBAY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 07 Ocak 2014, 01:06:13 »
bir avcının başka bir avcıya kazık atması kadar kötü bir şey olamaz bu siteden hepimiz bir şeyler alıp satıyoruz ve birbirimize güvenmek zorundayız ama yine de bazı istisnai olaylar oluyor demekki bu tür ilanlar ve kişileri deşifre etmek lazım ve bence site yönetimi de üyeliğini askıya almalı
  • BENELLİ CRİO COMFORT 71
  • YILDIZ SPZ ME 66
  • ÖZKANLAR FX017 66
ERSİN ORBAY-ADANA-HATAY ..SAĞLIKÇI..1978..
GERÇEK AVCI AVA DA ŞANS TANIYANDIR..

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 07 Ocak 2014, 01:12:33 »
1000---1500 TL İÇİN yalan dolan çok yazık.. alınan köpek iyi kan ve av arama iyi ise sorun olmaz eğitimi  düzeltilir.av arama ve iyi kan değilse  1 yasına geçmiş ise çok zor
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #6 : 07 Ocak 2014, 08:23:12 »
1000---1500 TL İÇİN yalan dolan çok yazık.. alınan köpek iyi kan ve av arama iyi ise sorun olmaz eğitimi  düzeltilir.av arama ve iyi kan değilse  1 yasına geçmiş ise çok zor

Burada sorun iyi kan kötü kan değil,asıl sorun bu şahısın sattığı bütün köpeklerin akibetinin ne olduğu ve kendisine ait olmadığı.
Her ilanının altına uyarı yapmama rağmen hala inanan olabiliyor malesef.
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Mustafa BİTMEZ

• Müdavim Üyemiz
  • POLATLILI
« Yanıtla #7 : 07 Ocak 2014, 09:15:46 »
Ya özhan abi turgut mor hakkinda o kaday uyari yapti ama yine dikkate alinmamiş
  • Beretta pigeon 2 drahtaar tibet
  • Beratta A400unico ultimec kick of drahtaar amon
  • Çifsan poze Drahtaar meks
Mustafa BİTMEZ
1977 ankara
polatlı.
MEJNUN NASIL LEYLAYA AŞIKSA BENDE DRAHTARA AŞIGIM:)

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 08 Ocak 2014, 01:00:08 »

Burada sorun iyi kan kötü kan değil,asıl sorun bu şahısın sattığı bütün köpeklerin akibetinin ne olduğu ve kendisine ait olmadığı.

Abi bir virüs atmalı bu şahısa..arınsın arınabilirse :)
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2014, 08:15:48 »
Abi bir virüs atmalı bu şahısa..arınsın arınabilirse :)

Sevgili kardeşim insan önce vicdanını arındırmalı,yazık değilmi insanlar çoluk çocuğunun rızkından kesip avlanabilmek için ne umutlarla köpek alıyor,sonuç malesef hüsran.
Virüsten ziyade Allah islah etsin,ahlı kazançtan hiç kimse hayır görmez.
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Ünal SAYGILI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #10 : 08 Ocak 2014, 12:00:19 »
baksanıza bahsi geçen arkadaş çıkıpta kendini bile savunacak cesareti bile yok yazıklar olsun eminim bu adam avcı bile degildir avcılar üzerinden menfaat sağlamaya çalışan biridir
1974-Marmaris
muğla
angaralı

Çevrimdışı Fatih ERKAN

• *
« Yanıtla #11 : 08 Ocak 2014, 12:44:15 »
Bu şahısın her ilanına uyarı yapmama rağmen yinede bu uyarıları kulak arkası etmenizin bedelini ödediniz bence.
Şahsın ilanına uyarı yapmak yerine şahıs forumdan uzaklaştırılabilirdi bence. Gerçi uzaklaştırmak bile kötü niyetli insanları engellemeyecektir, yeniden sahte üyelik alabilirler.
En güzeli foruma ticaret modu eklemek ve yeni üyelerin ticaret bölümünde konu açmasını engellemek. Ticaret modu alış veriş yapılan bütün forumlarda kullanılıyor. Forumda ticaret yapan insanlar birbirlerine puan veriyor, böylelikle mal alıp-satacağınız üyenin daha önceki alım-satım işlemlerini ve ticaret yaptığı insanların memnuniyet derecesini görebiliyorsunuz.
http://mods.simplemachines.org/index.php?mod=346
1990
Elazığ - Sofya

