Gönderen Konu: kinetik sistem tüfek seçimi yardım(huğlu forover .özkanlar akdas212)  (Okunma sayısı 18189 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
AKDAŞ AK 212 yi şiddetle tavsiye ederim
Akdaşın çok güzel bir yarı otomatiğini sipariş ettim..tavsiyenize teşekkürler
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Selçuk KAYGISIZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Akdaşın çok güzel bir yarı otomatiğini sipariş ettim..tavsiyenize teşekkürler
Ahmet abi hayırlı olsun,Allah utandırmasın :)
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

SELİM AYDOS

• Ziyaretçi
Ahmet bey benim önerim Girsan mc 312 olurdu. ben aldım kullanıyorum Girsan gerçekten çok mükemmel bir kinetik sistem av tüfeği yapmış. mekanizması çok şahane pamuk gibi tıkır tıkır çalışıyor. fişek seçme yok. 24 gr mı bile desteksiz takılmadan atıyor. bir bayiden inceleme fırsatınız olursa hak vereceksiniz kesinlikle pişmanolmassınız. siparişinizi vermişsiniz yeni genede düşünün derim.

Çevrimdışı Tolga GÜVENDİK

• Müdavim Üyemiz
Ahmet bey benim önerim Girsan mc 312 olurdu. ben aldım kullanıyorum Girsan gerçekten çok mükemmel bir kinetik sistem av tüfeği yapmış. mekanizması çok şahane pamuk gibi tıkır tıkır çalışıyor. fişek seçme yok. 24 gr mı bile desteksiz takılmadan atıyor. bir bayiden inceleme fırsatınız olursa hak vereceksiniz kesinlikle pişmanolmassınız. siparişinizi vermişsiniz yeni genede düşünün derim.

Selim Bey 14 mesajınız var 12 i si girsanı methetmiş :) silahınızın detaylı resimlerini paylaşın bence almak isteyen arkadaşlara yardımı olur
Tolga GÜVENDİK
1990 / MANİSA
ImgLand.net image

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
             Selim Bey, girsan tüfeğinizin çalışmasının kusursuz olduğunu yazmışsınız, bundan yurdumuzun silah üreticileri için memnun olduk.Tüfeğinizi avda kullandınız mı, av randımanı da iyi mi? Biz asıl bununla ilgileniyoruz.Yoksa Türkiye'de üretilen yerli kinetik tüfeklerin çalışma ve tutukluk yapma yönünden sıkıntısı yok, hepsi tıkır tıkır çalışıyor.Önemli olan avdaki başarısı, benim tüfeğimin 24 gramla çalışması pek önemli değil.Zira 24 gr fişekler trap ve skeet fişeğidir.Benim stoeger m2000 tüfeğim de bu 24 gr fişeklerle sorunsuz çalışıyor, ama avda da canavar gibi.Girsan avda başarılı ise bundan memnuniyet duyarım tabiki..
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
         Ahmet Bey, sanırım AK 212 model kinetik siparişi verdiniz.Şimdiden hayırlı olmasını dilerim.Bir çok arkadaştan bu akdaş marka tüfekler hakkında olumlu yorumlar duyuyorum.Benim hiç deneme şansım olmadı ve yorum yapma şansım da yok.İnşallah memnun kalırsın.Benim tahminim sen denemeden ya da olumlu izlenim edinmediğin sıradan tüfekleri almazsın diye düşünüyorum.
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
Ahmet abi hayırlı olsun,Allah utandırmasın :)
Sağolasın Selçuk..kinetikçi yaptın benide sonunda..daha önce Vursan 92 A kullandığım için kinetiğin sistemini bilirim..esas bir 92 A var ama...onuda bir alabilsem..
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
Selim bey;Girsanı çok araştırdım ancak bayilerin hiç birinde göremedim..şu anda Kırşehirde bir tane bile yok dersem yalan olmaz..ne gören var ne duyan..tabancaları güzel,lafım yok..ancak tüfek piyasasına biraz hızlı daldılar gibi geliyor bana..lakin listemde ismi var..teşekkürler
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
         Ahmet Bey, sanırım AK 212 model kinetik siparişi verdiniz.Şimdiden hayırlı olmasını dilerim.Bir çok arkadaştan bu akdaş marka tüfekler hakkında olumlu yorumlar duyuyorum.Benim hiç deneme şansım olmadı ve yorum yapma şansım da yok.İnşallah memnun kalırsın.Benim tahminim sen denemeden ya da olumlu izlenim edinmediğin sıradan tüfekleri almazsın diye düşünüyorum.
Mehmet bey merhaba..Akdaş ın süperpozesini kısa bir sürede olsa kullandım ve Sadık AKDAŞ ismi ile anılan bu tüfeklerin ne kadar haklı bir piyasa edindiğini hissetmiş oldum..araştırma aşamasında satış sorumlusu sn İsmail LİMONCU YU malesef yıldırdım :) ama can alıcı sorumu sorup o istediğim cevabı alınca hemen siparişi geçtim..benim gönlümde her zaman 3 A yatıyor..ARMSAN,AKKAR,AKDAŞ...şimdi bir 92 A ve Akkar churchill süperpoze kaldı sırada..bu tüfekleride envanterime dahil edebilirsem en mesut benim..nasıl Lapsekide limanda çay içip bogazı seyredip keyif aldıysam tüfektede aynı duyguyu tekrar yaşamak istiyorum..selamlar,saygılar
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
              Ahmet Bey ,  tüfekler konusunda maalesef ben de çok aç gözlülük yapıyorum.Şu akdaş konusunda beni de tahrik ediyorsun.Zaten şu tüfek ve fişek hastalığı sayesinde çok sabırlı bir insan olan eşimi sık sık kızdırıyorum.Şu ana kadar bir Sadık AKDAŞ yapımı bir tüfek inceleyip kullanmak kısmet olmadı.Gerçekten bu tüfekler söylendiği kadar iyi midir bilmiyorum.En sağlıklı yorumları artık senden beklerim, zira tüfekler konusundaki tecrübene güveniyorum.Yalnız bu tüfek tutkusu bende yeni bir akdaş macerasına inşallah sebep olmaz.Ahmet 3 yıldır Keşan'da bulunuyorum.Bu taraflara yolun düşerse beklerim.Tüfeğin tekrar hayırlı olsun.
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

Çevrimdışı Emrah GÜNDEM

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
TÜFEKTE 1 NUMARA ÖZKANLAR FİYATINA GÖRE EN İYİ TÜFEKLER. YURT DIŞINA GÖNDERİYORLAR ZATEN TÜRKİYEDE KALANLARI BULABİLİRSENİZ ALIRSINZI GERİ TÜRKİYEDE YOK ZATEN. ATAYA HUĞLUYA DA KÖKLÜ FİRMALARIN MEKANIZMASINI ÖZKANLAR YAPMAKTADIR.
1987 KONYA

Çevrimdışı İlhan BULUT

• *
TÜFEKTE 1 NUMARA ÖZKANLAR FİYATINA GÖRE EN İYİ TÜFEKLER. YURT DIŞINA GÖNDERİYORLAR ZATEN TÜRKİYEDE KALANLARI BULABİLİRSENİZ ALIRSINZI GERİ TÜRKİYEDE YOK ZATEN. ATAYA HUĞLUYA DA KÖKLÜ FİRMALARIN MEKANIZMASINI ÖZKANLAR YAPMAKTADIR.

Toplam 10 yorum. Hepsinide Özkanlar için yapmışsınız. Bi noktadan sonra insanları itmeye başlıyor. Özkanlar için zaten kötü yada rezil diyen yok. Madem kullanıyorsunuz, tecrübelerinizi yazın. Tek kurşun atışı nasıl?, hangi fişeği seviyor?, ince saçma mı kalın saçma mı ? Söküp resimlerini paylaşabilirsiniz. Gibi...
  • Akus SuperPoze
  • Huğlu Renova
İlhan BULUT
1972 KOCAELİ

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
değerli avcı abilerim forever ile ilgili video çekip sizlerle paylaşmıştım . video çekmeden önceye kadar toplamda 40 fişek atmıştım ve tüfeğim çok güzel çalışıyordu videoda da görünüyor lakin 2 gün önce yine fişek denemek için atış yapmaya gittim ... ve olanlar oldu tüfeğe ilk mke 30 gr koydum tık fişek sıkıştırdı patlayan fişeği çıkarmadı 2. fişeğide kaşıgın üstüne düşürüp fişek yatağına sürmüyo ... fişek değiştirp yaf ile devam ettim aynı sorunlar devam etti yine kaşık üstüne fişeği alıp namluya sürmüyo    iyice sinirlendim  gramajı yükselttim 32 gr attım  fişeği çıkarmadı makenizma yarıya kadar fişeği çıkardı tekrar namluya verdi ... patlamayan fişeği namluya sürmeden çıkarmaya çalıştı ....  anlayacağiniz abilerim forever fos çıktı  bazı abilerime ilk atış denemelerimden ötürü iyi deyip tavsiye ettiğim için çok özür diliyorum foreverın yanına bile yaklaşmasınlar ben çok pişman oldum ..... meğer bizim ilçede 2 kişide daha varmış 2 3 kez  tamire göndermiş o kişilerde ... şimdi av bayisine götürdüm  benm silahta 40 fişek attım ve 40 fişekten sonra bunu yapıyorsa bu tüfek tamirciden çıkmaz benm tüfeğimi değiştirsinler dedim ..av bayisi artık tüfekler 6 kez hata yapılırsa değişiyor dediler    ... ben bu tüfeği ruhsata kayıt ettirdim  şimdi siz abilerime bi soru sormak istiyorum bu tüfek aynı sorunları yine yaparsa bu tüfeği iade aedip paramı alma durumum var mıdır ...
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Emrah GÜNDEM

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
benim baba eski çifte pozeci. ben tek namlu istiyordum çift amluları sevmiyorum babam kesinlikle otomatık almamı ıstemıyordu eski çifte ustalarına rastladı italyan benelli den ilham alınarak yaptıkları tüfeği tanıttı babam hayran kaldı nasıl aldı bilemedim 60 yasından sonra otomatıkcı yaptılar. ben cok anlamam babam çok iyi oldugunu söylüyor kendi çiftesini kullanmıyor. tek kursunda denemelerım oldu hedefleri vurabiliyorum. eski makına kımya fişekleri vardı hepsiyle güzel sonuclar aldık hep hedefe attık.
1987 KONYA