KARA AVCILIĞI:---TÜRÜNE GÖRE AVLAR VE AVCILARI--- > TAVŞAN AVI VE AVCILARI

TAVŞAN AVINA GÖTÜRDÜĞÜM GRAND BLUE DE GASCON LARIM

(1/9) > >>

Esat VURAL:
UMDUĞUMDAN DAHA İYİ OLAN GASCON LARIN RESİMLERİ
HERKÜL VE ZEYNA ile bir av dönüşü

HERKÜL 3 YAŞINDA

İZİ  FRANSADAN GELME 2 YAŞINDA

ATEŞ 1 YAŞINDA

KONT 1 YAŞINDA

ALEV 1 YAŞINDA

KONTES 1 YAŞINDA

bu arada herkülle izi çiftleşti

toplu halde

Serhat SERİN:
Babamın yıllardır kopoy, beagle ve barak beslemesi sebebiyle pek alışık olmadığımız bir ırk ve bir o kadarda avını merak ettiğim bir ırk..Umarım hayırlı bir doğum gerçekleşir..Selamlar..

Hasan CAN:
EVET ESAT ABİ BİZZAT TAVŞAN AVINA  BERABER GİTTİĞİMİZ MÜKEMMEL AV ÇIKARMIŞLARDI HERKÜL İLE ZEYNA BİR TAVŞAN BİR KEKLİK VURMUŞTUK  NE YAZIKKİ  YİNE TAVŞAN AVIN DA TALİHSİZ BİR OLAYDA ZEYNAYI KURT DA KAPTIRDI ESAT ABİ  AYRILMAZ BİR İKİLİ İDİ MÜKEMMEL BİR SESLERİ VARDI BİLMEYEN BİR AVCI OLSA  İNANIN KORKAR AYNI GEMİ KORNASI GİBİ  YENİ ÇİFLEŞTİRDİĞİNİZ KÖPEKLERİNİZ DE HAYIRLI UĞURLU OLSUN BU IRKA  HEVESLİ OLAN  TÜM KOPAY AVCILARANA HAYIRLI UĞURLU OLSUN GÖRÜNTÜLERİ YETER

Berk KEMİK:
Maşallah Esat abi süperler . İnşallah bu sezon arkalarında av yapmak bizede nasip olur . Herkül ü avda görmüştüm eminim diğerleride ondan aşa değildir . Yavruları 4 gözle bekliyoruz .Türkiyede bu ırkın hızla çoğalması için  . Saygılar ...

Abdullah GÜLTEPE:
esat abi seninde dediğin gibi bu köpekleri görmekle resimlerini görmek arasında dağlar kadar fark var  ben bu resimlere göre  kendimce renkleri falan güzel değil ve ne kadar büyük olabilir demiştim yakından görünce resmen şoka uğradım ve büyülendim gasgonların çok heybetli ve güzel bir görüntüsü var çok gösterişli köpekler inşallah sağlıklı yavrular olur.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git