Çevrimdışı Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 08 Ocak 2014, 17:48:47 »
Sadece yavru yada kopek satisi yapanlara engellemeler getirilmeli bence fakat bunu soyleyen arkadas bi kac hafta yasaklandi biz burda bi aileyiz diyorsak paylasim yapmayan yorum yapmayana herhangi bisey satmasina izin vermeyecek taa ki aileden biri olana kadar.
Saygilar.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 08 Ocak 2014, 19:36:10 »

ÖZHAN KARDEŞİM SEN ELİNDEN GELENİ YAPIYORSUN AMA MAALESEF BİZİM İNSANIMIZIN OKUMAMA, ARAŞTIRMAMA GİBİ BİR HUYU VAR. İŞTE BÜTÜN MESELE BURADAN KAYNAKLANIYOR. İŞLER YOLUNDA GİDERSE MESELE YOK, AMA NE ZAMAN OLUMSUZLUK YAŞANIYOR O ZAMANDA İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLUYOR. ATALAR NE SÖYLEDİYSE BOŞA SÖYLEMEMİŞ " EN PAHALLI YÖNTEM, DENEME YANILMA YÖNTEMİ" DİYE. BUNDAN SONRA YOĞURDU ÜFLEMEYE BAŞLIYORUZ. OLUMSUZLUKLARIN YAŞANMAMASI, DOĞRULUK VE DÜRÜSTLÜKTEN HİÇ AYRILINMAMASI DİLEĞİYLE.SELAM VE SEVGİLER.
1958-Ankara

Çevrimdışı Murat ATALAY

• *
  • Babalar Önden Gider.....
« Yanıtla #14 : 08 Ocak 2014, 20:31:04 »
bir avcýnýn baþka bir avcýya kazýk atmasý kadar kötü bir þey olamaz bu siteden hepimiz bir þeyler alýp satýyoruz ve birbirimize güvenmek zorundayýz ama yine de bazý istisnai olaylar oluyor demekki bu tür ilanlar ve kiþileri deþifre etmek lazým ve bence site yönetimi de üyeliðini askýya almalý
ünal bey bu güzel yorumunuza katılıyorum.....
Murat ATALAY
1978  Gümüşhacıköy/AMASYA
0 542 479 91 49

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #15 : 08 Ocak 2014, 20:52:55 »
iyi malı ucuza kapatma düşüncesinde olmayan hiçkimseyi kazıklayamaz turgut mor..... bu adam zaten güvensiz bir tip,elinde nadiren süper görünümlü köpeklerde oluyor öyle bir kurzhaar hatırlıyorum... fiyatıda standart 750 tl.... köpegin avı süper olsada 750 köpek avdan habersiz olsada 750 bu adam hangi köpegin iyi hangisinin kötü oldugunuda bilmez...yani alan zar atmış oluyor....
dolandırıcı raki belgeseli vardı bir yudum insanda... rakide türk sinamasının eski güzellerinden melike zobunun babasıymış..... adan yemin ediyorum... döviz kaçakçılıgı işinde beni kazıklamaya çalışanları kazıklamışımdır... beni kazıklamaya çalışmayan hiçbir kimseyi dolandırmamışımdır diye yeminbilla etti....

biraz araştırdım fazla bir bilgi bulamadım,raki hakkında aşagıdaki yazıyı buldum....

80 li yılların büyük dolandırıcısıdır.gerçek adı güney zobu dur.

"Raki oyunu kurallarına göre oynayan usta bir dolandırıcıydı. Avlarını, kapalı ekonomi modelinin vurguna heveslendirdiği ensesi kalınlar arasından seçerdi. Uzmanlık alanı, döviz alım satım işleriydi. Piyasadaki kurun çok altında bir fiyatla döviz satmayı vaat ederek kandırdığı kurbanlarını peşine takar, çift kapılı binalara götürürdü. Banknot tomarlarıyla ön kapıdan girip, diğerlerinden sıvışan Rakiyi bekleyen dövizzedelerin oracıkta ağaca döndükleri rivayet olunurdu. Yapılan iş yasadışı olduğundan, kurbanlar yedikleri tokadı sineye çekmek zorunda kalırlardı."

uğur dündar ın yazısından alıntıdır.

buda başka bir bilgi ve resim...
Dolandırıcılar kralı

BİR YUDUM İNSAN

resim
Gazeteci Nebil Özgüntürk'ün hazırladığı ve iki haftada bir tekrar bölümlerin yayınlandığı yapımda bu gece Dolandırıcılar kralı Raki'nin yaşam öyküsü ekrana gelecek. Şimdi çocukluğunun geçtiği Cihangir'de bir su istasyonu işleten, bir zamanlarsa olmadık şeyleri satarak dolandırıcılığı ile efsaneleşmiş Raki'nin hayatını konu eden program, daha önce izleme olanağı bulamayanlar için bir fırsat olabilir.
ATV / 23.50
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2014, 21:04:42 Gönderen: M.Birol DEMİRTAŞ »
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Yılmaz YAYGIR

