Gönderen Konu: kinetik sistem tüfek seçimi yardım(huğlu forover .özkanlar akdas212)  (Okunma sayısı 18188 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
arkadaslar yerlii otomtk almak istiyorum kinetik HUĞLU FOROVER kullanan ve biligisi olan varmı.ayrıca forover ın mekanızması özkanlar kinetik(ant) montajlamıslar  diyorlar..yorumlarınızı bekliyorum .......huğlu   forover     akdas212.    özkanlar
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2014, 12:56:28 Gönderen: Veli TOKCAN »
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
Bu sıralar Girsan daışarı ülkelerde isim yapmaya başladı bir bakmakta fayda var.http://www.girsan.com.tr/tr
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
merhaba veli abi ben  kurban bayramında huğlu forever marka tüfeği satın aldım ve formda bilgisi olan arkadaşlara sordum bir kaç kişi tüfeği kulllanmış veya bir arkadaşı kullanırken görmüş ve çok beğenmişler bende denemek amaçlı ilk aldığımda  bir kutu civarı karışık olarak 24 gr 28 gr ve 30 gr  sterling apollo gibi yerlilerden ve b&p kullandım karıştırıp atmama ragmen bile hiç bir şekilde fişek sıkıştırması kıstırması gibi durumlar olmadı hepsindede çok güzel çalıştı  lakin okulda olduğum için avda kullanamadım ... ve görsel olarakta çok estetik bir tüfek .. benim görüşümce akdaş 212 den bile estetik  duruyo .... ayrıca kundakları 2,5 numara ceviz bu ayın sonu gibi memlekete gidince hem resimlerini hemde fişek denemelerimi paylaşacağim .. özkanlar marka da çok güzel görünüyo ve görünüş itibari ile de forevere benziyo  saygılarımla...
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

The following users thanked this post: Anıl YILMAZ

Çevrimdışı Kadir KATIRLI

• *
  • bildiğimin ustası bilmediğimin talebesiyim
kardeşim phanemoyı al tepe tepe kullan
Kadir KATIRLI 79/Kahramanmaraş/Pazarcık

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
slm ersin ..ant özkanlar bizim burdur eski üretici firmaları ve orda calısan burdurlu bir arkadasım var ve derki. yıllardır konya huğlu ata vs gibi köklü firmalara fason mal yapıyorlarmıs ve şimdiki huğlu frover ve ata otomatik mekanızması özkanların imiş.BURDUR da da 5 kişi kullanıyor ve hiç bir sıkıntıları yok.tercihim frover veya özkanlar olacak yada franchi affinity ama oda cok para 3250 tl.değermi ki.ama yerli alacağım sonucta 30 40 m geçtikten sonra av sans işi her tüfekte

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
veli abi görünüş olarak mekanizmalar çok benziyor ... kötü silaha benzemiyor özkanlarda forever da  eğerki hemen almam biraz beklerim diyorsan bir ay sonra memlekete gidince  test atışlarını yapıp paylaşabilirim  sizde sonuçlara göre  değerlendirip  karar verirsiniz .. ben  bir  avcı abiyle tl da da forever hakkında bilgi aldım  7 8 kişinin çevresinde kullandığını hiç bir sorun yaşamadıklarını    24gr ilede çok güzel bıldırcın avı yaptıklarını söyledi .. bende denedim yerlilerin en kalitesiz fşeklerini 24 gr da çalıştı ... bazı kinetikler 28 gr bile zor atarken ilk atışta 24gr ile forever çalışıyor ..geçenlerde fabrikayı aradım ve namlu şeridinin gümüş kaynak olduğunu söylediler .... başka bir avcı sitesinde de bu silahı beğendiklerini söylemişler... site burda  http://www.avcininyeri.net/index.php?topic=10265.0
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
antalya ÖZKANLAR otomatik kullanan ve bilgisi olan varsa yardımlarınıza bekliyorum  bu tüfeği almak istiyorum da???????????

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
antalya ÖZKANLAR otomatik kullanan ve bilgisi olan varsa yardımlarınıza bekliyorum  bu tüfeği almak istiyorum da???????????
Veli bey,kinetik sistem alacak olsam kesinlikle Akdaş alırdım..grupmanı çok çok iyi..selamlar
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Mehmet YAYLA

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
forever kendi ayrı bi şirket bunu karıştırmamak gerekir ozkanlar ve forever aynı özelliklere sahip hatta kasaları özkanlar yapıyo forever ın ama akdas çok kaliteli sağlam ve müthiş isabet oranlarına sahip ayrıca huğlu av tüfekleri koop.un kinetik ve yeni ürünü olan nitro yu şiddetle tavsiye ederim satış konusunda size yardımcı olabilirim.
Huğlu 103de
Huğlu 601 g
Huğlu effecto
Cz hunter
Cz 3006 lux

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
forever kendi ayrı bi şirket bunu karıştırmamak gerekir ozkanlar ve forever aynı özelliklere sahip hatta kasaları özkanlar yapıyo forever ın ama akdas çok kaliteli sağlam ve müthiş isabet oranlarına sahip ayrıca huğlu av tüfekleri koop.un kinetik ve yeni ürünü olan nitro yu şiddetle tavsiye ederim satış konusunda size yardımcı olabilirim.
nitro kullanıcıları alan pişman.solalt vuruyormus kursunda  m 2000 STOEEGER namlusu çok met ediyorlar.biraz sıkıstırma yapıyormus.m 3000 stoeger çıkacakmıs piyasaya acaba ne zaman.birde stoeger  M 3000 denesekmi acaba

Çevrimdışı Mahmut ÇETİN

• Müdavim Üyemiz
  • Böyle Bir Kara Sevda...
Abi M3000 çıkacak.. onada iyi diyen, kötü diyen olacak 2 senesi var daha netleşmesi için. Ördek için çiften var zaten düşük gramajla rahat kullanabileceğin, keklik tavşanda yormayacak bişey alsan bence daha mantıklı ama sen bilirsin. Ben Fabarm aldım memnunum, senin diğer 3 seceneğinde güzel. Ama dilim şunu al demeye varmıyor çünkü hepsi aynı çıkmaya biliyor biliyorsun.
1981 Burdur
EY RABBIM
IMAN ILE ÖZÜMÜZÜ, HAYAT ILE YÜZÜMÜZÜ 
EDEP ILE SÖZÜMÜZÜ, KUR'AN ILE ÖMRÜMÜZÜ HAYIRLI EYLE

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
okuldan ötürü anca fırsat bulup resimleri paylaşıyorum  istediğiniz deneme varsa burdan söyleyin elimden geldiğince fişek denemelerini yaparım

resim

çoklu resim yükle

çoklu resim yükle

yükle resim

çoklu resim upload

resim yüke
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Rasim DİNÇALP

• *
Kardeşim neo 12 den şaşma.
Rasim DİNÇALP
1964 izmir

Çevrimdışı Alp TEKİN

• *
Bende Stoeger MD2000 var çok memnunum ama biraz ağır. Akdaş AK212 de alırken arada kalığım diğer modeldi. Slug namlu yoktu onun için almamıştım...
Akdaş veya Stoeger alırsanız sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum. Her ikisi de Kinetic(Recoil action) sistem, gazlı değil...
Saygılar
1983 izmir

Çevrimdışı Metin YÜKSEK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
ÖZKANLAR 61 namlu kullanıyorum çok memnunum  tavsiye ederim
DOĞUM YILI YAZINIZ

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
huglu forever  videoda herşeyi anlatıyor ... çok güzel bir tüfek tavsiye ederimmm  ... denemeler  22 gr apollo bıldırcın özel ve 24 gr sterling trap fişekleridir
! Private video
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Emrah GÜNDEM

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
BABAM ESKİ ÇİFTECİLERDEN. BANA DA ÖİFTE ALMAK İÇİN GİTTİ ÖZKANLARIN KİNETİK COBRA OTOMATİĞİNİ ALMIŞ GELMİŞ 2.8KG GÜMÜŞ KAYNAK 4140 DELME ÇELİK DAHA NE İSTENİRKİ BENİDE AYRI BİR HEVES SARDI ATTIĞIMIDA VURUYORUM HA :) BABAMIN ESKİ ÇİFTESİNİN SEVMEDİĞİ ESKİ FİŞEKLER VARDI HEPSİNİ HARMANLAYIP ATIYORUM MÜKEMMEL
1987 KONYA

Çevrimdışı Emrah GÜNDEM

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
ÖZKANLARIN DA SİLAHLARI 22GRAMI ATIYOR BU UZUN ZAMAN SONRA TEMİZLİK DURUMU İLE ALAKALI OLAN BİRŞEY DİYE DÜŞÜNÜYORUM. 2.8KG 4140 OYMA ÇELİK GÜMÜŞ KAYNAK. BİTTİ
1987 KONYA

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
1.Akdaş
« Son Düzenleme: 25 Mart 2014, 08:43:19 Gönderen: Mehmet AKKUŞ »
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
ÖZKANLARIN DA SİLAHLARI 22GRAMI ATIYOR BU UZUN ZAMAN SONRA TEMİZLİK DURUMU İLE ALAKALI OLAN BİRŞEY DİYE DÜŞÜNÜYORUM. 2.8KG 4140 OYMA ÇELİK GÜMÜŞ KAYNAK. BİTTİ
bu uzun zaman sonra temizlik durumuyla alakalı  demekle neyi kastetdiğinizi anlamadım emrah kardeş ??? forever da gerçekten kaliteli özkanları kullanmadım ama kullananlar var   bu 2 silahtanda memnun bende çok memnunum forever dan .... özkanlarında videosunu izledim güzel tüfek
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Alper KAYAR

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
bu uzun zaman sonra temizlik durumuyla alakalı  demekle neyi kastetdiğinizi anlamadım emrah kardeş ??? forever da gerçekten kaliteli özkanları kullanmadım ama kullananlar var   bu 2 silahtanda memnun bende çok memnunum forever dan .... özkanlarında videosunu izledim güzel tüfek

ersin bey nasıl memnunmusunuz yıldızdan.
ben onların otomatiğini bakıyordum gazlı sıstem dıye vazgeçtım.
  • Fabarm xlr5
  • Beretta s-55
evdekı huzur zengınlık budur.

1985-SAKARYA

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
alper bey ben çok begendim yıldızı çok memnunum  avda kullanmadım  zaten 60 kadar fişek anca attım öğrencilikten fırsat bulduğum kadarıyla   hiç bir sıkıntısı arızasını görmedim ...... bence en önemlisi firmanın ürettiği malın  arkasında durmasıdır ben silah ilk geldiğinde namlu ucunda küçük bir çizik tarzı bişey vardı  gönderdim 3 gün içinde yaptılar geri gönderdiler ....  devamlı temizlerim bıkmam dersen gazlı otomatiğini gönül rahatlığı ile alabilirsin :D :D  ama ben sizin yerinizde olsam kinetik alırım ... kurban bayramında forever aldım  50 kadar fişek attım  hepside  28 24 22 gr fişekler hiç bir sorununu görmedim  videoda görünüyo zaten  tavsiye ederim
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Hüsnü DİLMEN

• Müdavim Üyemiz
AKDAŞ AK 212 yi şiddetle tavsiye ederim
Hüsnü DİLMEN
1968 ISPARTA   0 533 389 79 79

hasanalo

• Ziyaretçi
M 3000 çıktı

Çevrimdışı İsmail ÖZCAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
    • safran özkar tüfek sanayii
SAFRAN S 07 KİNETİK SYSTEM İNCELEEBİLİRSİNİZ www.safranozkar.com.tr antalyada üretilmektedir ve 8 ülkeye ihracı yapılmakta avrupada cip testlerinden geçti ayrıca 50 gr mahnum fişşekle 5000 adet ömürlük test atışıda yapıldı dileyenler linkten izleyebilirler.
Ayrıca kredi kartına 9 aya kadar taksit imkanı.