Gönderen Konu: "Bir ata neo rezaleti daha" başlığı neden silindi ?  (Okunma sayısı 6970 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Ziyaretçi

İlgili başlıkta  firma yetkililerine bir kaç sorum olmuştu. firma yetkilerince sorularıma cevap verilmediği  ve halen sorularıma yanıt beklediğim için , yönetimden bu başlığın neden silindiğine dair bir açıklama bekliyorum

Yerli üreticiyi koruyalım tamam da yerli üreticilerde son kullanıcılarını biraz düşünsünler.

Türkiyenin en büyük firmaları arasında olduğu her daim iddia edilen bir markanın ürünü , Bir tüfek en az 3 defa fabrikaya özellikle birisinin referansıyla , ismi zikredilen ustaya gönderilmeden neden düzgün çalışmaz ?

Koskoca forumda  Bunu sadece benmi merak ediyorum ?
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2016, 21:59:23 Gönderen: Cömert ÖZEN »

The following users thanked this post: Serkan TİKVEŞLİ, Yasin AKTAŞ, Sonay ŞEMEN, Murathan VAR, Özhan KILINÇ

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: "Bir ata neo rezaleti daha" başlığı neden silindi ?
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2016, 22:33:29 »
Cömert bey benzer şikayetler her yerli markada mevcut.Sadece ATA firmasında değil.
Sadece bir markayı  hedef göstermemek gerekir.
Olağan şeyler bunlar bu riskleri göze almak istemeyen iki katı fiyata avrupa tüfek almayı düşünmeli.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

The following users thanked this post: Şener CANKAT

Çevrimdışı Şener CANKAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1983 / ANTALYA
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2016, 22:39:31 »
O konu amacını aşmıştı. Kullanıcı şikayetinden çok kara propaganda gibiydi. Silinmesi yerinde olmuş teşekkürler yönetim.
1983 - Antalya

Cömert ÖZEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2016, 23:04:25 »
Suat bey ve Şener bey , zaten amaç hem son kullancıyı bilinçlendirmek hemde son kullanıcının beklentilerini , üretici firmaya duyurmak değilmdir ?

Biz birlik olamazsak , derdimizi ve beklentilerimi anlatamazsak  , yerli üretici su borusu kıvamında namluları piyasaya sürmezmi . ? 

Türkiyenin yerli en iyi 3 firması içinde olan bu firma önceki başlıkta anlatılanları  yaparsa diğerleri kimbilir ne yapar ?

O zaman kimse başlık açmasın , kimsede eleştiri yapmasın. Mevcut bütün açılmış başlıklarda kaldırılsın. Kimse hiç bir şey olmamış gibi davransın. Yerli tüfek şans işi diyelim. Kötü çıkarsa şansımıza küselim. Böylemi yapalım ?

O zaman bu başlığıda silelim. Ne gereği var böyle gereksiz başlıklara.

Çevrimdışı Murathan VAR

• *
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2016, 23:11:30 »
Suat bey ve Şener bey , zaten amaç hem son kullancıyı bilinçlendirmek hemde son kullanıcının beklentilerini , üretici firmaya duyurmak değilmdir ?

Biz birlik olamazsak , derdimizi ve beklentilerimi anlatamazsak  , yerli üretici su borusu kıvamında namluları piyasaya sürmezmi . ? 

Türkiyenin yerli en iyi 3 firması içinde olan bu firma önceki başlıkta anlatılanları  yaparsa diğerleri kimbilir ne yapar ?

O zaman kimse başlık açmasın , kimsede eleştiri yapmasın. Mevcut bütün açılmış başlıklarda kaldırılsın. Kimse hiç bir şey olmamış gibi davransın. Yerli tüfek şans işi diyelim. Kötü çıkarsa şansımıza küselim. Böylemi yapalım ?

Size katılıyorum. Hem türkiyenin en iyi firmasıyim de , tüfeklere en yüksek fiyatları çek ,
Sonra yazılanları forumdan kaldirt.

