Gönderen Konu: ISPARTALI CAN AV BAYİİ ergün canbulat'a  (Okunma sayısı 8171 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer CENGİZ

• Free Üye
  • *
ISPARTALI CAN AV BAYİİ ergün canbulat'a
« : 10 Ağustos 2012, 12:26:49 »
sevgili avcı kardeşlerim ısparta merkezde av bayiliği yapan ergün canbulat isimli kendisine evimi açıp yemek yedirdiğim ve av bayilik dükkanını açarken maddi olmasada manevi olarak yardımcı olduğum abim yerine koyduğum ergün beyden muayyer olarak poınter ırkı bi köpek aldım beyanı ayne şöyle ''köpeği götür av zamanına kadar dursun av zamanı köpeği ava götür bak beğenirsen parasını beğenmezsen köpeğimi getirirsin dedi daha sezon açılmadan beni arayıp falan toptancıya para vermem gerekli benim yerime şu gün ödermisin dedi ve bende ergün abimin sözüne güvenerek nasılsa köpek 10 numara diye bize verildi koskoca ergün abi 120 kiloluk adam yalan söylecek halimi var dedik ve ödemeyi toptancıya yaptık ben merak edip köpeği gezdirmye götürdüm köpeğin benim şahsi görüşüm avla pek ilgisi olmadığını düşünüyorum bıldırcının üzerine basıp geçen köpek sizce nasıldır hadi onu boşver 1 alay çil kekliğin içinde kalıpta bırak fermayı bu ne diye bile merak etmeyan bi köpek nasıl muaayer olur nasıl 10 numara avcı olur anlamış değilim adamı arıyorum köpeği getireyim paramı iade et yanaşmıyo kırk dereden su getiriyo ha bu benim daha önce ıspartadan 2.kez kazık yiyişim saolsun ergün abinin yeğeni mermerci ibrahimin aracılığıylada bi kazık yemiştik yani arkadaşlar bu adamlara dikkat edelim yani köpek alırken veya ticaret yaparken dikkat edelim bilhassa ISPARTALILARDAN neyse benim 1500tl gitti ama inş senin en sevdiğin gider 1500 yerinden çıkar ne diyeyim ergün abi....
Ömer CENGİZ
1980 afyon/sinanpaşa (ÖZCENGİZ av & balık & kamp mlz) MKE SİNANPAŞA BÖLGE BAYİİ
cep:05327278835 http://ozcengizav.com/  

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: ISPARTA CAN AV BAYİİ ergün canbulat'a
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2012, 12:59:19 »
GEÇMİŞ OLSUN ÖMERİM
anlaşılan paradan ziyade canın keriz yerine konulmaktan dolayı çok yanmış
yoksa sen 1500 tl için böyle ulu orta yerde konuşacak birisi değilsin
inşlh yerşey istediğin gibi olur....
Hakan AKMAN
1970 ANKARA / AFYONKARAHİSARC:\Users\2012\Pictures\photog254iw0.jpg

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Ynt: ISPARTA CAN AV BAYİİ ergün canbulat'
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2012, 13:05:10 »
ömer kardeşim,
sıkıntını anlıyorum ama aynı konuyu her yere açmaya devam edersen uzaklaştırma cezası alırsın. Konunun yeri Kişisel şikayetler bölümü olmalı

• Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı İsmail KAYA

• Müdavim Üyemiz
Ynt: ıISPARTALI CAN AV BAYİİ ergün canbulat'a
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2012, 14:20:32 »
ömer gardaş öncelikle  çok geçmiş olsun sene 2007 de bende antalya vip kennels den böle bi dalavereye maruz kalmıştım.ne yazıkki istemesekte oluyor böle vakalar yapanların allah yanına bırakmasın şu aziz mübarek günde.
1971-MERSİN    Dürüstlük pahalı bir mülktür . Ucuz insanlarda bulunmaz .

Çevrimdışı Harun KARAOSMANOĞLU

• Müdavim Üyemiz
Ynt: ISPARTA CAN AV BAYİİ ergün canbulat'a
« Yanıtla #4 : 10 Ağustos 2012, 14:26:27 »
Geçmiş Olsun.Dostluklar para ile değişilmez.kişinin değeri aldattığı para kadardırİyiki o kadarla kurtulmuşsunuz bi bakıma kârdasınız
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2012, 14:27:39 Gönderen: Harun KARAOSMANOĞLU »
Harun KARAOSMANOĞLU
1964 KASTAMONU         [email protected]
0 542 603 30 29 Kurt, Ayı dahil TAHNİT VE TROFE YAPILIR
Puanter ve Drahthaar  itinalı tavşan avı yapılır.

