SİLAHLAR, MÜHİMMAT, EKİPMAN HAKKINDA HER ŞEY > Browning Av Tüfekleri

browning b 525 hakkında bilgi

(1/3) > >>

Şükrü ÜNLÜ:
degerli dostlar.browning b 525 hunter lıght av tüfegi almak istiyorum.bildigim kadarı ile japonya üretimi.back bore namlu 18.8 hakkında degişik farklı yorumlar okumakyayım.en iyi bilgiyi kullanan dostların yanıtlayacagını umuyorum.namlu üzerinde açıklayıcı bi bilgiyok namlu iç çap.agırlık.vb.gibi.keklik ve tavşan avında hangi şok ve kaç gr.fişek kullanılıyor..ördek avı için.hangi fişek. yakıcılık ve yıkıcılıgı nasıl 66 mı 71 namlu.mu..kullanıcılar memnunmu öneri ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim tel.noom.0532 264 21 19 şükrü

Şükrü ÜNLÜ:
sanırım bu konu hakkında kimsenin bir fikri yok ...forumdan bu sayfayı kaldırabilirsiniz....teşekkürler

Ali AKIL:
standar çap daha iyi bence b525 kullanmadım browning127 kullanicisiyim. 525 ile 127 deneme atisi yaptım teneke ve sunta delicilik az teneke üzerinde 525 iç çaptan kaynakl127 18,4 çap sahip avdaki etkisi ne olur bilmm kullananlar bilgi almak gerekli

Kurtuluş KARATAY:
2 sezon b 525 light advance kullandım, her yönüyle mükemmel bir silah, keklikte mevsime göre 28-32 gr.6-7 numara fişek, bıldırcında 28 gr 9-10 numara, çullukta 30 gr. yerli yabancı keçe tapa , ördekte 32-33 gr 4-5 numara fişek kullandım, fişekte marka seçmez, delicilik sorunu var diyenler var ama ben avladığım hayvanlarda hiç tenekeden zırh görmedim,gayet iyi bir şekilde saçmalar işliyordu,ama bir kötü yönü var,dağda yürürken düştüğünde kendini değil tüfeği kolluyorsun bu da her yerinin yara bere içinde kalmasına sebep oluyor

Şükrü ÜNLÜ:
belçikada üretilen son seriler nelerdir.ve hepside geniş namlulumudur.  525 lerin belçika üretimi varmıdır..bilgiler için tşk.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git