Gönderen Konu: Huğlu Cifte, Arthemis A303m Çifte Kırma ve A255 poze BILENLER BAKABILIR MI?  (Okunma sayısı 4028 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur ERER

• Ziyaretçi
Merhaba abilerim ve kardeşlerim.  Çok arada kaldığım bir konuda yardımlarınıza çok ihtiyacım var. Kendime bir av tüfeği alacağım ve Çifte kırma ya da poze düşünüyorum. Tüfeği çulluk ve ördek avında kullanacağım.  Öyle arada kaldım ki seçmeye yardımcı olmanizi rica ediyorum.  Öncelikle şuan kafamda Arthemis marka a303m çifte, a255 poze ve huglunun cift tetikli ejektorsuz sabit soklu bi modeli var model numarasini bilmiyorum. Yalnız huglu ikinci el burda bi bayide var sahibine sordum tufek bi firmaya gonderilip herseyiyle yenilenmis kozmetik olarak falan sifir gibi. Eger arthemis alirsam sifir olucak ozellikleri belli zaten 71 namlu mobil soklu tek tetik 76 mm yatakli. Bilenlerden ve ustalarimdan yardim bekliyorum arthemisin 20 cal. Modelini inceleme frsati buldim bugun bayide guzeldi ama cukur bantti pek hosuma gitmedi bakalim artik simdiden tesekkurler.

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
arthemis in bir çiftesini bayide incelemiş beğenmiştim.fiyat olarak 900tl falan demişlerdi.işçiliği gayet iyi görünüyordu.bence alınabilecek bir tüfek fiyatta iyi gibi.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Onur ERER

• Ziyaretçi
Suat bey dun bayide 20 cal. Modelini inceledim o da zorla vermiyordu nerdeyse tüfeği fiyatida 1.250 tl dedi cok istiyosun dedim internette 900 tl civari . Evet işçiliği bende begendim insallah kafamda belirleyim bir cifte veya poze alacagim . Yorumunuz icin tesekkurler.

Çevrimdışı Vefa ÖZKAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Onur bey artemis m 303 çukurbatn ingiliz kundak bir çifteyi çok heves ederek internetten inceleyip sipariş üzerine aldım ancak sürekli yüksek bant kullandığından çukurbanta alışamadım tüfeğin işçiliği ve sağlamlığıda malesef huğlu kalitesinde değil bence huğlunun fiyatı uygunsa onu tercih etmenizi tavsiye ederim çünkü iki tane huğlu pozem var onlarında kalitesine vakıfım ilk pozemi  92 yılında aldım huğlu 104A benimle aynı zamanda başka marka yerli poze alan çoğu arkadaşların tüfekleri dökülüp tedavülden kalkerken benimkiler hala taş gibi.
  • Fabarm L4S 12
  • Simson Sulh GDR 12
  • Baikal MP 153
  • Antonio Zoli Poze 16
  • Ata Çulluk Poze 12 , Typhon X2 şarjörlü 12
  • Puanter, Seter
Vefa ÖZKAN
1977 ORDU / ALTINORDU

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
Huğlu koop olsun gerisini merak etme sen
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 O0 O0 yerlide huğlu başa oynuyor gibi ... .  diğer yerlilerinde ,  çifte ve pozelerininde  pek sorun yaratacağı kansında değilim ama , kullandığım  ve tecrübe edindiğim için huğlu ilk tercihim  ..   O0 O0
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Onur TAVACI

• *
  • Ava gelmez kuş olmaz...Başa gelmez iş olmaz....
Huğlu çifte kullanıyorum oldukça memnunum diğer tüfeklerime fazla iş düşmüyor o varken...güven veriyor merada...
  • Cesa Valment 61
  • Stoeger M3000 Peregrine 71
Bir Acayip Mühendis®