• *
« Yanıtla #16 : 15 Ocak 2014, 18:46:48 »
selamuneleyküm arkadaşlar önce bu tartışmaya yol açan arkadaşlara ve yorum yazan duyarllı insanlaratek tek teşekkür etmek  lazım teşekkür ederim arkadaşlar  bundan 2 yıl önce karamandan bir kardeşimizden telefon aracılığıyla  alış veriş ettik aynı şekilde telefonda işte uzun koku eendime söyleyeyimkekliye 60 70 metrelerden ferma     gibi şeyler tabi bizde enayilikmi dersiniz yoksa saflıkmı dersiniz bilmem  1250 tl karşılığında köpeyi aldık  lakin köpek kuşların üzerinden geçiyor ferma koku yok  sonra telefona cevapta yok  bu insan bu parayı çoluk çocuğla  ailesiyle yiyecek ama onların günahı olmdığı için ben helal ediyorumaradaki para afaki
 bir para deyil oarkadaş benim hevesimi kırdı insanlara güvenimi sarstı lütfen kimseyi para için üzmeyin     bu arada  köpeyin ismi boyka idi arkadaşın ismini yazmıyorum                                                           
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2014, 18:50:38 Gönderen: Yılmaz YAYGIR »
Yılmaz YAYGIR
1970 kütahya

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #17 : 15 Ocak 2014, 23:01:03 »
İşte size bir ilanı daha aşağıdaki linki tıklayınız

http://avlakforum.com/forum/av-kopegi-satilik-ilanlari-(-yetiskin-6-ay-ustu-)/satilik-pointer-169027/msg1188618/#msg1188618
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Musa AVCI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #18 : 16 Ocak 2014, 07:38:02 »
Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyorlar ,,, heralde bu adamda o dereceye geldi.  Devalarca bu adamın ilanları ve hayvanların akıbetleri hakkında yazılar yazıldı insanlar genede alışveriş yapıyor. Bu insanların bazı kaliteli şeyleri bedavaya getirme hırsından kaynaklanıyor. Onlarca köpek gördük adamın tüm ilanları aynı süper, süper, süper bu köpekleri uzaydamı yetiştirdin be kardeşim ... KOCAELİ,li bir avcı olarak bari TEKİRDAĞIN güzel insanlarının adını lekeleme...
Musa AVCI
1970 kocaeli - kartepe

Çevrimdışı İsmail DAL

• *
« Yanıtla #19 : 19 Şubat 2014, 21:10:43 »
Değerli arkadaşlar ve abiler. Bu adam köpek tüccarı bir adam. Yani kendi kullandığı köpekler değil. Elindeki köpekleri başkalarından alıyor. Belki arada alan kişilerin aradığı özellikte köpeklerde çıkabilir. Ben sizi uyarmak için bu başlığı açtım. Turgut MOR dan aldığım köpeği geri verip paramı istediğimde para yok yerine köpek vereyim dedi. Benim ilk aldığım köpeği tekrar verip yerine genç bir setter aldım. Oda tabiki de bahsettiği gibi değil. Benim amacım burada size dert yanmak değil sadece avcı arkadaşları uyarmaktır. İlginize teşekkürler...
İsmail DAL
1982 ÇANAKKALE

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #20 : 19 Şubat 2014, 21:17:08 »
Değerli arkadaşlar ve abiler. Bu adam köpek tüccarı bir adam. Yani kendi kullandığı köpekler değil. Elindeki köpekleri başkalarından alıyor. Belki arada alan kişilerin aradığı özellikte köpeklerde çıkabilir. Ben sizi uyarmak için bu başlığı açtım. Turgut MOR dan aldığım köpeği geri verip paramı istediğimde para yok yerine köpek vereyim dedi. Benim ilk aldığım köpeği tekrar verip yerine genç bir setter aldım. Oda tabiki de bahsettiği gibi değil. Benim amacım burada size dert yanmak değil sadece avcı arkadaşları uyarmaktır. İlginize teşekkürler...

ismail, turgut mordan köpek alanın şikayet etmeye hakkı yoktur... adam sahiden köpek satıyor.. av köpegi satmıyorki.... sende ondan köpek almışsın... turguttan köpek alan kumar oynar kumarda kazanmakta vardır kaybetmekte sen kaybedenlerden olmuşsun,azda olsa kazananlarda vardır....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Şenay YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #21 : 19 Şubat 2014, 22:50:38 »
Yazık çok yazık..
  • huğlu kop g601 yoto 71 namlu
  • huğlu kop 104 A 76 mamlu
  • Sarsılmaz Leopard y oto 71 namlu
istanbul  Çatalca 1971                                                                         5354139014l

Çevrimdışı Turgut MOR

• *
« Yanıtla #22 : 18 Nisan 2014, 13:20:19 »
Evet  arkadaşlar...  gördümki  herkez  hakkımda  yorumlar  yazmış.. iyi veya  kötü  yönde..öncelikler  herkezin  yorumuna  saygı  duyuyorum...beni  burda  tanıyan  olduğu  kadar  tanımayanda  çoktur..  evet  uzun  zamandan  beri  buraya  ilanlar  veriyorum...  ilanlara  olumsuz  yorumlar  yazılıyor.  nerden  çıktığı  belli olmayan  iftiralar  sonucunda  ,beni  neye  dayanarak  kötülüyorlar  bilemiyorum...KENDİMİ  KISACA  TANITAYIM....  BEN  YILLARCA  AVCILIKLA  UĞRAŞAN  KİŞİYİM..YILLARCADA  AV KÖPEĞİ  YETİŞTİRDİM.. TİCARETİ  YAPIYORSUNUZ  DERSENİZ, EVET  TİCARETİNİDE YAPIYORUM... BU GÜNE  KADAR  ONLARCA  KÖPEK  ,TÜRKİYENİN  BİRÇOK İLİNE  SATTIM..SATTIĞIM  KÖPEKLERDEN DOLAYI  ALAN KİŞİLERDEN  OLUMSUZ  CEVAM  ALMADIM..ALAN  HER ARKADAŞ  MEMNUN KALDI...VARSA  ŞİKAYETİ  OLAN ,MEMNUN  OLMAYAN  GETİRSİN  KÖPEĞİ  ALSIN PARASINI...  BENİM  EVİM YURDUM BELLİ  KAÇAKCI  DEĞİLİM....YUKARDA  BİR   YORUMDA  YAZILMIŞ  ÇOK  PAHALI  KÖPEKLERİ  NEDEN  UCUZA  SATIYOR  DİYE..DEĞİLKİ  UCUZA  SATIYORUM DİYE  KÖPEKLERİM İŞ YAPMIYOR...  BEN  NE KADAR  UCUZA  SATARSAM  OKADAR  ÇOK  KAZANIYORUM  VE OKADARDA  ALICI  BULUYORUM..BENİM  YÜKSEK  FİATLARDA  GÖZÜM YOK... AZ OLSUN TEMİZ OLSUN..HER İKİ TARAF  MEMNUN KALSIN..........    YİNEDE  TEKRARLIYORUM.. BENİM  VERDİĞİM  KÖPEKLERİN  NERDEN GELDİĞİ ,KİMDEN ALINDIĞI  BELLİDİR...  HER  KÖPEĞİN  HAKKINI  SAVUNURUM..   BEN  VERDİĞİM  KÖPEKLERİN  ARDINDAYIM.....  BENDEN KÖPEK ALIPTA  MEMNUN  OLMADIM  DİYEN   VARSA  BUYURSUN  TELEFONUM  24. SAAT AÇIK  .ARASIN... TLF:  0537 841 0900  HERKEZE  YORUMLARINDAN DOLAYI  TEŞEKKÜR EDER  SAYGILARIMI  SUNARIM..  ADRESİ  BELLİ  TANIMAK  İSTEYENE HERZAMAN  KAPIM AÇIKTIR....
Turgut MOR
1977 tekirdağ

Çevrimdışı Ahmet YILDIRIM 17

• Müdavim Üyemiz
  • çanakkale
« Yanıtla #23 : 18 Nisan 2014, 16:29:39 »
ilandaki iletiyi kopyalayım yapıştırmış ;D ;D

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #24 : 18 Nisan 2014, 17:28:05 »
Buyrun Turgut bey;
Sizden şikayetçi olan biri aşağıdaki linkte.
Lütfen gerekli açıklamayı yapınız

http://avlakforum.com/forum/av-kopegi-satilik-ilanlari-(-yetiskin-6-ay-ustu-)/satilk-usta-kurzhaar/msg1207066/#msg1207066
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2014, 17:32:35 Gönderen: Özhan KELEŞ »
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul