SİLAHLAR, MÜHİMMAT, EKİPMAN HAKKINDA HER ŞEY > YABANCI ÜRETİM AV VE SPOR TÜFEK MARKALARI

yahu nedir bu ithal tüfek aşkı allahınız aşkına?

(1/27) > >>

Mesut ÖZKAN:
sanki yerli tüfekler ördeğe atınca vurmuyor yada kekliğe yada tavşana.. benim arakadaşlarda beretta 391 urkika beretta a 400 xplor benelli rafeello crıo ve dahası var hepte beraber ava gideriz onlarda vuruyor bende onlarınkide düşürüyor benimkide ...

Murat DİNGİZ:
mesut bey yerli malına kimse düşman değil ama işte yerli malında iş biraz şansa kalıyor ha avrupadada şans olayı var ama yerli kadar fazla değil tüfekleri standarda daha yakın o yüzden daha fazla tercih ediliyor yada avcılar tarafından isteniyor

Gökhan KAN:
Yerli tüfek alaçak kadar  NE zenginim  NEDE PARAMA KASTIM VAR.

Osman DÖŞLER:
Yerli tüfekleri üreten makineler yerli mi ?

Selim KAFKAS:
Meslegim itibariyle cok fazla cesit ve sayida silah kullanma imkanim oldu. Silaha baktiginizda metal kalitesini ve isciligini cok rahatlikla anlayabiliyorsunuz. Yerli av tufeklerini ve yerli tabancalari baz alacak olursak hic birinde o kalite hissini ben alamadim. Yerli silahlarin dayaniksiz yapilarini biliyoruz, bircogu ise zaten yabancilarin taklitleri. Bu takliti yaparken keske saglam ve ayni kalitede yapsalar. Ama malesef bu olmuyor. Mke nin yaptigi Bora keskin nisanci tufegi var. Atış ve isabetlilik oranlarindan hic bahsetmiyorum. Silahin dis yapisinda bulunan hatalari anlayabilmek icin profesyonel olmaya hic gerek yok. Bu kadar basite indirgenmez. Av tufeklerinde de bu durum malesef boyle. Ben her zaman guvensizim malesef. Keske iyi silah yapsalarda avrupa yerine Turk mali kullansak.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git