Gönderen Konu: Domuz fişeğini kendi dolduran?  (Okunma sayısı 98383 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Domuz fişeğini kendi dolduran?
« Yanıtla #250 : 03 Haziran 2013, 16:12:33 »
 :)
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2016, 15:47:59 Gönderen: Hüseyin ÜSTÜN »
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #251 : 03 Haziran 2013, 18:06:51 »
Tevazu göstermişsiniz. Ben sizi de kastederek yazdım aslında. Bazı tecrübeler zamanla, bazısı da emekle, sabırla çalışarak kazanılıyor. Selamlar
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Ramazan HAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #252 : 03 Haziran 2013, 18:49:12 »
hüseyin bey yazdıklarımdan beni biraz farklı algılamışşınız gibi ,,benim kimseye bir ustalık göstermek gibi düşüncem olmadı ve olmazda,,benim konuda belirtmek istediğim ,saçmayla domuz vurulur gibi bir izlenim aldım,bu  03 olsun 07 olsun sonuçta hepsi saçma..,ve saçmanın domuza yapacağı etkiyi belirtmek istedim,,bunun örneklerini ben meralarda çok gördüm,,keklik avında birinin önünden domuz kalkıyor ,o domuza yakın demeden, uzak demeden , kimin önüne çıkarsa çıksın namluda hangi fişek varsa domuza sıkılıyor,,o hayvanında rengi griden kırmızıya dönüyor ve öylece gidebildiği yere gidiyor,,,ben bunu çok gördüm ,,ve neden sıkıyorsun domuza diyorum,abi babam ben saçmayla çok domuz  öldürdüm dedi diyor,,,, ben kendimi övmüyorum ama bu konuda çok tecrübeliyim ve defalarca deneyimim oldu,,ben dişileri ve mozaları bile öldürmüyorum artık mecbur kalmadıkça ve yanlışlık olmadıkça ,,eminimki sizde en az benim kadar tecrübelisiniz bu konuda ,,demek istediğim  atılan kurşun domuzu öldürmeli ,,illaki yaralı gidende olacaktır ,ama en azından bilerek atılmamalıdır,,yaralı giden o hayvanında dağdaki durumu düşünülmelidir..biz avcıyız yok edici değil..av helaldir ama etiğine uyulursa..
Ramazan HAK  1971  ARH+  Muğla

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #253 : 03 Haziran 2013, 22:25:32 »
 :)
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2016, 15:47:46 Gönderen: Hüseyin ÜSTÜN »
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

Çevrimdışı Ramazan HAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #254 : 05 Haziran 2013, 00:25:35 »
aleyküm selam hüseyin bey..teşekür ederim anlayışınız için.sizde allaha emanet olun ,selamlar
Ramazan HAK  1971  ARH+  Muğla

Çevrimdışı Emin KOÇAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #255 : 06 Haziran 2013, 00:13:47 »
0/11 Şavrotini;Bahçesini bekleyen çiftçilerimiz, gece bekinde görüş zayıf olduğundan yakın mesafe atışında kullanmaktadır.

Biz avcılar için domuz avında şavrotin gurubu asla uygun olmaz. Büyük avların hepsinde Tek kurşun kullanmalısınız. Tabi can güvenliğinizi düşünüyorsanız!
Emin KOÇAK
1953 ANKARA
Uyum fikirlerin ortak olduğu yerde geçerlidir,
Uyum yoksa fikirler çatışıyor demektir.