Gönderen Konu: SATILIK!!!SATILIK!!!SATILIK!!!  (Okunma sayısı 19167 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

glock35

• Ziyaretçi
SATILIK!!!SATILIK!!!SATILIK!!!
« : 27 Kasım 2011, 21:47:07 »
ARKADAŞLAR MAALESEF SİTEDE ÇOK SATILIK KÖPEK VAR.ALANA SATANA HAYIRLI OLSUN BELKİ ÇOK İYİ KÖPEKLER VAR BELKİ ÇOK KÖTÜ KÖPEKLER BUNLARI GÖRMEDEN BİLEMEYİZ.ANCAK FORUM YÖNETİCİSİ ARKADAŞLAR BAZI YAZILAN YORUMLARI HER NEDENSE SİLİYOLAR.MESELA 1-1.5 YAŞINDA KÖPEĞE İNSANLAR MUAYYER DİYECEK KADAR ÇOK PARA İSTİYOLARDA NİYE YORUM YAPILINCA KIZIYOLAR ONU ANLAMIŞ DEĞİLİZ.BABASI ANNESİ ŞAMPİYON OLMUŞ TA SECERELİYMİŞTE ONUN İÇİN BU KADAR ÇOKMUŞ FİYATI TAMAM OLABİLİR HANGİ ŞAMPİYON 4*4 LÜK KÖPEK MERADA AV YAPIYOR GÖREN VARMI YOK YÜZ TANEDE BİTANE GERİSİ HEPSİ HAVA GAZI ABARTMA BENCE BUNLAR HEP SİTELERİN ABARTMASI BEN NAPAYIM SECERESİNİ O RESİMLERDE BOY BOY FOTOĞRAFLIK KÖPEKLERİN HİÇ BİRİ AV YAPMIYOR SADECE ŞOV YAPIYOR CIKSIN BİR TANESİ DAĞDA KEKLİK KOKUSU SÜRSÜNDE KALDIRSIN GÖRELİM.ONUN İÇİN ARKADAŞLAR SECEREYLE ANNESİ ŞAMPİYON BABASI PROF DEDESİ ORD PROF BUNLARA SAKIN İNANMAYIN SECEREYEDE BAKMAYIN.SECEREYE FAZLA PARA VERMEYİN HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR EN GÜZEL SECERELİ KÖPEK AVA ÇIKTIĞINDA SENİ BOŞ DÖNDÜRMEYEN KÖPEKTİR.KÖPEK EN BÜYÜK İHTİYAÇTIR KÖPEK OLMADIMI AV OLMAZ ELİNDEKİ TÜFEK BİR İŞE YARAMAZ ÖNCE KÖPEK OLUCAK VE HİÇBİR AVCIDA SEVDİĞİ KÖPEĞİNİ SATMAZ ÇÜNKÜ ARTIK GERÇEK AVCI KÖPEKLER ZOR BULUNUYOR.YOK YERİM YOK YOK AVI BIRAKIYORUM GİBİ BAHANELER KİMSE CIKIPTA GERCEKTEN MADDİ İHTİYACIM VAR ONUN İÇİN SATIYORUM DİYEN VARMI ODA ÇOK NADİR.ÇÜNKÜ KÖPEKLER İŞ YAPAMAYINCA SATILIĞA CIKIYOR BİR KUSURU GÖRÜLDÜĞÜNDE SATIŞA ÇIKIYOR.HİÇBİR GERCEK AVCI TÜFEĞİNİ SATAR KÖPEĞİNİ SATMAZ BU İŞİN KURALIDA BUDUR.FORUM YÖNETİCİLERİ BİRAZ DAHA ILIMLI OLMASI DİLEĞİYLE İYİ AVLAR....
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2011, 21:48:13 Gönderen: Osman PAÇA »

