Gönderen Konu: DOLANDIRICILARA DİKKAT  (Okunma sayısı 1656 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali KARA

• Free Üye
  • *
DOLANDIRICILARA DİKKAT
« : 15 Mart 2012, 09:48:55 »
deyerli arkadaşlar hepinize selamlar son zamanda başka sidelerden gördum kaliteli tufekleri fiyatını aşa çekip insanları dolandıriyorlar dikatlı olun tufeği görmeden başka şehirlere kesinlikle para göndermeyin ve en yakın arkadaşım dolandırdılar bağlamaları çok kuvetli yapiyorlar hemen aldanırsını kesinlikle tufeği elinize geçmede parayi yolmayin birbirinizi soruşturmadan kesinlikle alış veriş yapmayiniz saygılarımla
« Son Düzenleme: 15 Mart 2012, 10:00:28 Gönderen: Ali KARA »
1964-İzmir
BBC

Çevrimdışı A.Zeki KARABIYIK

• *
Ynt: DOLANDIRICILARA DİKKAT
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2012, 10:10:20 »
Çok yerinde bir uyarı yapmışsınız Ali Bey. İnternet ortamında alışveriş yaparken gerçekten çok dikkatli olmalıyız.
A.Zeki KARABIYIK
1980 EDİRNE

Eğer Çekemezsen Gülün Nazını Ne Dikene Dokun Ne Gülü İncit

Çevrimdışı Vedat DURAN

• Müdavim Üyemiz
  • Epagneul Breton:Minimum ebatta Maksimum Performans
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2012, 10:23:42 »
İl dısından çok tüfek aldım sattım,
Bu konuda  tavsiyem alışverişi yaptıgınız kişi ile arada tanıdık referans bir arkadaşınız dostunuz olsun....
istismara açık bir olay...
kimse malını kusuru olmasa çok ucuza vermez....
  • Epagneul Breton, Winchester Select Lıght Gold
  • Epagneul Breton, Beretta 391 Light
  • Epagneul Breton, Fabarm L4S
  • Epagneul Breton, Zabala Side Look Çifte
  • Epagneul Breton , Akus Çifte
  • Epagneul Breton Benelli Vinci
Vedat DURAN
1974 Çan ÇANAKKALE
0 543 831 32 24
Mininum Ebat Maksimum Performans

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 15 Mart 2012, 11:15:07 »
DAHA ÖNCE BENİ ARAYAN ARKADAŞLAR OLDU PARAYI GÖNDERDİK TÜFEK GELMEDİ DEDİLER VE DOLANDIRILDIKLARINI SÖYLEDİLER EVET BAŞKA ŞEHİRDEN TÜFEK ALIRKEN YUKARIDA VEDAT ABİNİN DEDİĞİ GİBİ ARADA BİRİSİ REFERANS OLURSA DAHA İYİ OLUR SATICIYLA İLGİLİ GEREKLİ BİLGİLERİ ALMASI LAZIMDIR KİMDİR NEDİR SAĞLAM BİRİSİMİDİR DOLANDIRICIMIDIR ÖĞRENMESİ LAZIM BAZEN İLAN GÖRÜYORUM TÜFEK SATILDI DİYORLAR ARADAN 2-3 AY GEÇİYOR AYNİ KİŞİ AYNİ TÜFEĞİ TEKRAR SATIYOR  TABİ BUDA BİR ŞAHİBE YARATIYOR TABİ BUNUN ZARARINI BİZ GÖRÜYORUZ VATANDAŞ DAHA ÖNCE DOLANDIRILDIM SİZE NASIL GÜVENEBİLİRİM DİYOR  BENİ BU SİTEDE ÇOĞU KİŞİ TANIR EĞER BİR ŞİKAYETLERİ OLURSA BENDEN DOLAYI SİTE YÖNETİMİNE VE BANA BURADAN ŞİKAYETLERİNİ YAZABİLİRLER SELAMLAR DİKKATLİ OLUN.!!!
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim