Gönderen Konu: ----THE BEST POİNTER LEYDİ---(video) CENGİZ AKKIN  (Okunma sayısı 108579 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Turgay SULU

• *
  • DRAHTHAAR YOLUN SONU :)
Ynt: ----THE BEST POİNTER LEYDİ---(video) CENGİZ AKKIN
« Yanıtla #125 : 28 Mart 2011, 23:38:40 »
arkadaşım harika bir kopek ve stil bi de sakalları olsa super olacakmış , herkes bişey soyledi ben de eksik kalmayayım sakalı yok faydası yok biliyon işte :)
maşallah , bu arada bu gunlerde gercekten cok yogunum bazan telefonlarda sıkıntı oldu kusura bakma kardeşim.

Turgay SULU 1969
AKSARAY - ANTALYA

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #126 : 29 Mart 2011, 00:20:24 »
leydi enerjik ve hızlı bir pointer..kimse trial pointer diye  iddiada bulunmadı...hergün saatlerce düzenli antreman yapan trial pointerleri gösterip  vucut yapısı bunlar gibi degil demekte haksızlık olur bence...yarışma köpegi ile av köpegini  karşılaştırmak elma ile armudu karşılaştırmaya benzer......ben böyle hırslı ve hızlı pointerleri severim......

teşekkür ederim abi.burdan tekrar diyorum benim köpeğim trial eğitimi almış bir köpek değil sadece ve sadece av köpeği.ama  bir trial kadar olmasada hızlı koşan ve enirjisini bir av gününe yayarak çok hızlı girdiği ava yine av bitiminde aynı performansa yakın hırs ve azimle avını bitirebilen çok iyi av yaptığına inandığım basit bir av köpeği.ama yine tekrar ediyorum gün yüzüne çıkmamış nice mükemmel av yapan köpekler vardır.ama nice de pointerler varki burnunu yerde gezdireren iki saat sonra sahibinin dibinde gezen  dilini 2 karış sallıyan ve har har harlayan   köpekler de var.ama sahibini mutlu ediyorsa bundan gerisi teferruattır.herkesin köpeği kendine güzeldir sözümüz yok.artık ülkemize nice güzel ve kaliteli kanlar girmektedir geriye değil hep ileriye gitmekteyiz artık bizim TÜRKİYEDEKİ KÖPEKLERİMİZDE yurt dışında üretilenlerin kalitesine yaklaşmaktadır,ilerleyen zamanlarda daha da iyi olacağı inancındayım......

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #127 : 29 Mart 2011, 00:22:50 »
fotalar harika kardeşim paylaşımın için çok teşekkürler.

teşekkür ederim burhanım inşallah daha  nice güzellikler paylaşırız şu av sezonu bir açılsada.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #128 : 29 Mart 2011, 00:26:50 »
arkadaşım harika bir kopek ve stil bi de sakalları olsa super olacakmış , herkes bişey soyledi ben de eksik kalmayayım sakalı yok faydası yok biliyon işte :)
maşallah , bu arada bu gunlerde gercekten cok yogunum bazan telefonlarda sıkıntı oldu kusura bakma kardeşim.

abi sıkıntı omaz.senin şahaserden  bir tutam sakal alsak yapıştırsak hiç farkı kalmaz. ;D :D selam abi işlerinin yoğun olduğunun farkındayım.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Tarık ÖSTLÜER

• Onursal Üyemiz
  • zordur dağcı olmak
« Yanıtla #129 : 29 Mart 2011, 00:27:34 »
Güzel pointerin var Cengiz bol keyifli av ve anlar diliyorum...
Tarık ÖSTLÜER
1982 MANİSA

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #130 : 29 Mart 2011, 00:33:13 »
maşlah  cengiz  güzel  foto yaş kç  leydinin

yazın 3 yaşını dolduracak nasip olursa ali kardeşim.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #131 : 29 Mart 2011, 00:34:28 »
Güzel pointerin var Cengiz bol keyifli av ve anlar diliyorum...

çok teşekkür ediyorum cümlemiz inşallah keyifli avlar yaparız.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #132 : 29 Mart 2011, 00:34:48 »
eger bu video bu emek şu leydi cumartesi pazar günü en az beş sayfa yorum almazsa cengiz senide leydiyide çekemeyenler çogunluktaymış derim...resmen pointer show, leydi show var bu videoda.....muratın arionla ikisini beraber salacan geniş çayırlara yüksekte bir yere çıkıp dumansal tüttürgeç :)) yapıp kafayı demleyecen....teşekkürler paylaşım için.....

leydi cumartesi pazar hakederek  5 sayfa birbirinden güzel yorum almıştır...cengiz demekki güzelden her  köpeksever  anlıyor...arada biriki eleştirel yorumuda leydinin nazarlıgı olarak kabul et....yeni sezonda güzel av videolarınıda bekliyoruz.....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Selçuk ÖLMEZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #133 : 29 Mart 2011, 01:05:59 »
Cengiz kardeşim gerçekten büyük keyif alarak izledim Leydi'yi.Allahım nazarlardan korusun vede can pekliği versin.
Selçuk ÖLMEZ
1977 Lüleburgaz /KIRKLARELi 05354942948

Çevrimdışı Mehmet KARAKAYA

• *
« Yanıtla #134 : 29 Mart 2011, 08:01:07 »
 leydi izlerken çok keyif aldım.. Hep bu şekil videoları yabancılar kayıt edip izletirlerdi, şimdi bu görüntüleri Türk  avcısının kayıt etmesi beni çok gururlandırdı..  Emeklerin için seni tebrik ederim.. Allah uzun yıllar birlikte av ve bu şekil güzel kareler çekmenizi nasip etsin.. cengizim

Mehmet KARAKAYA
1985 / BURDUR -- ANTALYA
Tel:05464220938

Çevrimdışı Necdet METİN

• *
« Yanıtla #135 : 29 Mart 2011, 09:32:01 »
CENGİZ KARDEŞİM LEYDİ Yİ ALLAH NAZARDAN KORUSUN.
ÇOK GÜZEL STİLİ,FERMASI,ARAMASI VAR..
ÇEKİM DE ÇOK GÜZEL OLMUŞ.PAYLAŞIMLARIN DEVAMINI BEKLİYORUZ..
Necdet METİN
1970 Elmalı-ANTALYA
A Rh +

Çevrimdışı İbrahim AYKUT

• *
« Yanıtla #136 : 29 Mart 2011, 10:40:00 »
Güzel köpekler allah can pekliği versin

[email protected]
İbrahim AYKUT
1994 bursa/gemlik

Çevrimdışı Hasan BACAKSIZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #137 : 29 Mart 2011, 15:47:25 »
CENGİZ ABİ LEYDİ PADYUMLARDA KIRMIZI HALI ÜZEİNDE YÜRÜMESİNİ BİLMİYOR AMA AVDA RÜZGAR GİBİ ESMESİNİ ÇOK  İYİ BİLİYOR  KİM TUTAR LEYDİ SENİİİİİİİİİİİİİİİİİ,,,
Hasan BACAKSIZ
1985 ANTALYA KUMLUCA

KAHPEDEN DOSTUN OLACAĞINA DELİ KANLIDAN DÜŞMANIN OLSUNNNNNN

Çevrimdışı Uğur MENCİK

• *
« Yanıtla #138 : 29 Mart 2011, 16:02:06 »
nedir bu fesatlıklar anlayamadım gittim bu millet neden çekemezki bir birini her kez bende olsun iyisidiyor her kez kendi köpeyini övüyor benim köpeyimi ben öveceyime başkaları övsün herkez kendi malını övmesine gerek yok ben leydinin avını görmüş birisi olarak ava nasıl başladıysa o şekilde bitiriyor avı olmaz böyle enerji dolu bir köpek ALLAH  sahibinle uzun yılllar av yapmak nasip etsin çeken var çekemeyenlerde var cengizim sen milletin dediğine kulak asma aynı yoluna devam et durmak yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Uğur MENCİK
1982-Antalya

Çevrimdışı Erdal ERGUN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #139 : 29 Mart 2011, 16:32:00 »
maşallah cengiz kardeşim allah nazardan saklasın çok güzel tabiki kıskananlarda olacak onlarıda öyle hoş görmek lazım
Erdal ERGÜN
0 541 499 79 79       BURDUR 1971

Çevrimdışı Salih CANDIR

• *
« Yanıtla #140 : 29 Mart 2011, 16:51:01 »
abi bırak uylama boşver. bir insan niye köpek konusunda soru sorar eğitim konusunda soru sorar msn de konuşur telefonda saatlerce konuşur bilgisine güvenmediğin kişiden bu konularda niye bilgi alınır bizim bildiğimiz ve bencede doğru olan şudur bilgisine güvenip o kişiye soru soruyorsan onun dediği lafın üstüne laf koymamaktır iddaa etmemektir bu işi biliyorsan zaten niye soru soruyosunki bu yanlış bir davranış değilmidir. zaten gereksiz bi konu olduğu için konudan yazdıklarımı sildim. ama görüyorumki hala uzatmaya çalışan arkadaşlar var evet sizi eğer susturcak durum buysada hodri meydan bütün köpeklerinize karşı tek köpek ford focus un anahtarına ya çenenizi kapatın yada buyrun meydana
« Son Düzenleme: 29 Mart 2011, 17:48:37 Gönderen: Salih CANDIR »
Salih CANDIR 1984 ANTALYA

DİA

Çevrimdışı Mustafa BARAN

• *
« Yanıtla #141 : 29 Mart 2011, 17:44:26 »

cemal bey gerekeni söylemiş daha fazlasını söylemeye gerek yok

konu içinte rest ceken arkadaşlar varsa müracaat edebilir

mavikent beykonak kumluca sahilken finike turunç ovada 1 numara idda eden varsa ben imzamı atarım her şeyine ???
Mustafa BARAN
1983-Bursa

Çevrimdışı Mustafa BARAN

• *
« Yanıtla #142 : 29 Mart 2011, 17:47:11 »
abi bırak uylama boşver. bir insan niye köpek konusunda soru sorar eğitim konusunda soru sorar msn de konuşur telefonda saatlerce konuşur bilgisine güvenmediğin kişiden bu konularda bilgi alınır bizim bildiğimiz ve bencede doğru olan şudur bilgisine güvenip o kişiye soru soruyorsan onun dediği lafın üstüne laf koymamaktır iddaa etmemktir bu işi biliyosan zaten niye soru soruyosunki bu yanlış bir davranış değilmidir. zaten gereksiz bi konu olduğu için konudan yazdıklarımı sildim. ama görüyorumki hala uzatmaya çalışan arkadaşlar var evet sizi eğer susturcak durum buysada hodri meydan bütün köpeklerinize karşı tek köpek ford focus un anahtarına ya çenenizi kapatın yada buyrun meydana

salih beyde gerekeni söylemiş adam efendiligini muhafaza etmiş ve HODRİ MEYDAN demiş .

varsa pointeri olan buyursun.
Mustafa BARAN
1983-Bursa

Çevrimdışı Murat AKGÜN

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #143 : 29 Mart 2011, 18:01:57 »
olacagı bu....
Murat AKGÜN
1981-ısparta/Yalvaç cep: 0 533 212 42 22     

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #144 : 29 Mart 2011, 18:28:34 »
her zaman söylemişimdir(bildiğim bir şey varsa o da hiç bir şey bilmediğimdir)bir köpeğin  dostlukların,kardeşliklerin,arkadaşın,muhabbetin önüne geçiyorsa ben daha fazla ne diyeyim ki.benimki yoz ,kırık,av yapmıyor,koku yok,sitil yok,vasat,süs köpeği,hiç bir şey yok.sizlerinkinin eline su dökemez.arkadaşların arasındaki muhabbetin sanal ortamda taşınmasının,çatışmanın yakışık olmadığı düşüncesindeyim.herkes istediğini söyleyebilir ben yoluma bakarım..(1 fincan kahvenin kırk yıl hatrı vardır düsturu ile ve ekmek yediğim sofraya nakör bakmamayı öğrendiğim ahlak ve fazilet ile  büyüm olduğu için abi di,ye hatrını saydığım ve yer yer pointer hakkında ki araştırmalarının ve bilgilerinin fazla olduğuna inandığım  ve bilgilerine baş vurduğum   için susma hakkımı kullanıyorum.saygılarımı sunuyorum.ALLAHA emanet olun.umarım bütün insanlıkta dostluk ve kardeşlik değerleri her zaman ön planda olur.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2011, 18:29:35 Gönderen: Cengiz AKKIN »

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #145 : 29 Mart 2011, 18:39:56 »
Cengiz kardeşim gerçekten büyük keyif alarak izledim Leydi'yi.Allahım nazarlardan korusun vede can pekliği versin.

amin selçuk abi.cümlemizkine

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #146 : 29 Mart 2011, 18:43:48 »
leydi izlerken çok keyif aldım.. Hep bu şekil videoları yabancılar kayıt edip izletirlerdi, şimdi bu görüntüleri Türk  avcısının kayıt etmesi beni çok gururlandırdı..  Emeklerin için seni tebrik ederim.. Allah uzun yıllar birlikte av ve bu şekil güzel kareler çekmenizi nasip etsin.. cengizim

teşekkür ederim mehmet kardeşim.allah cümlemize uzun yıllar avlanmak nasip etsin

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #147 : 29 Mart 2011, 18:57:58 »
CENGİZ KARDEŞİM LEYDİ Yİ ALLAH NAZARDAN KORUSUN.
ÇOK GÜZEL STİLİ,FERMASI,ARAMASI VAR..
ÇEKİM DE ÇOK GÜZEL OLMUŞ.PAYLAŞIMLARIN DEVAMINI BEKLİYORUZ..

çok teşekkür ederim abi allah razı olsun.inşallah birde yayalada ovada çekim yapacağım.selamlar abi.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2011, 19:30:22 Gönderen: Cengiz AKKIN »

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #148 : 29 Mart 2011, 19:06:26 »
Güzel köpekler allah can pekliği versin

amin abi ALLAH  razı olsun

[email protected]

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #149 : 29 Mart 2011, 19:13:35 »
CENGİZ ABİ LEYDİ PADYUMLARDA KIRMIZI HALI ÜZEİNDE YÜRÜMESİNİ BİLMİYOR AMA AVDA RÜZGAR GİBİ ESMESİNİ ÇOK  İYİ BİLİYOR  KİM TUTAR LEYDİ SENİİİİİİİİİİİİİİİİİ,,,

hasan o kırmızı halılara alışkın değil  dağda bayırda koşar.
« Son Düzenleme: 31 Mart 2011, 01:25:58 Gönderen: Cengiz AKKIN »

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116