Bahri Tugrultekin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2016, 23:13:13 »
Comert beyin sorusunu bende sorucaktim. Ayrica ata teknik servisi ile baslik acan o madur kardesimizin ismi ercan derici idi. Simdi hem ercan ercan hemde ziyaretci diye yaziyor. Bunun aynisini zamaninda uye olan Alperen tigin icin de gordum zamaninda uye iken simdi ziyaretci yaziyor. Bu arada bu iki isimde atadan sikayetciydi . gerci karsimizda koskoca firma var biz kimiz ki . bilmem kac ulkeye tufek ihrac ediyolar

The following users thanked this post: Yasin AKTAŞ, Murathan VAR

Çevrimdışı Serkan TİKVEŞLİ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2016, 23:15:59 »
Cömert Bey,ben uzun zamandır bu forumu takip ederim.Zannetmiyorumki reklam alabilme yada başka amaçlar için kaldırmamışlardır o başlığı, tamamen tüketiciye yardımcı olmaya çalışan para için reklam için işler yapmayan bağımsız bir forum sitesi avlakforum.com Şener Bey'in de dediği gibi iş kara propaganda boyutlarına varınca kaldırdılar demekki zaten yöneticiler başlığı görünce açıklama yaparlar
Serkantkv
1975 istanbul

Bahri Tugrultekin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2016, 23:20:32 »
Cömert Bey,ben uzun zamandır bu forumu takip ederim.Zannetmiyorumki reklam alabilme yada başka amaçlar için kaldırmamışlardır o başlığı, tamamen tüketiciye yardımcı olmaya çalışan para için reklam için işler yapmayan bağımsız bir forum sitesi avlakforum.com Şener Bey'in de dediği gibi iş kara propaganda boyutlarına varınca kaldırdılar demekki zaten yöneticiler başlığı görünce açıklama yaparlar

Comert bey sizin bu yapmaya calistiginizi ya anlayamiyolar yada anlamak istemiyolar. Ben o anlamak istemiyenleri kurtulus savasi zamaninda amerikan mandasina girmek isteyenlere benzetiyorum

The following users thanked this post: Yasin AKTAŞ

Çevrimdışı Özhan KILINÇ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 12 Ocak 2016, 23:21:55 »
comert abı sende tekrar konuyu ac :)
AKKAR APACHE BRONZE

HUĞLU Ranger  XT3

Çevrimdışı Cemal MADEN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 12 Ocak 2016, 23:22:23 »
Av tüfeği almaya niyetlendiğimde bir başka forumda yazılanlar doğrultusunda x marka bir tüfek almıştım.Daha sonra tüfek arızalı çıktığında bu durumu kendimce DÜRÜST bir şekil de paylaştım.Sonuçta ne oldu,formum dan atıldım.Sonra bu foruma üye oldum.Sorunlarımı aynı şekilde x firmanın  da ismini vererek rahatça yazdım.Bu forum da avcıların ön planda olduğunu düşünüyorum,umarım yanılmam...
  • Hatsan Supreme Combo 61/71
1972 ANKARA (SİNOP)

Bahri Tugrultekin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 12 Ocak 2016, 23:40:23 »
 cemal bey ercan beyin ve alperen beyin uyelikten cikmis gorunmeleri ve bu basligin kaldirilmasi konularinda mantikli bi aciklama bekliyoruz. İnsallah avlakforum.com avcinin yanindadir

Çevrimdışı Cemal MADEN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 12 Ocak 2016, 23:45:31 »
cemal bey ercan beyin ve alperen beyin uyelikten cikmis gorunmeleri ve bu basligin kaldirilmasi konularinda mantikli bi aciklama bekliyoruz. İnsallah avlakforum.com avcinin yanindadir

Bahri bey ,bu konuyu takip etmedim.Fakat okuduğum yorumlara göre geçerli bir açıklama umarım olur :(
  • Hatsan Supreme Combo 61/71
1972 ANKARA (SİNOP)

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #12 : 13 Ocak 2016, 00:06:45 »
Evet bu tip konular açılınca halkın kahramanları da ortaya çıkıyor !!!
önce kahramanlara cevap verelim :(

1- Ata firmasının sitemize 1 kuruş maddi bağışı yada hibesi yada hediyesi yada katkısı olmamıştır.
2- ATA venza ilk çıkınca bayiye gittim baktım hiç beğenmedim ve almadım :(
ATA nın çulluk tüfeği hariç diğer incelediğim bazı tüfeklerini de pek beğenmedim

konu 2012 yılında açılmış bir konuydu ancak şunu her zaman söylüyoruz EMEK ve ÜRETİM ve EKMEK yiyen insanlar var ve buradaki bir konu maksadını açmışsa yukarıdaki 3 maddeye zarar veriyorsa firma da bu konuda gerekli yardımı izahı yapmışsa konuyu kaldırmak üretici adına da bizim görevimiz.
Eeeee biz avcının emeği ekmeği ne olacak ; bu site bunun için 15 yıldır kimseye boyun eğmedi ezilip büzülmedi...

ancak şu aşağıdaki mesajı okuyun sonra neden üyeler siliniyor yada yasaklanıyor karar verin, işte bunlar bizi yıldırıyor bitiriyor konuları sildiriyor.
herkes fikrini ifade etsin ama sadece kendisini kahraman zanneden bilgeler biraz daha kelimelerine özen göstersin lütfen :(

ve artık şu sitede dikkat ederseniz 2-3 üç yönetici kaldık ve yine yazıyorum yöneticilik yapacak konumda üyemiz de kalmadı gibi bir şey :(
netice de her şey doğar büyür ve zamanı gelince gider, sanırım sıra avlak.coma da geldi....

Comert bey sizin bu yapmaya calistiginizi ya anlayamiyolar yada anlamak istemiyolar. Ben o anlamak istemiyenleri kurtulus savasi zamaninda amerikan mandasina girmek isteyenlere benzetiyorum
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Serkan TİKVEŞLİ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 13 Ocak 2016, 00:33:00 »
Yüzde yüz haklısınız Tuncay Bey ama bu tip yorum yapanları (yapanı bende kınıyorum mandacı benzetmen çok yakışıksız vede aptalca) ama bunlar gibiler yüzünden forumu devam ettirmeyecekseniz takip eden okadar çok kişiyede  yazık etmiş olursunuz

1- Ata firmasının sitemize 1 kuruş maddi bağışı yada hibesi yada hediyesi yada katkısı olmamıştır.
ATA nın çulluk tüfeği hariç diğer incelediğim bazı tüfeklerini de pek beğenmedim

konu 2012 yılında açılmış bir konuydu ancak şunu her zaman söylüyoruz EMEK ve ÜRETİM ve EKMEK yiyen insanlar var ve buradaki bir konu maksadını açmışsa yukarıdaki 3 maddeye zarar veriyorsa firma da bu konuda gerekli yardımı izahı yapmışsa konuyu kaldırmak üretici adına da bizim görevimiz.
Eeeee biz avcının emeği ekmeği ne olacak ; bu site bunun için 15 yıldır kimseye boyun eğmedi ezilip büzülmedi...

ancak şu aşağıdaki mesajı okuyun sonra neden üyeler siliniyor yada yasaklanıyor karar verin, işte bunlar bizi yıldırıyor bitiriyor konuları sildiriyor.
herkes fikrini ifade etsin ama sadece kendisini kahraman zanneden bilgeler biraz daha kelimelerine özen göstersin lütfen :(

ve artık şu sitede dikkat ederseniz 2-3 üç yönetici kaldık ve yine yazıyorum yöneticilik yapacak konumda üyemiz de kalmadı gibi bir şey :(
netice de her şey doğar büyür ve zamanı gelince gider, sanırım sıra avlak.coma da geldi....
Serkantkv
1975 istanbul

The following users thanked this post: Suat ÇALIŞKAN, Şener CANKAT, Özhan KILINÇ

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 13 Ocak 2016, 00:49:37 »

İlgili başlıkta  firma yetkililerine bir kaç sorum olmuştu. firma yetkilerince sorularıma cevap verilmediği  ve halen sorularıma yanıt beklediğim için , yönetimden bu başlığın neden silindiğine dair bir açıklama bekliyorum

Yerli üreticiyi koruyalım tamam da yerli üreticilerde son kullanıcılarını biraz düşünsünler.

Türkiyenin en büyük firmaları arasında olduğu her daim iddia edilen bir markanın ürünü , Bir tüfek en az 3 defa fabrikaya özellikle birisinin referansıyla , ismi zikredilen ustaya gönderilmeden neden düzgün çalışmaz ?

Koskoca forumda  Bunu sadece benmi merak ediyorum ?
Cömert bey şayet firma size forum içerisinde cevap vermediyse  fabrikayı arar pazarlama ve satıştan sorularınıza cevap alabilirsiniz.
Takdir edersiniz ki her forum sitesine girip her üyeye tek tek cevap vermek biraz zor bir ihtimal.
Bilinçsiz tüketiciyiz.Okumayı araştırmayı sevmediğimiz gibi prosedürleride bilmiyoruz.
Sıfır garantili bir ürünün iadesi yada değişimi bütün firmaların kitapçıkların yazar ama kimse okumaz.

Hemen yapıştırır buraya konuyu hem akıl ister  hem destek . Ne gereği var prosedür belli zaten.

Ben burada falanca ustaya söyle o halleder gibi laflara inanmıyorum. Firmaların prosedürleri bellidir.Mehmet le Ahmet le değişmez.
Konu açıldıktan sonra bazı yorumlar yazılmış alakasız benzetmeler yapılmış.
Hiç hoşta olmamış.Talihsiz ve de gereksiz....
Tekrar ediyorum marka gözetmeksizin bütün markalarda bu sıkıntılar mevcut.
Olmamalı ama oluyor.
Konuyu başka yerlere çekmeden konuşmak gerekir. Yoksa aslı astarı olmayan bi dünya muhabbete gireriz.....
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2016, 00:51:08 Gönderen: Suat ÇALIŞKAN »

BİGA/1979

The following users thanked this post: Özhan KILINÇ

Çevrimdışı Davut ATACA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #15 : 13 Ocak 2016, 01:14:13 »

Çok haklısın abi isterse burada kara propakanda yapılsın firma gelip kendini savunmalı yada müşteriyi bilgilendirmeli konu silmekte nedir?
1993 Ankara

The following users thanked this post: Murathan VAR

Cömert ÖZEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 13 Ocak 2016, 01:30:53 »
 Suat bey.

Çalışma hayatımın 20 yılı yöneticilikle geçti. Bu süre zaarfında yegane edindiğim tecrübe , sistemi sağlam kurmadıkça hiç bir işin ahmetin veya mehmetin bireysel çabaları ile ayakta kalamayacağıdır.

İnsanlarla tek tek uğraşmak yerine sağlam bir altyapı ve çalışma sistemi kurulur. Burada işin nevii veya çapıda çok önemli değildir. Koyulan  kurallra önce yönetim uyar. Sonrada personelinizin uymasını sağlarsınız. Bunu yapamıyorsanız ya sisteminizde bir sıkıntı var ya da bu kuralları koyan ve uygulayanlarda.

"Arıza çıkarsa gönder bakarız " diyerekmi büyük  marka olunur. ? Ya bu arıza avda tamda domuzun karşısındayken çıkarsa ? Biçilen köpeği veya ayağın sonrası yerli silah şans işimi denilir.Bizimde kısmetimizde bu böyle çıktı mi diyelim.

Yerli silah neden şans işi  ? Neden yerli sermaye sıkıntı çıkartmayan stabil bir model ğretmekte bu kadar zorlanıyor.

Neden bir Armsanda , Haniçte , Akkarda veya Aküste defalarca fabrika müdahalesi gerektirecek durumlar olmuyor ?  Bunlar Ata'nın veya sarsılmazın veya huğlunun yapmadığı extra işlemlermi yapıyorlar ?

Mesala Haniç . Çokmu dev sermayesi var ? Yurtdışından özel eğitimli mühendislermi getirtmiş?    Son sistem makineleri mi var ? devasa bir imalat yerimi var ?  Prensiple çalışırsanız , kurallarınıza önce kendiniz uyarsanız , küçüçük atolye gibi yerden haniç gibi bir markayı rahatlıkla  çıkartabilirsiniz. Yeterki isteyin. Sisteminizi kurun ama önce kendiniz o sisteme uyun.

Tamam bu firmalarda çalışsanlar ekmek yesin yemesine , avrupa , Uzak doğu , Amerika firmaları  feedback diyerek kendilerini paralasın , ürünün son kullanıcıların  yorumlarını aşırı  dikkate alırken , bir sonraki çıkacak ürünün standartlarını belirlesin . Bizim memlekettekiler açılan şikayet başlıklarını geçiştirsin.

Alibabada üzerinde bir çinli firmaya uyduruk bir contanın teknik özelliklerini sorun . Sizi bilgi bombardımanına tutarken ,Türkiyede firmada muhatap bile bulabilince bile sevinir hale gelmiş vaziyetteyiz.. Bu mudur  büyüklük ?

Sanki firma lütüf bağışlıyormuş gibi garanti kapsamında yapılan tüfek için teşekkür başlığı açan arkadaşlar. Neden fabrikanın  taahüt edilen  belirli bir atım sayısı kadar teknik veya mekanik  müdahale gerektirmeyecek kadar sağlam ürün üretemediklerini  merak etmiyorlarmı ?

Ne desek boş. Son kullanıcı ne aldığını veya ne talep etmesi gerektiğini bilmediği sürece , Yapılan arzda böyle olur.   Öpelim başımıza koyalım....

Madem ilk başlık silinmiş . dahada yazmanın manası yok. Türkiyede hangi firmanın  ne olduğu , hangi hizmeti ne kadar verebildiği zaten aşağı yukarı belli. İsteyen istediğin alır.

Çevrimdışı Mesut ÖZKAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #17 : 13 Ocak 2016, 10:03:09 »

Ne olursa olsun bu tüfek atada olabilir armsanda hatsanda vs önemli değil ama problem ve sorun her ne ise giderilmiyorsa ve ilgilenilmiyorsa babam olsa tanımam hiç kimse babasının hayrına vermiyor o tüfekleri aramızda belki bir tüfeği almak için aylarca para biriktirenler bile var  mesela ben ..o yüzden aldığım tüfeğin problemleri sorunları  arızaları varsa çözülecek çözülmeli yoksa insan ister istemez kötü eleştiriyor ama eğer o problem düzeltilse vede ilgilenilse dahi biz bir o kadarda reklamını yaparız...bu arada avrupa tüfekleri arıza yapmıyor yok yerli tüfek şans işi diyen kimse goole girsinde yabancı sitelerdeki avcı sitelerini girip bir baksınlar hangi ithal tüfek arıza vermiyor emin olun soğursunuz ithal tüfeklerden hele arızalarının 6 ayda giderilmesi zaten başlı başına bir olay.. cömert bey gayet  güzel açıklamış konuyu...o zaman bu sitede bu olaylara göz yuman arkadaşlar var bizi böyle düşünmeye yönlendirmeyin lütfen arkadaşlar
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2016, 10:05:13 Gönderen: Mesut ÖZKAN »
  • d-docxarms dcx 16 otomatik
  • akdaş ak 212 s otomatik
  • tek kirma
1981 MUŞ

Yokluktan değil,adaletsizlikten çıkar bu dünyada sorunlar.....

The following users thanked this post: Murathan VAR

Çevrimdışı Mustafa SAYAR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #18 : 13 Ocak 2016, 10:08:10 »
Cömert beye hak veriyor ve konunun silinmesini hiç doğru bulmuyorum.Her zaman birbirimize destek olmalı tufegini aldığımız ve alacagimiz firmaların olumlu olumsuz yönlerini bilmeli ve yeni başlayacak olan arkadaşlarında aklında en ufak soru işareti kalmamasi için bu tur paylaşımlarında hep olmasi gerektigini düşünüyorum...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2016, 10:11:41 Gönderen: Mustafa SAYAR »
Mustafa SAYAR
1981 Aliağa/İZMİR

The following users thanked this post: Yasin AKTAŞ, Mesut ÖZKAN

Çevrimdışı Mesut ÖZKAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #19 : 13 Ocak 2016, 10:08:33 »

tuncay ben hangi konu olursa olsun haddini aşan olursa uyarın tekrarında üyeliğini silin .....
  • d-docxarms dcx 16 otomatik
  • akdaş ak 212 s otomatik
  • tek kirma
1981 MUŞ

Yokluktan değil,adaletsizlikten çıkar bu dünyada sorunlar.....

Çevrimdışı Murat AYSİLİ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #20 : 13 Ocak 2016, 10:21:39 »
Burada herkes Avcı veya Atıcı ve bu site ortak paylaşımın yapıldığı bir yer
Bir arkadaşımızın dediği gibi bu tüfekler bedavaya alınmıyor
Tabiki bir silahta sorun olduğu zaman paylaşılacak,paylasilacakki
Yerli sanayimiz bunları görüp  yaptığı silahların  son kontrollerini daha iyi yapsın servisleri daha iyi hizmet versin   eğer biz bu konuların üzerini ortersek nasılsa
Bir ses çıkmıyor diye üretici bu yolda devam eder kaliteyi yakalayamaz ancak burada bu  paylasimlari yaparken üslup'a dikkat etmek çok önemli haklı iken haksız duruma düşmemek gerek
Herkese saygilar ve selamlar

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  • Retay gordion jet black 12 cal 66cm +71cm
  • huğlu 200A 12 cal 66 cm+ 71cm
  • hatsan escort 20 cal 66cm
1970 İSTANBUL

The following users thanked this post: Murathan VAR, Kadir YILDIZ

Çevrimdışı Selçuk KAYGISIZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #21 : 13 Ocak 2016, 10:24:10 »
peki neden stoeger ya da huğlu ile ilgili şikayet sayfası açılınca bu konular silinmiyor,sadece soruyorum atmayın forumdan.
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

Çevrimdışı Kadir YILDIZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #22 : 13 Ocak 2016, 10:32:28 »
Yerli üreticiyi koruyalım kollayalım. Yerli kullanıcıyı, avcıyı sakın koruyup kollamasın kimse....

Avlak forum olarak konunun silinmesi değil aksine sabitlenmesi gerekirdi.

Bu tür konular sabitlenirse firmalar müşteri ilişkilerine 2 kat daha önem verirlerdi çünkü müşteri ile ilgilenmezsek avlak forum karşımıza çıkar unutmaz unutturmaz bizi mahveder diye düşünürdü.

Ama avlak forum yerli üreticiyi koruyalım diye konu siler bu gibi sorunlarda üreticiden yana olursa  üreticide kendini geliştirme veya daha iyi hizmet verme adına hiç birşey yapmaz.

Yerli, yabancı tüm firmalar için söylediklerim geçerlidir. forumlar kaynak ve yol gösterici olarak sanalda varlar uzun uzun yazıp değerli vaktinizi aldığım için haklarınızı helal edin sürçü lisan ettiysem affola... Selametle kalın...

Erzurum-1980

The following users thanked this post: Yasin AKTAŞ, Emrah TUNCA, Murathan VAR

Çevrimdışı İbrahim ÇAKIR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
peki neden stoeger ya da huğlu ile ilgili şikayet sayfası açılınca bu konular silinmiyor,sadece soruyorum atmayın forumdan.
1994 BURSA-TAVŞANLI

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #24 : 13 Ocak 2016, 13:39:12 »
CÖMERT BEY tekrardan merhabalar. Yazdıklarınızı okudum.Haklı olduğunuzu da düşünüyorum. Ancak ne kadar kötü  standart dışı  imalat hatası ve kalite kontrolden kaçmış  tüfekler olsada  bu bir firmaya REZALET gibi aşağılayıcı ve hakaret edici bir üslubu gerektirmez.

Zaten o konu başlığı başlı başına yanlıştı. Elimde 5 tane mevcut tüfeğim var.Hiç birinin markasıda  ATA değil.ATA bu gün gerek servis gerek satış gerek estetik olarak ülkemizin  en çok satan y oto su dur desek yalan söylemiş olmayız herhalde. Haliyle çok satıldığı için  az satılan diğer rakiplere göre daha fazla  şikayette  alması  normaldir.

Sanmayın ki bu hatalar zinciri sadece yerli tüfeklerde  oluyor.Arkadaşlar sağ vurdu sol vurdu falan diye yerli tüfekleri eleştirirken  ben BENELLİ gibi bir tüfekle 80*80 cm hedefe 75 mt de kurşunla 12 de 3 vuruş yapabildim.Sabit ve destekli bir atışta.
 yani binlerce liralık tüfeklerde de bu sıkıntılar var. Kimse sesini çıkarmıyor.

Yazılanları okuyorum ve komik şeylerde görüyorum. Yapılanların bir haksızlık ve bilinçli yapıldığını düşünüyorum.

Son olarak yönetimi hedef göstererek polemik yaratmaya gerek yok.kimse bu işlerden çıkar sağlamıyor.

Bazı arkadaşlara da cevap vermek istiyorum ancak :

CAHİL İLE SOHBET ETMEK ZORDUR BİLENE

CAHİL NE GELİRSE SÖYLER DİLİNE

ALİM İLE SOHBET EDERSEN ALIRSIN MERTEBE

CAHİL İLE SOHBET EDERSEN DÖNERSİN  MERKEPE

BİGA/1979

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK, Emre SERBEST, Şener CANKAT