Çevrimdışı Ahmed DEMİRTAŞ

• *
Ynt: SATILIK!!!SATILIK!!!SATILIK!!!
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2011, 22:08:32 »
OSMAN BEY kesin hükümlerde bulunmamak iyi olur ,mutlaka çok iyi kan av yapan köpekler vardır ,denemeden alınmamalı ,tabiki sitdeki resimlere aldanılmamalı, önündeki avları avda sadece o köpek görmüyor ,sadece o avcı da vurmuyor, av sonu o köpeğin önünde avlar toplanıyor ve reklam yapılıyor,geçen sene  breton aldım ne köpeğin resmini gördüm ne öünde avını sahibine güvendim ve aldım ,köpek süper ötesi ,herkese de güvenilmez ,buradan tekrar hasan türmenoğlu hocama teşekkür ederim
Ahmed DEMİRTAŞ
1975 İSTANBUL

Çevrimdışı Galip KASAP

• *
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2011, 22:09:47 »
Osman kardeşim çok doğru içimden geçenleri yazmışsın.Bir köpeğin muayyer olması için 3 yaşını geçmesi fermasında bol kuş vurulması lazım.

Galip KASAP
1973 Sarayköy - DENİZLİ 05357608303

Çevrimdışı Mustafa KELEŞ

• *
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2011, 22:18:46 »
köpeğin gösteridemi şampiyon olduğu yoksa gercek avdamı şampiyon olduğu önemli yoksa her denileni yanında yürümeyi otur otur kalk kalk la olmaz eğitim alan süs köpekleride yapıyor onu. fiatını bilmem köpeğin av kanı yüksek olacak gösteri kanı değil saygılar.
Mustafa KELEŞ
1961 Kızılcahamam ANKARA

Çevrimdışı Ramazan HAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 27 Kasım 2011, 22:23:32 »
Osman kardeşim çok doğru içimden geçenleri yazmışsın.Bir köpeğin muayyer olması için 3 yaşını geçmesi fermasında bol kuş vurulması lazım.

galip bey 3 yaş sınırı ve muayer verme olayı her köpek için geçerli değil,iyi eğitilen bir yaşındada muayer verilebilir ,köpeğine güvenmeyen zaten muayer vermez,,,benimde bu sitede 2 ay önce 14 aylık zeyna adlı köpeğimi 2 aylığına muayer verdim 1 ayda kendisini tamamiyle satın aldılar helalleştik ,,köpek 1 yaşına kadar bir şey olmamıssa devamıda o okadar olur,,ağaç yaşken eğilir,,bu da benim düşüncem ,,teşekürler
Ramazan HAK  1971  ARH+  Muğla

Çevrimdışı Nuri ÖNEL

• Müdavim Üyemiz
    • www.ekomakkazan.com.tr
« Yanıtla #5 : 27 Kasım 2011, 23:25:59 »
Osman Bey dediklerinizin çoğu doğru, yani çoğunda ses var görüntü yok, Görüntü olsa ses yok
Köpek edinecek arkadaşlara özellikle tavsiyem ticaretini yapanlardan değil,  avcı arkadaşlardan bire bir görerek ve ya beyanına inanarak almaları ve gerekirse sahibiyle berbaber avlanmaları,
Çiftliklere gelince türkiyede bu işi doğru yapan çiftlikler  bir elin parmağını geçmez, birde bunların dışında heryerde çiftlikler üredi, köpekler cins kelle kulak yerinde ama koku varmı içinde av kanı varmı v.s. çok önemli ama bence bu tip çiftlikler ticaretini yaptıklarından bu köpeklerin av yapması zor, ben bazılarına şahit oldum, çiftlikte köpeklerin yaşam alanları bile çok kötü belediye bakım evleri inanın çok  iyi, Bizim sitemize gelince benim gözüme böyle bir çiftlik takılmadı ama internette ve yaban tv satılık bu tipler çok Aman dikkat
Herkese RASGELE
Nuri ÖNEL
1957 NAZİLLİ

