Gönderen Konu: HUĞLU NİTRO BEAST İÇİN GÖRÜŞLERİNİZ  (Okunma sayısı 37461 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalkafadar

• Ziyaretçi
Ynt: HUĞLU NİTRO BEAST İÇİN GÖRÜŞLERİNİZ
« Yanıtla #50 : 09 Mayıs 2014, 18:23:23 »
Kadir bey . Huğlu anlamıyor siz daha iyi anlıyorsunuz bence kendi tüfeğinizi kendiniz yapın daha sağlıklı olur. umarım tüfeğiniz düzelir size atış kagıtları ile gönderirler onuda burada paylaşırsınız. bakalım ozaman kim tüfek den anlıyor ögreniriz.

Çevrimdışı Kadir MADRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #51 : 09 Mayıs 2014, 20:57:25 »
Kartal bey: tüfek fabrikadan geldiğinde test atışına gidiyoruz ve bugüne kadar ----birkeresinde 4 kişi------birkeresinde 3 kişi---- birkeresinde de 2 kişi--- test atışlarını yaptık. Büyük harflerle yazıyorum dikkat edin: BİZ ARKADAŞLARLA HEP SOLA ATIYORUZ VE HUĞLU DA SAĞLAM TÜFEĞİN NAMLUSUNU KEPİNİ DEĞİŞTİRİP TEKRAR BİZE GÖNDERİYOR. TÜFEK SAĞLAM OLSA PARÇALARINI DEĞİŞTİRİRMİ KARTAL BEY Dün hangi konuyu tartışmıştık sizinle kartal bey: atışları kimin yaptığı belli değil huğluda, bu ne ya sorun belli nitroda. ATIŞLARINI DÜZGÜN VE 2 VEYA 3 KİŞİ YAPIN. KARTAL BEY ÇEKİNMESE NİTRONUN SOLA ATMASININ TEK SUÇLUSU SİZSİNİZ DİYECEK. Bu kadar da olmaz kartal bey. Koskoca firma sola atma sorununu çözemedi 3 aydır. Kendinize gelin artık KARTAL BEY Haklının yanında olun ve şu huğluyu savunmayı bırakın. ŞU ANDA TEK SUÇLU HUĞLU bunu da kabul edin.
Kadir MADRAN
1980 AYDIN-ÇİNE
0506 574 30 38
UÇAR AVCISI

Çevrimdışı Kadir MADRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #52 : 09 Mayıs 2014, 21:27:00 »
KARTAL BEYİN BANA YAZDIKLARI: Kadir bey . 4 kere servise giden tüfeğinizin neden değişimini istemiyorsunuz ? istedinizde yokmu dediler ? benim tüfeğim sorunsuz çalışıyor . ozaman tüfek de sorun yok sorun sizde ateş etmesini bilmiyorsunuz . sizin anlayışınız bu sanırım. tüfeğiniz gelsin servisten hatta atış test kağıtlarınıda isteyin burada yayınlayın bakalım. birde ondan sonra konuşun. yok huğlu işi bilmiyor yok 4 kez gitti aynı. bu tür yorumlara gerek yok.

BENİM CEVABIM: KARTAL BEYE: Tüfeği değiştirin dedim ama dinleyen kim. Kartal bey: tüfek fabrikadan geldiğinde test atışına gidiyoruz ve bugüne kadar ----bir keresinde 4 kişi------bir keresinde 3 kişi---- bir keresinde de 2 kişi--- test atışlarını yaptık. Büyük harflerle yazıyorum dikkat edin: BİZ ARKADAŞLARLA HEP SOLA ATIYORUZ NE HİKMETSE VE HUĞLU DA SAĞLAM TÜFEĞİN NAMLUSUNU KEPİNİ DEĞİŞTİRİP TEKRAR BİZE GÖNDERİYOR. TÜFEK SAĞLAM OLSA PARÇALARINI DEĞİŞTİRİRMİ KARTAL BEY Dün hangi konuyu tartışmıştık sizinle kartal bey: atışları kimin yaptığı belli değil huğluda, bu ne ya sorun belli nitroda. ATIŞLARINI DÜZGÜN VE 2 VEYA 3 KİŞİ YAPIN. BİZ ATIŞ YAPMASINI BİLMİYORMUŞUZ. SADECE KENDİSİ BİLİYOR TÜFEKLE ATIŞ YAPMASINI. Bu kadar da olmaz kartal bey. Koskoca firma sola atma sorununu çözemedi 3 aydır. Kendinize gelin artık KARTAL BEY Haklının yanında olun ve şu huğluyu savunmayı bırakın. ŞU ANDA TEK SUÇLU HUĞLU bunu da kabul edin.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 21:28:54 Gönderen: Kadir MADRAN »
Kadir MADRAN
1980 AYDIN-ÇİNE
0506 574 30 38
UÇAR AVCISI

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #53 : 09 Mayıs 2014, 22:56:16 »
Caner bey. Huğlunun öyle bir acıklaması olmadı . Nitro nun dipcik acısında sorun yok. namlu hareketli oldugundan KEP kısmının tek taraflı oldugundan dolayı atışlarda sağ tarafa sıkıştırma yapıyordu şuanda KEP bölümüne tırnak eklenerek bu sağ tafdaki boşluk kapatıldı ve KEP'in kasa içindeki oynama şansı kalmadı. şuanda üretilen bütün namluların KEP bölümü tırnaklıdır.
Kartal bey ozaman huğlunun bu kep tırnak çalışması öncesinde sattığı nitro tüfeklerinin fabrikaya geri çağırması anlamınamı geliyor bu kep tırnak olayı
1985
BURSA

Çevrimdışı Kadir MADRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #54 : 09 Mayıs 2014, 23:02:15 »
Ne kepi, ne tırnağı Caner kardeşim stemim sana değil kardeşim yanlış anlama aman ha. Benim sorunum huğluyla 2 kez namlu ve kep değişti yine sorunlu bu nitro denen tüfek.
Kadir MADRAN
1980 AYDIN-ÇİNE
0506 574 30 38
UÇAR AVCISI

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #55 : 09 Mayıs 2014, 23:12:05 »
ben cvbı kartal bey için yazmıştım size değil kadir bey umarım tüfeğinizdeki sorunu en kısa zamanda giderirler
1985
BURSA

Çevrimdışı Kadir MADRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #56 : 09 Mayıs 2014, 23:20:54 »
sanmıyorum ya. tek temennim o. düzeltebilirlerse kendileri için daha iyi olur. çok müşteri kaybettiler. hala kaybediyorlar.
Kadir MADRAN
1980 AYDIN-ÇİNE
0506 574 30 38
UÇAR AVCISI

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : 09 Mayıs 2014, 23:35:46 »
sanmıyorum ya. tek temennim o. düzeltebilirlerse kendileri için daha iyi olur. çok müşteri kaybettiler. hala kaybediyorlar.
Kadir bey çok sıkıntı çekmişsin belli. Allahtan av sezonu değil yoksa insan büsbütün deli olur. 2 göndermede sorun halloldu demiştin ben de sevinmiştim hatta epey konuşmuştuk yorumlarda nitro adına. sonradan tekrar sıkıntı çıkması iyi olmamış. bence kasa ile namlu birleşiminde hata vardır emin ol 1 mm hata payı 35 metrede 15-20 cm sapma yapar... eğer namluda sorun olsa namlu değişince düzelmesi lazımdı...

Çevrimdışı Kadir MADRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #58 : 09 Mayıs 2014, 23:58:45 »
haklısın Emrah kardeşim. benimde baştan beri fikrim bu. yani sorun kasada ve beyaz kasa gönderin dedim kaçkez. çünkü beyaz kasa da pek sorunlu arkadaşa rastgelmedim daha.  ama anlatamıyorsun huğlu çalışanlarına da ve huğluyu öve öve bitiremeyen bazı kişilere. bir sayfada kaç kez yazdım sorunlarını huğlunun şahsın biri malesef anlamak istemiyor ve bizi kötülüyor. Bence haklının yanında olunmalı. tüfek geldiğinde sorun çözülmüş gibiydi fakat fişek attıkça sanki ayarı kaçan havalı tüfekler gibi gittikçe sola atmaya başladı. ve bariz bir şekilde. BİZ AVCI KARDEŞLERİZ. EĞER BU KADAR SORUN BELİRTİLDİĞİ HALDE HALA FİRMADAN (FABRİKA) YANA OLUNUYORSA, BUNUN ALTINDA BİRŞEYLER ARAMAK GEREKİR.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2014, 00:02:24 Gönderen: Kadir MADRAN »
Kadir MADRAN
1980 AYDIN-ÇİNE
0506 574 30 38
UÇAR AVCISI

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #59 : 10 Mayıs 2014, 00:06:33 »
haklısın Emrah kardeşim. benimde baştan beri fikrim bu. ama anlatamıyorsun huğlu çalışanlarına da ve huğluyu öve öve bitiremeyen bazı kişilere. bir sayfada kaç kez yazdım sorunlarını huğlunun şahsın biri malesef anlamak istemiyor ve bizi kötülüyor. Bence haklının yanında olunmalı. BİZ AVCI KARDEŞLERİZ. EĞER BU KADAR SORUN BELİRTİLDİĞİ HALDE HALA FİRMADAN (FABRİKA) YANA OLUNUYORSA, BUNUN ALTINDA BİRŞEYLER ARAMAK GEREKİR.
yorumları okudum arkadaşın huğlu çalışanı olmadığı belli. marka sempatizanlığı sebebiyle kendi kendine vazife edinmiş sadece. herkes kendi tüfeğini ya da sevdiği markayı övebilir tabi ama bunun da bir sınırı var. ve bana göre objektif olmak ve olaylara o şekilde yaklaşmak gerekir...

Çevrimdışı Emin VURAL

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #60 : 10 Mayıs 2014, 00:18:48 »
Arkadaş lar bunu tekrar tekrar yazdım her firsattada yaziyorum bugune dek Huğlu da cozulmeyen bir sıkıntı mız olmadı yeterki doğru sekilde sıkıntı mızı dile getirip haklarimizi bilelim yakin bir tarihte bizzat ben bir konuya mudahil olarak tufegin degisimini gerceklestirdik

icimizde Huğlu tufeklerini sevende sevmeyende vardir birey olarak bizlere saygı duymak düşer bizler site yonetimi olarak hic bir konuyu kapatmadik aksine sorunlari cozmek icin hep yardimci olduk bizlerin tek amacı siz degerli üyelerimiz in keyifle paylaşım idir bundan gayri bir amacimiz yada menfaatimiz yoktur burada yeri gelmisken yazmak isterim konu hakkinda fikri dahi olmayan insanlar bu siteden menfaat sağlandığını soylemekte yada ima etmektedir buradan samimi olarak sesleniyorum böyle bir durum yaşayan varsa ciksin burada mertce aciklasin vede ispat etsin edemiyorsada biz bununla ilgili gerekeni yapip bu tip soylemleri olan arkadaşlar la yollariimizi zaten ayiricaz

Öte yandan burada Huğlu av tufekleri kooperatif yetkilisi vabinda aciklamalar vede yorum yapan Sayin Kartal KAFADAR in Huğlu yetkilisi olmadığı
Huğlu av tufekleri kooperatif yetkililerince tarafima açıklanmıştır buradan herkese duyurulur Saygilarimla.
  • Le Fusil Darne Saint-Etienne V 19 Paris France

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #61 : 10 Mayıs 2014, 00:30:13 »
Kadir bey acaba huğlunun bügüne kadar sattığı nitro beast modeli tüfeklerinin hepsinde yaşandımı bu sapma olayı yada birkaç tanesindemi yaşandı merak ettim
1985
BURSA

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : 10 Mayıs 2014, 00:40:59 »
Kadir bey acaba huğlunun bügüne kadar sattığı nitro beast modeli tüfeklerinin hepsinde yaşandımı bu sapma olayı yada birkaç tanesindemi yaşandı merak ettim
Hepsinde yok Caner Bey. çevremde nitro alan 3 kişi var. 2 tanesinde sorun çıkmadı. 1 tanesi de tetik grubundan ufak bir mekanik arıza yaptı. ama 4. bir kişiden duydum, sol atma sebebiyle fabrikaya gönderdiğini. internette yazılanları da zaten bilirsiniz. Kadir Bey bu sorunu en bariz yaşayanlardan..

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #63 : 10 Mayıs 2014, 18:08:37 »
yakın çevremde bir avcı abimizde var tüfek çok memnun olduğunu her fırsatta dile getiriyor özellikle barut gazının tümünü kullanmakta çok başarılı olduğunu söyülüyor avlanırken çok net şonuçlar aldığını hatta etkisin pozeden bile fazla olduğunu söyledi bence huğlu tüfekleriyle her zaman ilgilenecektir sonuçta büyük köklü ve Türkiyenin ilk firmalarından ben böyle düşünüyorum
1985
BURSA

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #64 : 10 Mayıs 2014, 18:22:11 »
yakın çevremde bir avcı abimizde var tüfek çok memnun olduğunu her fırsatta dile getiriyor özellikle barut gazının tümünü kullanmakta çok başarılı olduğunu söyülüyor avlanırken çok net şonuçlar aldığını hatta etkisin pozeden bile fazla olduğunu söyledi bence huğlu tüfekleriyle her zaman ilgilenecektir sonuçta büyük köklü ve Türkiyenin ilk firmalarından ben böyle düşünüyorum
doğrudur Caner bey. benim kullanan arkadaşım da çok memnun tüfeğinden. pozeden daha etkili kısmı yanlış ama diğer söylenenler doğru çünkü av sezonunda ben de şahit oldum. kendim de deneme şansım oldu. daha önceki yorumlarda belirtmiştim, eğer bu sola atma problemi avcıları tereddüte düşürmeseydi bu tüfek piyasayı sallardı. tüfek çok dengeli, avda saatlerce gezin sizi yormaz. öyle abartıldığı kadar tepmiyor. hele ki süperpoze kullanıcısı için tepmesinin lafı bile olmaz. tüfeğin etkisi tesiri mesafesi gayet iyi. normalde gazlı otomatikte 32 gramla her yerde sonuç alamayabilirsiniz. bu tüfekle 32 gram fişekleri soğuk havalarda bile randımanlı olarak kullanabiliyorsunuz. benim kişisel eleştirim, fiyatının fazla oluşu, hepsinde olmasa da bazılarında ufak tefek teknik sıkıntı çıkması. tüfek her nekadar iyi olsa da av sezonu içinde pat diye ummadığınız bir arıza yaptığında ister istemez keyfiniz kaçar. ama huğlunun bir konuda hakkını teslim edelim, hem servis kalitesi iyi hem de hızlı. normal arızalarda tüfek en geç 10 gün içinde elinize ulaşıyor. o konuda iyiler. tüfek ilk çıkarken çok övüldü, fuarda internette vs çok bahsedildi, haliyle beklenti yükseldi, fiyat biraz yüksek geldi, hal böyleyken ufak bir arızada olduğundan fazla eleştirilmesi normal...

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #65 : 10 Mayıs 2014, 18:42:58 »
Evet Emrah bey fiyatı konusunda doğru söylemişsiniz pohenoma gibi 1200 lerden giriş yapsaydı gerçektende piyasayı sallardı ama 1700 küsür lira denince  söyle düşünmüştüm 2000 lira civarı sipanyol lamber tüfeği var avcı dayımız hasan usta kullanıyor bu tüfeği 10 yıldır daha namlusu bile değişmedi  yaz sonu bu nitronun adı geçmişti almak isteyenlerde üstüne 300 lira daha koyar bu lamber tüfeğini  alırız diye karar vermişti bizim arkadaş
1985
BURSA

Çevrimdışı Kadir MADRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #66 : 11 Mayıs 2014, 23:31:29 »
Caner kardeşim. sola çekme sorunu bence çoğu nitroda var. ama avcı arkadaşların  hepsi de test atışı yapmamıştır büyük bir ihtimal. alıp ava gidenler çoğunluktadır sanırım. Umarım yanlış bir şey söylememişimdir.
NEDEN BU KADAR EMİNİM: ÇÜNKÜ TÜFEĞİ ALDIM TEST ATIŞINA GİTTİM VE SOLA ATIYOR. FABRİKAYA GİTTİ GELDİ TEST ATIŞINA GİTTİM YİNE SOLA ATIYOR. YİNE FABRİKAYA GİTTİ GELDİ VE TEST ATIŞINA GİTTİM YİNE SOLA ATIYOR. ŞİMDİ YİNE GÖNDERDİM FABRİKAYA. Bu sola atma sorununu bir türlü çözemediler. vede huğlu hakkında iyi konuşmamı istiyor özellikle KARTAL BEY. ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN SİZ BENİM YERİMDE OLSAYDINIZ NASIL YORUM YAPARDINIZ ARKADAŞLAR.
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2014, 23:35:37 Gönderen: Kadir MADRAN »
Kadir MADRAN
1980 AYDIN-ÇİNE
0506 574 30 38
UÇAR AVCISI

Çevrimdışı Kadir MADRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #67 : 11 Mayıs 2014, 23:37:52 »
TEST ATIŞLARI 2....3 VEYA 4 KİŞİLİK ARKADAŞ GRUBUMLA YAPILIYOR. YANİ SADECE BEN DEĞİLİM SOLA ATAN.
Kadir MADRAN
1980 AYDIN-ÇİNE
0506 574 30 38
UÇAR AVCISI

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #68 : 11 Mayıs 2014, 23:41:33 »
kartal beyin huğluyla bir alakasın olmadığını yazdılar  buraya avlak yöneticileri bence ciddiye almayın sola çekme konusunda tek kursunu bilmemde şaçmada zaten avda namludan çıktıktan sonra şaçma açılacağından pek belli olmayacaktır diye düşünüyorum Kadir bey
1985
BURSA

Çevrimdışı Kadir MADRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #69 : 11 Mayıs 2014, 23:56:00 »
Benim Kartal beyin huğluyla bir alakası olup olmaması beni pek ilgilendirmiyor. Sadece yaptığı yorumları düşünerek ve haklının yanın da olmasıdır temennim.
Sizin yorumunuza gelince Caner bey: şaçmada zaten avda namludan çıktıktan sonra şaçma açılacağından pek belli olmayacaktır diye düşünüyorum Kadir bey diye yazmışsınız ve bir altta da Evet Emrah bey fiyatı konusunda doğru söylemişsiniz pohenoma gibi 1200 lerden giriş yapsaydı gerçektende piyasayı sallardı ama 1700 küsür lira denince  söyle düşünmüştüm 2000 lira civarı sipanyol lamber tüfeği var avcı dayımız hasan usta kullanıyor bu tüfeği 10 yıldır daha namlusu bile değişmedi  yaz sonu bu nitronun adı geçmişti almak isteyenlerde üstüne 300 lira daha koyar bu lamber tüfeğini  alırız diye karar vermişti bizim arkadaş diye yazmışsınız. BEN BU TÜFEĞE 1700 TL GİBİ PARA ÖDEYİM VE 3 KEZ FABRİKAYA GÖNDEREYİM. VE DAHA KAÇKEZ GİDECEK EMİN DEĞİLİM. VE SİZ DİYORSUNUZ Kİ;  zaten avda namludan çıktıktan sonra şaçma açılacağından pek belli olmayacaktır. BURDA ADALET NERDE.
Kadir MADRAN
1980 AYDIN-ÇİNE
0506 574 30 38
UÇAR AVCISI

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #70 : 12 Mayıs 2014, 00:23:12 »
ben böyle düşünüyorum diye yazmıştım Kadir bey ben bu tüfeği avda deneme şansım hiç olmadı sezon açıldığında işallah deneme şansımız olacak peki sizin görüşünüz avdaki performansı nasıl bu sola çekme olayı av kaçırmanıza sebeb oldumu yada bu sorunu düzeltmenin bir yolu yokmu kadir bey yazılarında şuan üretilen nitroların kep ve tırnak boşluğu sorununun düzeltildiğini yazdı fabrikaya gönderseniz aynı işlemi sizin tüfeğinizede yapamazlarma yada her seyden öte bu tüfeği iade etme gibi bir durumunuz olabilirmi işallah olur
1985
BURSA

Çevrimdışı Kadir MADRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #71 : 12 Mayıs 2014, 00:34:12 »
Daha önce namlu ve kepi değişti: namlu kepi beyaz renkte idi. Ama sonuç: yine sola vuruyor. Daha sonra tekrar namlu ve kepi değişti :bu kez kep siyahtı: Sonuç: yine sola vuruyor. avda deneyemedim aldığımda sezon kapanmıştı.
Kadir MADRAN
1980 AYDIN-ÇİNE
0506 574 30 38
UÇAR AVCISI

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #72 : 12 Mayıs 2014, 00:47:45 »
Kadir bey peki fişek yatağı kulağının kepin ve  namlu bantının gövdeyle uyuşumu nasıl bihassa namlu bantı gövdeye yapıştığında sola yada sağa bir kayıklık görünüyormu ve değişik soklarda değişik gramaj fişeklerde deneyebildinizmi bu durum için
1985
BURSA

Çevrimdışı Kadir MADRAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #73 : 12 Mayıs 2014, 00:54:07 »
Caner bey sorunu düzeltmenin yolu yokmu demişsiniz: var tabiki huğlu isterse 1 günde bana sapasağlam bir nitroyu gönderir ama niye hala sorun düzeltilemedi şaşıyorum. KOSKOCA HUĞLU DÜŞÜNSÜN SORUNU ÇÖZMENİN YOLUNU. TABİ BECEREBİLİRLERSE. 3 AYDIR UĞRAŞIYORLAR 3. KEZ NİTRO FABRİKADA ŞİMDİ. Tüm değişik gramajlı fişekleri denedik nafile. namlu oynar namlu olduğu için, bant da namluyla gitgel yapıyor. kayıklık onun için belli olmuyor.
Kadir MADRAN
1980 AYDIN-ÇİNE
0506 574 30 38
UÇAR AVCISI

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #74 : 12 Mayıs 2014, 00:59:26 »
tabi ya kadir bey nitronun namlusu atış anında haraket ediyordu unutmuşum peki iade etme hakkınız yokmu bunca tamirden sonra bir araştırsaydınız bunca para verdiniz o paralara çok daha güzel tüfekler var
1985
BURSA