BÖLGE AVCILARI İLETİŞİM VE BÖLGESEL PAYLAŞIMLAR > İÇ ANADOLU BÖLGESİ AVCILARI

Çankırı Hocahasan avlağı

(1/2) > >>

Engin FERAH:
Herkese merhaba;hafta sonu kısmetse eşimin memleketi Çankırı kurşunluda olacağım kurşunlu avlağında bu yıl yasak kalkmış görünüyor haritalarda ama bıldırcın ve üveyik için kota vermiyorlar onun için hocahasan avlağı için iki gün kota aldım ve tek başıma köpeksiz doğaçlama av yapma planım var.Müsait olan ve ulaşım vs imkanı olmadığı için ava gidemeyen yada tanışmak isteyen hobidaşlar olursa bana katılabilirler.sevgi ve saygılarımla.

B.Ulaş EREN:
Güzel meralar oralar haftasonu bizde kurşunludaydık maruf avlağında

Engin FERAH:
Tek başıma 2 gün hocahasandaydım geçen hafta kurşunlu ve bayramören avlağından sistem kota aldırmıyordu benim bulunduğum köy kapalıydı ama en az evin önünden 30 araç geçmiştir tahmini çok fazla kota almadan avlanan oldu.Ben 10 yıl aradan sonra ilk avimda güzel bir av yaptım bıldırcın az olsada hem üveyik hemde bıldırcın nasip oldu.

B.Ulaş EREN:

--- Alıntı yapılan: Engin FERAH - 25 Ağustos 2020, 14:33:29 ---Tek başıma 2 gün hocahasandaydım geçen hafta kurşunlu ve bayramören avlağından sistem kota aldırmıyordu benim bulunduğum köy kapalıydı ama en az evin önünden 30 araç geçmiştir tahmini çok fazla kota almadan avlanan oldu.Ben 10 yıl aradan sonra ilk avimda güzel bir av yaptım bıldırcın az olsada hem üveyik hemde bıldırcın nasip oldu.

--- Alıntı sonu ---
Nasip olduysa güzel bizede vermedi kurşunlu devlet avlağından bizde maruftan aldık dışardan gelen var bide teyip kuranda var kotaya zaten uyan varmı orası zaten meçhul önüne gelen pat çat sıktı.limit hakgetire

Gökmen TAŞAR:
Kurşunlular karışmış gibi.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git