Gönderen Konu: Büyük avcı abilerime danışma acil yardim eder misiniz bir silah hakkında  (Okunma sayısı 10980 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
sevgili avcı abilerim. Ben 21 yaşındayım sizlerden hem küçük hem de daha az bilgiye sahibim bundan iki ay önce ilk defa ava gittim. Malatyanın yazıhan köyünde ve ilk avımda domuz vurmak nasip oldu. Avdan sonra kendime ait bir tüfek almaya karar verdim ancak öğrenci olduğundan dolayi pahali bir tüfekte alamam ve uygun fiyatta bir 7+1 yarı otomatik bir tüfek buldum ama bilgim olmadığından siz değerli avcı abilerime danisayim dedim. Silah lazer marin 7+1 yarı otomatik av tüfeği diye geciyor . alüminyum kasa ve gövde 76 mm 12 kalibre gazlı sistem benelli sizce bu tüfek nasıl videolarini izledim normal fişeklerde tutukluluk yapmiyor ancak 9 kursunda yaparmi bilmiyorum yada saglikli bir tufekmi 10 sene boyunca rahatça kullanabilirmiyim şimdiden tesekkur ederim yardimlariniz için.
satılık ilanlarda var  sağlam, temiz  .yıkıcı, eski meshur üzümlü yapımı.domuz bıldırcın için ideal.sana öğrenci olduğundan 400 tl,,,,eski üzümlü sarı tetik li 7+1 otomatik 61 namlu 2003 yılı
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Eyüp TERCAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Furkan kardeşim tüfek almadan önce ruhsat al ruhsatsız zaten tüfek alamazsın aile hekiminden sağlık raporu al savcılıktan silah ruhsatı için sabıka kaydı al vergi dairene harcını yatır borcu yoktur kağıdı al 3 resim kimlik fotokopini Bi dosya yap 10 gün içinde ruhsatın çıkar tüfek olarak 1000 liraya alabileceğin en iyi tüfek ata arms Neo 12 2. El olur 1000 liraya ama zaten yeni tüfek senin dediğin tüfeğin 2
elinden çok daha güzel kurşun atacaksan 66 namlusunu al her turlu avdada kullanırsın ama kurşunu mutlaka 5 veya 4 numaralı şokla at tufeğinde mutlaka takoz olsun belgesiz yakalansan para cezası yersin takozsuz yakalanırsan tüfeğin gider.
1982-Sakarya

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Furkan kardeşim kral a 12 yi almanı tavsiye ederim arkadaşımda var  24 gramla 50 gram arası çok rahat çalışıyor piyasaya çıkalı 3 yıl oldu bu tüfek binlerce kişi satın aldı kimseden şikayet gelmedi bakımını ihmal etmezsen 10 yıl rahat kullanırsın bu tüfeği
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2014, 21:54:34 Gönderen: Caner COŞAN »
1985
BURSA

Çevrimdışı Furkan AVCU

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Furkan kardeşim kral a 12 yi almanı tavsiye ederim arkadaşımda var  24 gramla 50 gram arası çok rahat çalışıyor piyasaya çıkalı 3 yıl oldu bu tüfek binlerce kişi satın aldı kimseden şikayet gelmedi bakımını ihmal etmezsen 10 yıl rahat kullanırsın bu tüfeği
tesekkur ederim caner abi zaten param ancak buna yetiyor artik olan oldu sende begendiyaen sorun yok ama tutukluluk yapmaz demi abi seri atislarda
1993-Malatya

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Furkan kardeşim bu a12 yi merak ettiğimden kral escordumu aldığım bayiyiye bizzat sordum başka bayilerede sordum bu tüfeğin 3 yıldan beri satıldığını ve hiçbir şikayetin gelmediğini öğrendik hatta birkaç avcıda satış yerindeki sitedeki fotorafının altına bu tüfek kendinden daha pahalı otomatiklere bile nal toplatıyor diye yazmışlar birde bu tüfek eski bir model değil 2011 yılından beri üretiliyor birçok ülkeyede ihraç ediliyor you tubede bir tane siyah beyaz atış videosu var biri 7+1 kral a12 ile seri atış yapıyor istersen seyret
1985
BURSA

Çevrimdışı Furkan AVCU

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Furkan kardeşim bu a12 yi merak ettiğimden kral escordumu aldığım bayiyiye bizzat sordum başka bayilerede sordum bu tüfeğin 3 yıldan beri satıldığını ve hiçbir şikayetin gelmediğini öğrendik hatta birkaç avcıda satış yerindeki sitedeki fotorafının altına bu tüfek kendinden daha pahalı otomatiklere bile nal toplatıyor diye yazmışlar birde bu tüfek eski bir model değil 2011 yılından beri üretiliyor birçok ülkeyede ihraç ediliyor you tubede bir tane siyah beyaz atış videosu var biri 7+1 kral a12 ile seri atış yapıyor istersen seyret
caner abi çok tesekkur ederim aklimda hic soru işareti kalmadı bende av bayii ne sordum bundan iki yol önce kral dandikti ama simdi çoğundan iyi dedi bana kendi bile garanti verdi bakimini yap tutukluluk yaparsa dedi Sana ata armsin silahini yari fiyatina veririm dedi adam bide tanidik seninde soylemenle videoyu izledim seri atista hic bi sorun yok. Bi bilgide paylasayim prensesin otomatigini izledim caner abi her fisekte istisnasız tutukluluk yapiyo hic ard arda sıkamıyo adam
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2014, 14:26:47 Gönderen: Furkan AVCU »
1993-Malatya

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
şatış sonrası destek çok önemli ben Mahmutoğlu avdan 2 tane otomatik 1 tanede pompalı aldım inanırmısın aldığın tüfek arıza bile yapsa o bayiye göndersen gidiş geliş olarak kargo ücreti bile talep etmiyorlar bu konuda çok iyiler Alparslan mahmut bey sağolsun bu arada kral silah sanayininde üzümlünün 3 büyük firması olduğunu öğrendik
1985
BURSA

Çevrimdışı Furkan AVCU

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
şatış sonrası destek çok önemli ben Mahmutoğlu avdan 2 tane otomatik 1 tanede pompalı aldım inanırmısın aldığın tüfek arıza bile yapsa o bayiye göndersen gidiş geliş olarak kargo ücreti bile talep etmiyorlar bu konuda çok iyiler Alparslan mahmut bey sağolsun bu arada kral silah sanayininde üzümlünün 3 büyük firması olduğunu öğrendik
bu adamlarinda kargo talep edeceğini sanmıyorum abi kral zaten kime sorduysam kendini duyurmuş herkes biliyor bide bazilari diyor sana bir öneri ata al sarsilmaz al abi en ucuzu 1200 zaten onu alacak param alsa onlara söylemem bile belki bi kaç sene sonra ama kralin fiyati uygun
1993-Malatya

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
hem fiyatı uygun olsun olsun hemde kalitesi uygun olsun dersen kraldan başka bir firma yok bu ülkede
1985
BURSA

Çevrimdışı Furkan AVCU

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Abi bi kaç olumsuz yorum da var forumda pozeleri hakkında ama tam bilemdim kararliyim aliyorum mayisin 10 unda ruhsatim hazir zaten
1993-Malatya

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
kralın pozeleri hakkında evet vardı birkaç olumsuz yorum kısaca acıklıyayım şahin marka otomobilden Ferrari performansı bekleyen avcı arkadaşlar bu olumsuz yorumaları yapanlar bilmem anlata bildimmi Furkan kardeşim benim ilk tüfeğimde kral marka çelik kasa bir süper pozeydi kullandığım zaman içinde beni hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı ona uygun fişeği bulduktan sonra her zaman görevini yerine getirdi senin duyduğun bu yorumları yapanlarda kralın tüfeklerinde 36 gramdan fazla fişek atıp ejektör sıkıştırdı çift patlama yaptı diyenler
1985
BURSA

Çevrimdışı Furkan AVCU

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
kralın pozeleri hakkında evet vardı birkaç olumsuz yorum kısaca acıklıyayım şahin marka otomobilden Ferrari performansı bekleyen avcı arkadaşlar bu olumsuz yorumaları yapanlar bilmem anlata bildimmi Furkan kardeşim benim ilk tüfeğimde kral marka çelik kasa bir süper pozeydi kullandığım zaman içinde beni hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı ona uygun fişeği bulduktan sonra her zaman görevini yerine getirdi senin duyduğun bu yorumları yapanlarda kralın tüfeklerinde 36 gramdan fazla fişek atıp ejektör sıkıştırdı çift patlama yaptı diyenler
aynen abi ejektör ve çift patlatma sorununu anlatiyolardi fakat av bayii de bana dedi şu an kral en iyi yerlilerden biri diye
1993-Malatya

Çevrimdışı Onur ORAL

• *
stoeger m2000 al arkana bakma m3000 yada m3500 de olur... 1200-1500 arasi bulursun arkana bakma bide ilerde yedek namlu alir omur boyu her avda kullan
1992 LONDRA&İZMİR