Çevrimdışı Atakan AKIN

• *
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
« Yanıtla #6 : 27 Kasım 2011, 23:39:58 »
İlk köpeğimi bu siteden sökeli bi adamdan aldım muayyerdi ben beğenmedim geri verdim tabi bazı sorunlarda yaşadım hata benimdi av kapalıyken denemeden köpek aldım neyse o köpeği geri verdim.. yine bu siteden satılıklardan İSMAİL ERDEMİN İLANINI GÖRDÜM satılık pointer MAYK hem çok iyi bir köpek sahibi oldum HEM GERÇEK BİR DOST SAHİBİ OLDUM...DENEMEDEN KÖPEK ALMAYIN MUTLAKA YERİNDE GÖRÜN SELAMLAR...
Atakan AKIN
1977-MANİSA-ALANYA

Çevrimdışı Atakan AKIN

• *
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
« Yanıtla #7 : 27 Kasım 2011, 23:42:20 »
ŞİMDİ BU SİTEDE İYİLERİDE VAR KÖTÜLERİDE MUTLAKA DENEYİN YALNIZ GENELLEME YAPARAK HEPSİ KÖTÜ DİYEREK YALNIŞ YAPMAYALIM...
Atakan AKIN
1977-MANİSA-ALANYA

Çevrimdışı Muzaffer ÖZDEN

• *
« Yanıtla #8 : 27 Kasım 2011, 23:54:04 »
genel olarak osman beye katılıyorum birde ilan veren arkadaslar muayyer yazıyorlar ama anlamını bilmiyorlar alacaksan gel götür diyor ama muayyer yazıyor ramazan beyin dedigi gibi kesinlikle en az bir ay denenmesi lazım cünki kopeginde av yapmadan sahibine alısması lazım. bir diger hususta yorumlarla ilgili malesef verilen ilanlarda bölgesel olarak birbirlerini tanıyan arkadaslar köpek hakkında asla olumsuz bir yorum yapmıyor olumlu yada olumsuz degil dürüst yorum yapsınlar alıcı icin yorumlarda cok önemli arkadasımın kopegi satılsın diye yanıltıcı yorum yazmasınlar sussunlar daha iyi illa yorum yapmak gerekmiyor sonuc olarak hepimiz buradayız dileyimiz kalıcı dostluklar olmasıdır.
Muzaffer ÖZDEN
1981 - antalya / ALANYA

Çevrimdışı Melih KANTOR

• Müdavim Üyemiz
  • EFSANE DEVAM EDİYOR
« Yanıtla #9 : 28 Kasım 2011, 00:03:13 »
yanlış  yerde açılmış 1 konu o yüzden forum yöneticileri bunuda siler  yada taşır haklı olarak ....selamlar... bende 1 soru sorayım 3 yaşında olupta hayatı boyunca 3 kuşa ferma vermiş 1 köpekmi ustadır yoksa 10 aylık olupta 100 kuşa ferma vermiş olan köpekmi ustadır  saygılar...
Melih KANTOR 1979 EDİRNE/CANAKKALE          0 532 203 85 84

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #10 : 28 Kasım 2011, 00:29:06 »
Arkadaşlar konuyu buraya taşıdım. Mesajları da okudum. Forum içindeki her şeyi tartışabiliriz ancak biliyorsunuz belli bir saygı çerçevesi dışına çıkmamalıyız. Benim için de herkes için de geçerli. Bunun dışında şikayetlerimizi yaparken bir çözüme gidecek şekilde hedeflersek iyi olur. Yani çözüm önerimizi de dahil edelim.

İlanlar konusunda kişisel görüşümü de eklemek istiyorum. Öncelikle, site yönetiminin tek amacı üyeler arasındaki iletişimi izlemektir. Herkesin buraya üye olurken okuyup kabul ettiği kurallara uyulup uyulmadığını takip etmektir. Kimseyi düşüncesinden veya başka şeyinden dolayı kınayamayız. Kınarsak da bunu kurallar ve saygı çerçevesinde KİŞİSEL olarak yapabilriz. Çünkü her birimiz de aynı kuralar ile karşı karşıyayız.

İlanlarda üyelerin sık şikayetleri sonucu ilanlara şablon uygulandı. Burada maksat ilan ile ilgili bigilendirici asgari bilginin olmasıdır. Her iki tarafın işini kolaylaştırır ve bir bakışta görünür hale gelir. Kolaylık işte. Bunun dışındaki kurallar da herkesin rahatlığı içindir. İlanlarla ilan sahibi dışında kimsenin ilgisi ve bilgisi yoktur. Ben de olsam sırf ilandaki bilgilerle hemen alışveriş yapmam. Televizyonda gördüğü her reklamdan sonra sipariş veren kaç kişi var. Buradakiler ilk bilgidir sadece. Ötesi biz siz öbürü gibi bir üye bir şeyler yazmış ilanı tamamlamıştır. Site ne yapsın. Gidip bir de avına mı bakalım. Arkadaşları yandaşları belki yanlış yönlendiriyor olabilir ama nereden bilelim. Böyle yapmayın mı diyelim. Burada herkes kurallar dışında bir de vicdanını dinlemek zorunda. Yine de ben değilse de köpekler konusunda ve site yönetiminde daha deneyimli arkadaşlar epey kafa yoruyorlar. Bir çok tanıdığı ve çevreleri var. O sayede daha iyi kavrıyorlar ama demek istediğim, bana kalırsa fazladan mesai yapıyorlar. Yine de hatamız oluyorsa, belli yönetici ve moderatrlerle ilgili şikayeti olan varsa, bizzat özel olarak önce o kişiye şikayetinizi bildirin. Çözüm olmadıysa site sahibine. Ama mesaj içinden değil. Bu tek başına siteden kayıt silinmesiyle sonuçlanır. Site kurallarında bu vardır.

Saygılarımla ve rastgele
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Hüseyin ÖZEN 35

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 28 Kasım 2011, 00:42:51 »
köpek profösörü osman paça kardeşimi böyle bir kanayan yaraya parmak bastığı için tebrik ediyorum.
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 28 Kasım 2011, 01:00:48 »
yarın gelecek eleştirilere şimdiden hazır ol osman  kardeş.bende benzer bir konuya parmak basmış sonra açtığıma açacağıma pişman olmuştum.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 28 Kasım 2011, 01:09:37 »
bazen art niyet olmadanda satıcılar alıcıları yanıltabiliyor...adamın elinden üçbeş köpek geçmiş av yaptıramamış eskaza ferma veren aport yapan bir köpek sahibi oldugunda o köpegi yeregöge sıgdıramıyor..satacagı zamanda şişir ha şişir....halbuki köpek sıradan deng gelirse ferma verebilen bir köpektir,işi bilen alıcı avcı durumu anladıgında sorunlar başlıyor....

şarlatanlar ayrı konu... köpek sana alışmamıştır alışana kadar zaman geçer arası sogur para iadesi güçleşir,sonrada zamanında niye iade etmedin diye fırça bile çekerler,bunlar ingiliz fazla açılır,asi olurlar söz dinlemezler,kurzhaar üç yaşından sonra av yapar vsvs benim duydugum  zırvalardır.....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 28 Kasım 2011, 01:29:06 »
Ben şuna inanıyorum.Kötü köpek olmaz.Ben ne köpekler gördüm.Kopay köpeğiyle kurt köpeği eşleşmesinden çıkmış resmen kulakları sivri kurt köpeği  gibi kafa kopat kurt köpeği gibi tüylü gördüğüm yer uşak eşme.Allahım ben öyle tavşan kovalayan kopay görmedim.Dar etti tavşana dağı.Çok kırık kuşçular biliyorum adamlar çelgin nedir bilmiyorlar.Keklikse keklik çulluksa çulluk.Köpekler bütü avları yapıyorlar.Şimdi bu benim gördüğüm köpekler mi çok yetenekli yoksa bu satılık ilandaki secereli fotoğraf gibi köpekler mi yeteneksiz.Av kanının gerçekliğini hiç birimiz inkar edemeyiz ama şu var bir köpek iyi av yapıyorsa bunun %30 u köpeğin %70 i ise başındaki adamın başarısından kaynaklanır.Yani şu var köpeğin av yapmıyorsa %70 kendinde bul kabahati.Kötü köpek yoktur.işi bilmeyen avcı vardır.Anlayana....
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

Çevrimdışı Tamer KUVVET

• *
« Yanıtla #15 : 28 Kasım 2011, 12:11:58 »
Osman abi düşüncelerinize sonuna kadar katılıyorum  iyi avcı çok av vurunca avcı olur,iyi köpekte çok av vurulunca avcı olur.dostlara selam olsun.
Tamer KUVVET
1985 İstanbul
Avcılık Sanattır.
05368122000

Çevrimdışı Ahmet ÖZKAN

• *
  • 05347677315 TOROS KARTALI
« Yanıtla #16 : 28 Kasım 2011, 12:45:48 »
Osman arkadaşın söylediklerinin geneline katılıyorum,fakat istisna durumlarda olabiliyor bunuda unutmamak lazım.
bazen art niyet olmadanda satıcılar alıcıları yanıltabiliyor...adamın elinden üçbeş köpek geçmiş av yaptıramamış eskaza ferma veren aport yapan bir köpek sahibi oldugunda o köpegi yeregöge sıgdıramıyor..satacagı zamanda şişir ha şişir....halbuki köpek sıradan deng gelirse ferma verebilen bir köpektir,işi bilen alıcı avcı durumu anladıgında sorunlar başlıyor....

şarlatanlar ayrı konu... köpek sana alışmamıştır alışana kadar zaman geçer arası sogur para iadesi güçleşir,sonrada zamanında niye iade etmedin diye fırça bile çekerler,bunlar ingiliz fazla açılır,asi olurlar söz dinlemezler,kurzhaar üç yaşından sonra av yapar vsvs benim duydugum  zırvalardır.....

Ayrıca Birol abide çok güzel özetlemiş. :D :D :D :D :D
Ha şunuda belirteyim;Bizim insanımızın meşhur hastalığıdır bu,kolay para kazanılan sektör buldumu,herkesde artık o moda olmaya başlar ve adeta istila ederler,belli bi zaman sonrada boku çıkar zaten.İnanmayanlar 3 sene öncesine bakabilirler,bu işi yapanlar parmakla gösterilirken,memleket şimdi av köpeği ve satıcısından geçilmiyor.Veterinerlerdeki tohumluk boğa resimleri gibi artık her yerde sağı solu gerdirilmiş av köpekleri var. :) :
Ahmet ÖZKAN
1983 mersin mut

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #17 : 28 Kasım 2011, 15:59:53 »
Av köpeği avcıdan alınır. Bildik tanıdık avcıdan...

Site Yönetimi olarak İlan Formatının altına gereken uyarı mesajları yazılmıştır.

Bundan sonrası alanla satan arasındaki bir olay olup, Site Yönetiminin alışverişlerde tasarrufu yoktur. Saygılar, Selamlar...

http://www.avlakforum.com/forum/index.php/topic,59795.0.html#quickreply

Av köpekleri ilanları yeni standartı ve kuralları :

2- İlanlara yorum yapanların bir iddiası varsa ( köpek kırık, seceresi sahte, ilandaki yavrular başka köpeklerden v.s)
   bu iddialarını ispatları ile birlikte yazmaları gerekmektedir aksi halde bu tip yorum yapanların yorumları silinip yarattıkları gerilim nispetinde üyelikleri 1 gün yada daha uzun süre ile askıya alınacaktır.
   Köpek hakkında yapılan eleştiri açıklamalı bilgi içermelidir, sadece "kırık, yaramaz, standart dışı" gibi yorumlar nedenleri ile açıklamalı değilse silinir.

3- İlanlarında beyan ettikleri özellikleri sağlayamayan yada kasıtlı yanlış beyan eden üyelerin üyelikleri silinir.

4- Yeni üye olan kişilerin ilanlarında; kişiye "hayırlı işler" tarzı itici mesajlar yazılmayacak ve bu tip mesajlar silinecektir.
   Ayrıca Güzel köpek alana satana hayırlı olsun tarzı mesajlar da silinebilir. yapıcı eleştiri varsa nedenleri ile yazılacaktır. Örnek; İlandaki köpeğin kardeşi bende ve memnunum gibi,,,

5- Köpek almak isteyen kişiler öncelikle sitemizde ilan sahibinin mesaj sayısına ve diğer konulardaki mesajlarına bakarak kişi hakkında ön fikir sahibi olabililer.
   Bu nedenle köpek alacaklara tavsiyemiz mümkün oldugunca sitemizin eski üyelerinden köpek almaları ve mümkünse soruşturmalarıdır.

6- Sitemizde yöneticilerde dahil kimse alış verişlerde ayrıcalığa sahip değildir. Bu nedenle alış verişlerinde herkes dikkatli olmalı site adını kullanarak yapılan alış verişlerden sitemiz sorumlu değildir.

9- Bir ilanda usulsüzlük görürseniz, bir avcı dostunuza zarar gelmemesi için lütfen belgeleri ile ( Resim. secere, inandırıcı açıklama v.s) bölüm moderatörlerine özel mesajla ulaştırabilirsiniz.

11- Site yönetimi isteklerinizi hemen yerine getiremeyebilir onlarda sizin gibi avcı ve iş, aile sahibi insanlardır, site hepimizin olup sorumluluklarımız ortaktır.

12- Bir ilanda ilan konusu dışında yorum yazılamaz.

13- ilanda köpek Şecerelidir deniyorsa belgeleri eklenmemişse itibar etmeyiniz. ( Resmi şecere belgesi yoksa; Anne Baba bilgileri eklenmeli, ve varsa anne baba şecereleri eklenebilir)

14- köpek alan arkadaşlarımız ile satan kişilerin aralarında bir sözleşme imzalamalarını tavsiye ediyoruz.

15- Köpek satış ilanlarında usulsüzlük yapanlar, sahte üyeliklerle kendi ilanlarına mesaj yazanlar v.s KARA LİSTE başlığında gerekçesi ile listelenecektir üyeliği silinsede ismi bu listede kalacaktır.

16- Alış veriş yapanların arasındaki maddi konular tamamen tarafların sorumluluğundadır bu konudan sitemiz hiç bir şekilde sorumlu değildir ve kimseye kefil değildir.

17- İlanı veren kişi, ilanındaki her sözündan sorumludur, sitemiz hiç bir ilanın garantisini vermez yapılacak yasal işlemlerde ilanı veren her türlü yasal işlemi kabul eder.

Site Yönetimi
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Özcan KUYUCU

• *
    • sirinakvaryum64@hotmail.com
« Yanıtla #18 : 28 Kasım 2011, 16:10:24 »
osman kardeşim ve suat kardeşim niye bu kadar takılı kalıyorsunuz satılık ilanlarına anlamış değilim sizin için özel açılmış bir sayfa değil paylaşım sitesi insanlar bu site sayesinde tanışıp türkiyenin bir ucundan diğer ucuna köpek gönderiyor birbirlerine güveniyor bir diğeri ben avına kefilim diyor ama takip ediyorum sizler secere yok kağıd avlamaz ferma vermez gibi basit yaklaşımlarda bulunuyorsunuz emin olun sizin bildğinizi herkes biliyorama burada insanlar bir birlerini kandırmıyor ben şahsen 3 senede 5 6 köpek değiştirdim
beğenmek kişiye göre görecelidir
kimi arabaya binmez  kimi inmez
kimi uzak arar
kimi ferma vermez
kimi fermada sabretmez
kimi kuşu getirir tavşanı getirmez
kimi suya girmez
kimi sabaha kadar havlar komşuyu rahatsız eder
örnekleri çook ama esas sorun bizlerin  4 4 lük köpek arayışı ama böyle mutlu oluyoruz
bazı arkadaşlarımızda her sene av tüfeğini değiştirir sudan sebebler
yok sıkısı iyi değil yok öldürmüyor falan filen
amaç mutlu olmak ava  onun için gidiyoruz değilmi kötü niyetli insanlar her zaman oldu vede olucak her elma kasasın da bir iki çürük olur onuda bizler ayıklarız ama siz bütün kasanın çürük oldundan yakınıyorsunuz
Özcan KUYUCU
1975-Uşak

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #19 : 28 Kasım 2011, 16:19:00 »
allaha şükür takılı kalma problemimiz yok özcan  abi.yalnız geçen aynı konuya yakın bir konu açtım sende buna benzer bir yazı yazmıştın.ben fikrimi söyledim.bizim için  özel birsayfa olmasada  yorum yapma hakkımız yokmu.sizde rahatsız oluyorsanız bizim  yazılarımıza yorum yapmayıverin.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Özcan KUYUCU

• *
    • sirinakvaryum64@hotmail.com
« Yanıtla #20 : 28 Kasım 2011, 16:59:09 »
evet suat kardeşim senin yazına da benzer yorum yazdım ben dostlarımın paylaşımından rahatsız değilim onun için yorumlarıma devam edecğim maksadım muhabbet seni ve diğer dostlarımı kırmak  yıpratmak değil sizlerden beklentimde satılık ilanları veya başka paylaşımlar olur tamamına değil art niyetli gördüğünüz kişileri uyaralım yukarda yazdıklarıma katılmıyormusun
Özcan KUYUCU
1975-Uşak

Çevrimdışı Bülent PEKPAK

• *
« Yanıtla #21 : 28 Kasım 2011, 17:17:07 »
benim gördüğüm kadarıyla sitemizde çok iyi ilanlar çıkıyor.Tabi bazen kötü niyetle ilan verenlerde var Kişi yeni üye daha kimseyle konuşmamış tanışmamış ilk açtığı konu satılık köpek.Birdaha siteye uğramamış.ikinci konuyu açmış gene satılık köpek satış nedeni yer sıkıntısı bunlara dikkat ettikten sonra bi promlem yok sitemizin devamlı üyelerinden alınırsa köpek hiç bir promlem olmaz.
Bülent PEKPAK
1978 KÜTAHYA

glock35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 28 Kasım 2011, 21:58:30 »
ARKADAŞLAR HERKEZ YORUM YAPAR KÖPEK SATANLAR SİTEDE HEP AYNI KİŞİLER TAKİP EDİN HEPSİ SİMSAR AVCI DEGİL GİDİN Bİ GARİBANDAN ALINDA BARİ HAYIRLI YERE GİTSİN PARALAR HERKEZİN PARASIDA KÖPEĞİDE KENDİNE ONADA LAFIMIZ YOK AMA BEN TEKRAR HATIRLATIYORUMGERÇEK  İYİ AVCI İYİ KÖPEĞİNİ SERVET VERSELER SATMAZ KİMSE MASAL ANLATMASIN....

Çevrimdışı Halil ARIK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #23 : 28 Kasım 2011, 22:27:24 »
her avcının köpeği kendine güzeldir. ben 2 senedir yerli ırkla avlanıyorum. bu sezon yaptığım avlarıda burda elimden geldiği kadar paylaşıyorum. tavşanda güzeller ama uçar avında zevk vermiyorlar bir tanesini kulüpten bakacak bir arkadaşa hediye ettim.

seneye sezona yetiştirebileceğim bir kurzuhaar yada draahtarr yavru düşünüyorum. av kanı yüksek. bütcem yettiği kadar parada vereceğim. yok secereliymiş yokk şampiyonmuş anne babası hiç ilgilenmiyorum.
halil arık
1984 afyonkarahisar
5464458072
Türk`ü,Türklüğü,Vatanı sevmek faşistlikse, Hitler yanımızda komünist kalır..

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #24 : 28 Kasım 2011, 22:30:07 »
Köpek Ord.Profosörü Osman paça kardeşimi bir kere tebrik etmekden kendimi alamayacağım :)
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +