Gönderen Konu: köpek sahibi arkadaşların dikkatine  (Okunma sayısı 20498 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
Ynt: köpek sahibi arkadaşların dikkatine
« Yanıtla #50 : 13 Ekim 2011, 17:46:27 »
Sitemiz avcıların paylaşım sitesidir.
Avla ilgili her türlü paylaşımın yapılmasından doğal ne olabilir ki?
Saygı ve sevgi çerçevesinde, dostça avcılık paylaşımı yapıyoruz.
Köpek tüfek olmadan avcılık da olamayacağına göre :)
Köpek sahibi avcı dostumuz sahip olduğu köpeği bizlerle paylaşmak istemesi bizi sevindirir.
Her resim atan avcı arkadaş hakkında peşinen reklam yapıyor hükmünü vermek haksızlık olur bence.
Resimlerden rahatsız olan arkadaşlar, bakmayın resimlere sorun kökünden hallolsun.  ;)
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2011, 17:48:30 Gönderen: Ramazan KİLLİ »
1970 Antalya (İkamet Eşme/UŞAK) 

Çevrimdışı İbrahim ÖZDEMİR

• *
    • www.bereketpirinc.com.tr
« Yanıtla #51 : 13 Ekim 2011, 17:55:36 »
her forum kullanıcısının bildiği gibi konular gurup gurup ayrılmış. Bence rahatsızlık duyan arkadaşlarımız sevmediği gurubun konusunu açmasın. Guruba dahil olmayan konular felan var mesela onları incelesin. Ordada rahatsız oldukları şeyi görmemiş olurlar..:))

Çevrimdışı Yıldırım YILMAZ

• *
« Yanıtla #52 : 13 Ekim 2011, 19:10:56 »
arkadaşlar ben çok memnunum, herkes paylaşımda bulunacakki  sitenin  anlamı olsun kimse köpek tüfek,fişekler hakkında paylaşımda bulunmazsa bizim burda işimiz ne.daha öncede yazdım hediye köpek işini,tekrar yazayım adamda belge yok  köpek istiyor belge yoksa avcılıkda yapamazsın ben çok insan tanıyorum askeri ücret alıp bütün belgelerini tamamlıyan.     yurtdışından 3, 4bin euroya köpek getircek insanlar sonrada belgesi olmayan avcı oldugunu dahi, bilmediyi kişiye hediye edecek. lütfen arkadaşlar emeye saygı,bu arada köpek satıcısı falanda deyilim ama gercekler bu. isteyen istediyi konuyu açar bakar istemiyorsan bakmazsın olur biter. seviyeli ve saygılı paylaşımlar. ;)
Yıldırım YILMAZ
1972 AYDIN

Çevrimdışı İsmail YALÇIN

• *
« Yanıtla #53 : 13 Ekim 2011, 22:41:37 »
çok doğru köpek satışlarına ait bir sayfa var ama her sayfaya aynı ilan olmuyor.....

Uploaded with ImageShack.us
İsmail YALÇIN
1968 babaeski

Çevrimdışı M.Kemal KESKİN

• *
« Yanıtla #54 : 13 Ekim 2011, 23:51:14 »
Aslında cevap vermeye değecek bir konu değil ama yine de şahsi düşüncemi yazayım. Eskiden av için melez köpek bulmakta dahi zorluk çekerdik. Parası ile dahi yoktu. Bir avcı olarak burada köpek çeşitliliğinin olması, köpeklerin marifetlerinin ve secere bilgilerinin vb. yazılması, resim ve videolarının atılması beni rahatsız etmediği gibi aksine memnun oluyorum. Burası sitedir siz bu konudan rahatsız oluyorsanız, sizin hoşlandığınız başka konularla ilgilenin, burada her türlü başlık mevcut. Saygılar.

Mustafa Kemal KESKİN
1957-İskenderun
0505 4577838