Gönderen Konu: Ipsala ördek avımız  (Okunma sayısı 7160 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdem BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Ipsala ördek avımız
« Yanıtla #25 : 18 Aralık 2016, 13:24:41 »
Dün ipsaladaydım çok güzel ördek var.Yeşil dişi ve erkek sürüleri gayet verimli ama bizim gibi bireysel gidecek olanlar için ipsalalilara para vermek istemeyenlere göre yer bulmak biraz zor ama hayvan gayet verimli gideceklere tavsiye ederim 3 saat de 2 kişi 10 ördek vurup döndük.
1982-İstanbul

Çevrimdışı Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 18 Aralık 2016, 13:35:10 »
Dün ipsaladaydım çok güzel ördek var.Yeşil dişi ve erkek sürüleri gayet verimli ama bizim gibi bireysel gidecek olanlar için ipsalalilara para vermek istemeyenlere göre yer bulmak biraz zor ama hayvan gayet verimli gideceklere tavsiye ederim 3 saat de 2 kişi 10 ördek vurup döndük.

İpsalalılar tapulamışlar mı oraları? :D
Bu memleket tarihte Türktü, bugün de Türktür ve ebediyyen de Türk olarak yaşayacaktır.Türkiye Türklerindir! Ne mutlu, Türküm diyene!1980 BURSA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Nihat POLAT

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 18 Aralık 2016, 16:52:40 »
İpsala resimleri gelmeye başladı. Bereketli olsun.
Dün sizi gördüm 22 plaka, tekneciler ile gittiniz,ördek yüksek ve sazlardan çalıştı.yani dün ipsala kötüydü.sizin kısmet iyiymiş,kaça geldi 10 ördek :)
1970 istanbul

Çevrimdışı Erdem BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 18 Aralık 2016, 17:58:10 »
Ben 14 plaka arabayla gittim.kendi gumemi kendim yaptım işim olmaz teknecilerle veya oradaki ordek satıcılarıyla biz ava gidiyoruz yolunmaya değil ...
1982-İstanbul

The following users thanked this post: Alper KAYAR

Çevrimdışı Nihat POLAT

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 18 Aralık 2016, 18:06:42 »
Fotoğrafın arkasında toyotayı görünce sizsiniz zannettim,kurtlar vadisi diye bir yer var,orda görmüştüm,o zaman karıştırdık, kusura bakma,bizde göle yakın yerde bekledik ama ördek yüksek ve gölün üzerinden çalışınca sadece burnumuzu çektik :)
1970 istanbul

Çevrimdışı Erdem BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 18 Aralık 2016, 18:27:34 »
Göle yakın avlandık biz de hatta yola 100 metre yakındık ama mevkileri bilmediğim için birşey diyemeyeceğim saat 1 de vardık 3 de gume yapımı bitti 6 da çıktık hatta gumeye girmeden ordekler gelmeye başladı 2 kanatlı biri alçak digeri yuķsek yonleri gole dogru 7 adet sabit muhre 2 adet dandik duduk
1982-İstanbul

Çevrimdışı Gökhan KILIÇASLAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 01 Ocak 2017, 17:14:12 »
Gökay bey sizde FABARM vardı sattım demişsiniz nedeni nedir acaba memnun kalmadığınızdanmı sattınız bende FABARM almayı düşünüyorumda o yüzden sordum saygılar
1981 ankara

Çevrimdışı A.Ahmet AKBAŞAK

• *
« Yanıtla #32 : 03 Ocak 2017, 19:54:03 »
Ben 14 plaka arabayla gittim.kendi gumemi kendim yaptım işim olmaz teknecilerle veya oradaki ordek satıcılarıyla biz ava gidiyoruz yolunmaya değil ...
Erdem bey ipsalilar kimseyi yolmuyor diğer illerden gelen Avcı arkadaşlar kendi istekleri doğrultusunda  kendilerine barınma ve avlanmak için basvuruyorlar size ne mutluki kendi cabanizla limitler doğrultusunda avlanabiliyorsunuz
A.Ahmet AKBAŞAK
1977 tekirdağ çerkezköy