Gönderen Konu: bergama yarışması çok şenlikli ve keyifli geçti  (Okunma sayısı 8309 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdal ÇİFTÇİ

• *
bergama yarışması çok şenlikli ve keyifli geçti
« : 14 Haziran 2010, 12:33:10 »
sevgili dostlarım,geleneksel bergama kermes yarışması şenlik ve dostluk sportmenlik çerçevesinde yapıldı ve çok güzel bir etkinlik oldu.
katılan sporcular doya doya tüfek atıp yarıştılar .anreman serileri saat 2 buçuğa kadar uzatılınca hem çalışma yapma hemde yarışma sansı oldu.

sitedende bir çok dostlarımızla tanışma şansım oldu bol bol sohbet edip birlikte yarışma yaşadık.
yapılan yarışmada süperler kategorisinde 1.ci ben 2.ci serdar avcı 3.cü serhat avcı 4.cü mehmet olur 5.ci osman bildik 6.cı ihsan tarzan  derece ve hediye  almışlardır.
yine yapılan bu yarışmada profosyonel ve amatör kategorisinde ilk 6 ya giren sporcular kupa ve madalyaların yanı sıra değişik hediyeler alarak başarılarının karşılığını almışlardır.

derece alan süperler

bergama belediye başkanımız mehmet gönenç bey bana ödülümü verirken.
ayağından rahatsız olmasına rağmen spora verdiği önemden dolayı zor şartlardada olsa ödül törenine katılıp güzel bir konuşma yaptı bergama poligonuna vermiş olduğu maddi ve manevi tüm desteğinden dolayı kendisine çok çok teşekkür edip acil şifalar diliyorum.sağdaki gözlüklü abimiz kendisini yıllardır örnek aldığımız emin dizdar abimiz kendisine saygılarımı sunuyorum.

siteden solda ziya çobanoğulları sağda ersin şendur kendi kategorilerinde başarılı bir yarışma çıkarıp 3.cü oldular başarılarının devamını diliyorum.

sağımda büyük belen avcılar kulüp başakanı hüseyin ali doğantepe,solumda bu yarışmada 15 te 13 atarak birinci olan oğlu mustafa doğantepe ve derece alan arkadaşı

buda bana verilen günün en büyük ödülü otomatik tüfek,fakat silahım çok olduğu için yavaşçalar a.ş üretmiş olduğu sürekli kullandığım500 adet  F1 trap fişeğiyle değiştirip bergama klübüne de küçük bir katkıda bulundum.

sponsorum olan yavaşçalar a.ş tüm sporculara başarılar diler.desteklerinden dolayı firma yetkililerine çok teşekkür ederim.

tüm dostlarıma başarılar dilerim
Erdal ÇİFTÇİ
1969 izmir 0 532 382 32 17

Çevrimdışı Murat MAZA

• *
Ynt: bergama yarışması çok şenlikli ve keyifli geçti
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2010, 12:58:49 »
Erdal abi tebrik ederim yine döktürmüşsün.
Murat MAZA
1981 Çanakkale / Çan

Çevrimdışı Ziya ÇOBANOĞULLARI

• Müdavim Üyemiz
  • Avın başı rasgele sonu nasiptir.
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2010, 13:21:52 »

siteden solda ziya çobanoğulları sağda ersin şendur kendi kategorilerinde başarılı bir yarışma çıkarıp 3.cü oldular başarılarının devamını diliyorum.

Sevgili Erdal Abi geçen sene sadece 1-2 seri yarışma atmış biri olarak şimdiye kadar kayda değer sonuçlar almamıştım.
Bu son zamanlarda senin sitemizde verdiğin taktikleri ilk önce Akhisar'da denedim.
Çift gözle atma , kulvarda doğru duruş açısı , kaynak yapma ve kol açısı vs. tecrübe önerilerin doğrultusunda bişeylar yapmaya başladım.
Dünde beraber yaptığımız sohbet esnasında da senden bir şeyler kapmayı başardım ve amatörde finale kalıp baraj atışında 5 kişiyi eleyerek çok sevindiğim ve benim için çok önemli olan amatör dereceyi yaptım Allah'ın(c.c) izniyle.

Bundan sonra güzel bir dostluğumuz olacak inşallah en kısa zamanda Çandarlı'ya beklerim.

Ayrıca temmuz'un 3.cü hafta sonu Çandarlı'da yapacak olduğumuz Geleneksel Çandarlı Kültür ve Sanat festivalinde amatörce yapacağımız trap atışlarında Onur Konuğumuz olmanı istiyorum.
Festival Komitesindeyim Trap organizasyonuyla ilgileniyorum.

Tecrübelerinden faydalanmak isteriz.
  • Belçika Piper Çakmaklı Çifte(Constantinople-Lazaro Gabay)
  • Çifsan Çsp 555 Süperpoze
  • Sarsılmaz Concorde Yarı otomatik
  • Luigi Franchi Black Magic Yarı otomatik
  • Pietro Beretta S56E
  • Savaşcı Pointer's Altar
Ziya ÇOBANOĞULLARI      A rh +
02.06.1972 Bergama/İZMİR
İkamet : Çandarlı

Çevrimdışı Ersin ŞENDUR

• *
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2010, 13:38:09 »
sevgili erdal abim bergamaya gelip bizleri çok mutlu ettiniz katılan bütün arkadaşlarımıza abilerimize sonsuz teşekürler bir yanlışımız oldu ise af ola dereceye giren herkezi kutluyorum güzel bir gün oldu eğlendik başarılarının devamını temenni ederim ...
Ersin ŞENDUR
1976-İzmir b.rh.+

Çevrimdışı Erdal ÇİFTÇİ

• *
« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2010, 15:54:39 »
sevgili ziya kardeşim davetini memnuniyetle kabul ederim umarım o hafta işim olmazsa elbet gelirim.bu yarışmadaki başarın yazılarımı dikkatle okuyup mantıklı olduğuna kanaat getirip uygulamışsın bu başarı kesinlikle sana ait başarılarının devamını dilerim.

mehmet bey birlikte geçirdiğimiz güzel bir gün için bende çok memnunum umarım her zaman karşılaşırız hoşçakalın.

ersin kardeşim yanlış ne demek çok memnun olduk ben belki bilirsin 5 yıldır bergamada yapmış olduğunuz yarışmalara katılıyorum hiç bir zaman geçimsiz tartışmalı bir ortam görmedim her yıl olan oldu yine profosyönel kusursuz bir yarışma tertiplediğinizi gördüm yeni poligonunuzda harika olmuş nizami sorunsuz çalışıyor.emeği geçen tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.
bergamadan aldığım yanılmıyorsam 3.cü birincilik oldu sizde poligonda çok çalışıp umarım beni geçersiniz bizde gelişmenize katkı sağlamak için elimizden geleni yaparız.başarılarının devamını diliyorum.
Erdal ÇİFTÇİ

Çevrimdışı Erdal ÇİFTÇİ

• *
« Yanıtla #5 : 14 Haziran 2010, 15:58:01 »
sevgili murat maza kardeşim denk geldi derece aldık.her zaman olmaz elbet silahımı ve fişeğimi çok seviyorum birbirimizle iyi uyum sağladık netice memnun edici oldu .sen hedeflediğin dereceye ulaşabildinmi????
Erdal ÇİFTÇİ

Çevrimdışı Murat MAZA

• *
« Yanıtla #6 : 14 Haziran 2010, 16:05:36 »
Erdal abi çalışmalar devam ediyor iyileşme var 20 haziran pazar günü pilav ve yarışma var bu hafta benim için biraz yoğun geçecek akşamlar evde çalışacağım.
Murat MAZA
1981 Çanakkale / Çan

Çevrimdışı Erdal ÇİFTÇİ

• *
« Yanıtla #7 : 14 Haziran 2010, 16:24:54 »
bravo ben buna irade ve azim diyorum akşamları tüfeği omuzlama ,odaklanma ve tetik düşürme çalış faydasını göreceksin tetik düşürme sanise sini her zaman aynı olmasına dikkat et hep aynı zamanda düşmeli plaka izinden gidip aynı zamanda tetik düşünce tuz gibi dağıldığını göreceksin.
ersin şendur ve ziya bilgilerden faydalanıp derece aldığını söylediler tabiiki ben onların kabiliyetine bağlıyorum,sende 20 sinde derece alırsan ben çok memnun olurum.
birincilik şart değil önemli olan finale kalabilmek.şimdiden başarılar rasgele
Erdal ÇİFTÇİ

Çevrimdışı Murat MAZA

• *
« Yanıtla #8 : 14 Haziran 2010, 16:32:58 »
teşekkürler erdal abi
Murat MAZA
1981 Çanakkale / Çan

Çevrimdışı Mehmet TOPRAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 14 Haziran 2010, 16:43:28 »

Ziya Bey (meslektaşım) madalyada yakışmış,tebrik ederim.sizinle ve siteden yazılarını takip ettiğim Erdal Beylede tanışma fırsatım oldu.Sizleri tanımaktan ve sohbet etmekten çok memnun oldum.Yolunuz bizim taraflara düşerse her zaman beklerim.SAYGILAR siteden solda ziya çobanoğulları sağda ersin şendur kendi kategorilerinde başarılı bir yarışma çıkarıp 3.cü oldular başarılarının devamını diliyorum.
Mehmet TOPRAK B(+) 1961 balıkesir burhaniye

Çevrimdışı Mehmet TOPRAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 14 Haziran 2010, 16:50:33 »
Erdal Bey sizi bir kez daha tebrik ederim.Sizinle  tanışmak ve güzel sohbet edip ,sizden bilgiler almak beni çok mutlu etti.sizi yarışmada izlemek bile ayrı bir zevk, başarılarınızın devamını dilerim.Erdal bey yarışmada arkadaşınız yanılmıyorsam sizin atışlarınızın cekimini yaptı, bunları sitede paylaşırsanız memnun olurum.Ayrıca Bergama kulübünün güzel organizasyonundan dolayı tebrik ederim.Atıcı arkadaşlar  ne zaman gitsek sıcak kanlı ve dostca davranışlarından dolayı sitemizden bir kez daha teşekür etmek isterim.İnşallah Allah sağlık verirse tekrar buluşmak dileğiyile SAYGILAR
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2010, 16:55:37 Gönderen: Mehmet TOPRAK »

Çevrimdışı Mehmet TOPRAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 14 Haziran 2010, 17:00:28 »
Ersin arkadaşım sizide tebrik edrim.sizleri ve diğer arkadaşlarıda tanımaktan  körfez olarak mutlu olduk.yolunuz düşerse her zaman beklerim.SAYGILAR

Çevrimdışı Erdal ÇİFTÇİ

• *
« Yanıtla #12 : 14 Haziran 2010, 17:15:34 »
mehmet abi inanın bende çok memnun oldum arkadaşım foto çekimi yapmış video çekmeye çalışmış ama başarılı olamamış inceledim uygun değil.mrak etmeyin çok aydınlatıcı çekim yapıcam.
ayrıca yaban tv içinde eğitici bir program hazırlığı içindeyim bu sitedeki yayınlarım onun alt zeminini oluşturacak antreman yapıyorum anlıyacağınız.bu trap ve skeet dalında olacak naçizane bilgilerimizi aktarıcaz.
Erdal ÇİFTÇİ

Çevrimdışı Ersin ŞENDUR

• *
« Yanıtla #13 : 14 Haziran 2010, 17:37:25 »
mehmet abi bizi mutlu ettiniz sizinle fazla ilgilenemedik kusara bakmayın her zaman bekleriz gelirsem uğruyacam abi
Ersin ŞENDUR
1976-İzmir b.rh.+

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 14 Haziran 2010, 17:48:49 »
Mehmet Abi çok teşekkür ederim  :) İnşallah önümüzdeki sezon beraber av yaparız  :)
Çandarlı'ya beklerim Edremit'e Burhaniye'ye gelirsem uğrayacağım inşallah  :)
  • Pietro Beretta S56E
02.06.1972 Bergama/İZMİR

Çevrimdışı Mehmet TOPRAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #15 : 14 Haziran 2010, 17:56:50 »
Mehmet Abi çok teşekkür ederim  :) İnşallah önümüzdeki sezon beraber av yaparız  :)
Çandarlı'ya beklerim Edremit'e Burhaniye'ye gelirsem uğrayacağım inşallah  :)

[/quote
Ziya bey  sizler gibi dost canlısı arkadaşları ağırlamaktan onur duyarım.Her zaman beklerim.cep no:5332047071 SAYGILAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #16 : 14 Haziran 2010, 19:39:30 »
Mehmet Abi ben nasıl Abi diyorsam samimi olarak sen de bana kardeşim vs. diyebilirsin.
Bundan sonra görüşelim inşallah.
  • Pietro Beretta S56E
02.06.1972 Bergama/İZMİR

Çevrimdışı Serkan ÇAKAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #17 : 14 Haziran 2010, 20:23:07 »
efem ben yokum ya konuş bakalım.... :)

erdal ustam....inşallah en kısa sürede seni izleme imkanı bulurum....
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2010, 20:29:57 Gönderen: Serkan ÇAKAR »
serkan çakar 1979 MERZİFON / AMASYA
05423436587

Çevrimdışı Ersin ŞENDUR

• *
« Yanıtla #18 : 14 Haziran 2010, 20:30:27 »
erdal abi bu sporun en güzel yanı finale girebilmez çok zevkli bir heyacan seni dün iki seri izledim sen  bu sporu yutmuşsun duruşun vuruşların her şey on numara seni  tebrik ediyorum bir kez daha senin durumunada gelebilmek  kolay değil tabiyki çok antreman gerektiren bir spor ama bilinçli yapılan anreman oda senin gibi değerli üstatlarımızın sayesinde olacak şeyler sağolsun emin abimiz elinden geldiğince bize yardımcı oluyor biz bu spora gönül verdik çokta zevk alarak yapıyorum inşallah daha iyi yerle iyi skorlara yükselicez sizlerin sayesinde
Ersin ŞENDUR
1976-İzmir b.rh.+

Çevrimdışı İsmail ÇIKRIKÇI

• *
« Yanıtla #19 : 15 Haziran 2010, 01:41:55 »
Erdalım tebrik ederim.
Ziya efem Srkanın olmadığı belli oluyor, Yokluğunda rahat rahat attın başarıya ulaştın.
Derece alan tüm atıcıları tebrik ederim.
İsmail ÇIKRIKÇI
1957 BALIKESİR
Tel. 05326577460

Çevrimdışı Erdal ÇİFTÇİ

• *
« Yanıtla #20 : 15 Haziran 2010, 09:19:01 »
çok sağol ismail abi 

sağol serkan dostum inşallah birgün karşılaşıcaz.

ersincim farkettim zaten ben atarken hep hakem oldun yakın çekim kaptın iyide yaptın aynı takibi bizde bizden daha iyi olan atıcılara yaptık normal seri farklı final çok daha farklı işi oraya kadar götürdüysen artık bırakmamalısın odaklanmak için ne gerekiyorsa fazlasıyla yapmalısın finalde 24.cü plak olan 3 ün solunu hiç unutmam onu vursam baraj atmıycaktık.
ama barajda 8.ci plak olan 3 ün solu rakibimi eledi farkettinmi???
2.ci çıktığında kum oldu benden bir kere kaçan bir daha kaçamaz.
olabildiğince bol antreman yap atarken vucudun enerji dolu olmalı yay gibi çıkmalısın plakanın arkasından yakaladığında tetik çekilecek.sana yakışıyor bu spor.
Erdal ÇİFTÇİ

Çevrimdışı Ersin ŞENDUR

• *
« Yanıtla #21 : 15 Haziran 2010, 19:06:19 »
sağolsın abi aslında o 3, ün solu   zor bir plak değil diğerlerine göre yavaş olduğu için çoğu  arkadşimizı yanıltı sen 2 defa kaçırdın yanlış hatırlamıyorsam dediğin gibi en fazla 1 veya 2 defa kaçar 3 cüde kaçma şansı kalmaz
Ersin ŞENDUR
1976-İzmir b.rh.+

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #22 : 16 Haziran 2010, 10:15:54 »
13 HAZİRAN 2010 Tarihinde Kozak/Kapukuaya mevkiindeki atış poligonunda yapılan Trap Atış yarışmalarında alınan sonuçlar aşağıdaki gibidir.

SÜPERLER :(25)
1.Erdal ÇİFTÇİ (İzmir)       : 21 + 21 : 42
2.Serdar AVCI (Saruhanlı)  : 22 + 20 : 42
3.Serhat AVCI (Saruhanlı)  : 21 + 20 : 41
4.Mehmet OLUR (Bergama): 21 + 15 : 36
5.İhsan TARZAN (Turgutlu): 21 + 13 : 34
6.Osman BİLDİK (Turgutlu): 22 + 12 : 34

PROFESYÖNELLER :(25)

1.Nedim Kayhan (Bergama): 20
2.Yüksel Kahraman (Bergama) : 18
3.Sinan Bilgili (BüyükBelen) : 16
4.Mustafa Günaydın (BüyükBelen) : 16