Çevrimdışı Latif DEMİRAYAK

• Müdavim Üyemiz
  • Öyle birini sev ki sen ölünce hiç yaşamasın..
Ynt: ıISPARTALI CAN AV BAYİİ ergün canbulat'a
« Yanıtla #5 : 10 Ağustos 2012, 14:35:11 »
AH be kardeşim önce keşke köpeğin avına baksaydın neyse giçmiş olsun bir daha böyle hata yapmazzınız artık.

Latif DEMİRAYAK
1967-Denizli
0542 797 60 27

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
Ynt: ISPARTALI CAN AV BAYİİ ergün canbulat'a
« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2012, 16:55:26 »
Arkadaşlar Ergün CANBULAT forum üyemizdir yorumlarda aşırıya kaçmadan lütfen kendisinin cevabını bekleyelim teşekkürler...
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Ergün CANBULAT

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2012, 17:18:17 »
sayın avlak com üyeleri
 öncelikle böylebir mevzunun internet ortamına taşınmış olmasını ve yapılan yorumları hayretle  okuyorum.
kendisininde ifade ettiği gibi köpeği kendisine para pul almadan teslim ettim. ve beğenmezsen köpeği aide edebilirsin dedim. köpeği götürdüğü tarihten 1 ay sonra kendisini aradım düşüncesinin ne olduğunu sordum. henüz denemediğini birazdaha zamana ihtiyacı olduğunu belirtti. 10 gün sonrası kendisi aradı ve TAMAM ABİ KÖPEK BENİM HAYIRLI OLSUN dedi. bana 1500 TL nakit ödemesi gerekirken kredi kartına 6 ay taksit yapılmasını sağladım. kaldıki;
bu köpek av yapmıyor bıldırcının üstünden atlıyor dediği köpek denizlide osman üründünün paşa isimli köpeğinin oğludur.anneside mermerci ibrahimin doktor ali bürkevin italyadan getirdiği şans isimli köpeğin kızı loradır. ayrıca av yapmıyor dediği köpeği 8 aylık yavruyken antalyaya götürüp 1,5 yıl avlanmış olan taksici abdullah (0 536 745 10 49 ) numaralı kişidende,
 bundan sonraki 2 sahibi olan mustafa öder (0 533 713 21 14) nolu telefonlu kişidende,
ve hatta 3 ncü sahibi elektrikçi osman ( 0 546 831 16 16) danda öğrenebilirsiniz.
KISACASI KÖPEK AV YAPIYOR.
sıkıntı zaten köpekte değil. köpeği alan ömerde. peki nedir sıkıntı ?
1-)    3-4 ay önce ercüment yüksekçınardan köpek aldı 150 tl kapora verip köpeği götürdü. 15 gün sonra TAMAM BU KÖPEK BENİM dedi ve 15 gün  sonrası ben köpekten vazgeçtim dedi ve bu köpek av yapmıyor deyip geri getirdi.  DEMEKKİ ÖMERİN HUYUYMUŞ BU.
2-)  bu köpek yukarıda isimleri yazılı olan insanlardan sorulabilir yine söylüyorum köpekte sıkıntı yok sıkıntı ömerde.
3-)  şimdi sizlere birşey soracağım. köpek yan bahçeye atlıyor komşunun sebzelerinin içine giriyor köpeği vermek istememdeki sebeplerden biride bu diyor. ben ne yapmalıyım gidipte ömerin bahçesine kafes telmi çektireyim veya duvarmı öreyim köpek bahçeye girmesin diye ?????
4-)  bunu yazmamayım diyordum ama sen mecbur ettin beni yazmaya. TANIŞMA BAHANESİYLE GİTTİĞİM SİNANPAŞADA SENDEN 2000 TL LİK ALIŞVERİŞ YAPTIM VE SEN YEMEK YEDİRECEK YER BULAMAYINCA EVİNE DAVET ETTİN.İNSAN YEDİRDİĞİNİN İÇİRDİĞİNİN LAFINI ETMEZ
5-)  evvela sen dürüst ol ve yasak zamanda av yapma.
6-) konuya dahil olmayan ve şahit olmayan insanlara iftira atma.
daha  buraya birçok şey eklemek mümkün ama şimdilik sadece bunları yazıyorum ve diyorumki

BU KÖPEK DÖRTDÖRTLÜK AV YAPIYOR HERYERDE HER ORTAMDA BUNU İSPATA HAZIRIM EĞER KÖPEK AV YAPMIYORSA PARAN 10 KATIYLA İADE. 
ÇOK DELİKANLIYSAN HODRİ MEYDAN . HERKES GÖRSÜN KÖPEK AV YAPIYORMU YAPMIYORMU ?????
Ergün CANBULAT
1969 ISPARTA

Çevrimdışı Ulvi ŞAFAK

• *
« Yanıtla #8 : 10 Ağustos 2012, 17:47:02 »
Konunun kiltlenmesini istiyorum ..veya  kaldırılmasını

gün geçmiyor buna benzer konu açılıyor

Eğerki satılan köpek tüfek sitemiz aracılığı ile alınıp satılmışsa böyle konular açılsın eğerki site ile bir bağlantısı yoksa arkadaşlarımız kendi aralarında çözüm arasınlar..
Ulvi ŞAFAK
1965-Tekirdağ/Malkara   0545 4510569

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 10 Ağustos 2012, 17:47:58 »
Bana ilginç gelen de köpeği yasak zaman da bıldırcın ve 1 alay keklikle nasıl buluşturmuş?neyse tüfeksiz deneme yaptığını farzedelim şu eve götürüp yemek yeme işini buraya taşıma hiç hoş olmamış..Ömer bu işin sonu nereye gider bilmem ama Ergün abi ile meslektaşsınız,aman meslek sırlarını bari buraya dökmeyin..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 10 Ağustos 2012, 17:49:54 »
Konunun kiltlenmesini istiyorum ..veya  kaldırılmasını

gün geçmiyor buna benzer konu açılıyor

Eğerki satılan köpek tüfek sitemiz aracılığı ile alınıp satılmışsa böyle konular açılsın eğerki site ile bir bağlantısı yoksa arkadaşlarımız kendi aralarında çözüm arasınlar..
tüfek gibi köpekte en çok tartışma konusu haline geldi..site dışı satışlar kilitlensin..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Ergün CANBULAT

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 10 Ağustos 2012, 17:55:35 »
bana maddi ve manevi destek oldugunu söyleyen bu kişi nerede ve neyime destek oldugunu açıklasın 1, 5 yıllık avbayisi oldugum için kendisine gelen bu işte uzman toptancılar olursa bana yönlendirmesini rica ettim bu bir destekse nalet olsun onun destegi şimdi uslubumu değiştirerek başka ayrıntılara girecegim
Ergün CANBULAT
1969 ISPARTA

Çevrimdışı Ömer CENGİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 10 Ağustos 2012, 17:55:38 »
ergün abi ilk önce sen kalıbının adamı değilsin bu bir ben demedimki bu köpek av bilmiyor ben dedimki bu köpek senin anlattığın gibi 10 üzerinden 10 değil ben sana köpek bahçeye kaçıyor bu köpeği al demedim köpek senin dediğin gibi av yapmıyor dedim antalyalı adam beni arıyor bu köpeği ergüne ben sattım 1200tl ye diyor sen bana köpeği satarken ben bunu yavrudan büyüttüm 2.5 yıldır bende diyorsun kim yalancı acaba abi sen bu işleri boşver senide herkez tanıyor benide herkez tanıyor sen sıkıntı etme sen aynısın senin yeğenin olacak o ibrahimde aynı ercümentmidir ne karın ağrısıdır oda aynı sizin para için yapmayacağınız bişey yok ben bunu ii anladım eğer bu köpek senin bahsettiğin gibi avlıyorsa avlak üyeleinden 2 şahit olsun ben bu köpeğe değil 1500tl 2500tl verecem yani sana 1000tl fark verecem ha unutmadan belki siz iyi avlayan köpek görmediyseniz bunu iyi avlıyor zannetmişsinizdir saygılarımla ergün abi dağ dağ! kavuşmaz insan insana kavuşur nasılsa bi yerde karşılaşırız. ayrıca ben sana maddi olarak destek oldum demedim o yazıyı ii oku manevi olarak dedim en yakın merhaba dediğin arkadaşlar sırt çevirmişti sana unuttun herhalde.
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2012, 17:57:24 Gönderen: Ömer CENGİZ »
Ömer CENGİZ
1980 afyon/sinanpaşa (ÖZCENGİZ av & balık & kamp mlz) MKE SİNANPAŞA BÖLGE BAYİİ
cep:05327278835 http://ozcengizav.com/  

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #13 : 10 Ağustos 2012, 17:57:43 »
Ercüment YÜKSEKÇINAR beyin konuda adı geçtiği için eklenmesini istediği mesajı ;

adım geçtiği için ve hakarete varan kelimeler bulunduğu için bu konuya cevap yazma gereği duydum , 10.10.2011 tarihinde  ağır kalp kırizi geçirdim tedavim süresince köpeklerimin 3 ünede kendiside avcı olan oğlum baktığı için 3 köpeğimde oğlumla avlanmaya başladı bu yüzden oğlumun köpeği hariç 2 köpeğimi satma kararı aldım , konuda adı geçen mermerci ibrahim kardeşim sinan paşadan ömer cengizin köpek aradığını söyledi ve ömer cengizi aradı ömer köpeği almaya ıspartaya geldi mermerci ibrahimin dükkanında köpeği teslim ettim teslim ederken köpeğin fermasının aportunun ve itaatinin muayyer olduğunu söyledim ve hatta köpeğin sağ ön ayağının kalsiyum eksikliğinden yamuk olduğunu görmemesine rağmen kendim gösterdim 800 tl ye pazarlık ettik ve 150 tl kapora aldım köpeği kendisine verdim yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 1 hafta10 gün sonra ortak arkadaşımız hüsnü abimi arayarak köpeğin fermasında av vurduğunu aport ettiğini itaatininde güzel olduğunu söyleyerek köpeğin kendisinin olduğunu söyledi paramın geri kalanınıda 10 15 gün sonra ıspartaya geldiğinde vereceğini hüsnü abime söylemiş bende tamam abi sorun değil dedim , ama arkadaş ömer cengiz  bu konuşmalardan 3 gün sonra köpeğin ayağının  topalladığını ve köpeği iade etmek istediğini söylüyor bende tamam bekle ben geleyim konuşalım hatta oğlumu getireyim ben rahatsızım dağa çıkın deneyin dememe rağmen benim işim var gitmem gerekiyor sen sana verdiğim kaporayı mermerci ibrahime ver diyor ben bekle geliyorum dememe rağmen beklemiyor bu arada ıspartanın bir ucundan bir ucuna gitmek arabayla 5 dk ka neyse ben mermerci ibrahimin dükkanına geldiğimde köpek gerçekten topallıyordu ayağını kaldırıp baktığımda köpeğin ayağının avda yarıldığını gördüm ve ömer'e telefon açtım ve köpeğin ayağının avda yarıldığının ve başka bir arızasının olmadığını söyledim bana köpeğin ferma sitilini beğenmediğini bu yüzden köpeği iade etmek istediğini söyledi bende köpeğin fermasının kişiye özel olmadığını söyledim gel köpeği dağda deneyelim benim dediğimden eksi bir şey olursa köpeği iade alacağımı aksi takdirde aldığım 150 tl kaporayı vermeyeceğimi söyledim, hatta bahsi geçen köpekle ömer cengizin avda çekilmiş resimleri avlak com da kendisi tarafından yayınlandı yazdıklarım yalan yanlış herhangi bir şey varsa ömer cengiz ratafından düzeltilmesini isterim.
ÖMER KARDEŞİM BEN SENİN YAPTIĞIN GİBİ HAKARET ETMEYECEĞİM ÖLÜMLÜ DÜNYA BEN O DUYGUYU YAŞADIM BİLİYORUM O YÜZDEN KİMSEYİ KIRMAK İSTEMİYORUM.
BENİM GÖZÜMDE KÖPEĞİN KÖPEK KADAR DEĞERİ VARDIR ÖNEMLİ OLAN DOSTLUKLARDIR
Ercüment YÜKSEKÇINAR

Ergün bey cevap hakkını kullanmıştır.
Tavsiyemiz aranızda yaşanmış her ne varsa çözüm yolu sitemiz değil karşılıklı konuşmanızdır.
Bu sebepten dolayı konu silinmek üzere kilitlenecektir.

Ortamı gerecek yeni bir konu açıldığı takdirde site kuralları uygulanacaktır.
BİLGİNİZE

« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2012, 00:12:29 Gönderen: Tuncay KANDEMiR »
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul