SİLAHLAR, MÜHİMMAT, EKİPMAN HAKKINDA HER ŞEY > YİVSİZ TÜFEKLER GENEL VE TEKNİK PAYLAŞIMLAR

huğlu gb 601 4+1 otamatik tüfek hk.

(1/2) > >>

Yusuf AYDIN:
arkadaşlar huğlu GB 4+1 YARI OTAMATİK TÜFEK ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM SİZCE NASILDIR BİLENLER VARSA YORUMLARINI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER

Volkan KÖYDEMİR:
Kendim kullanmadım ama çok kullanan ve memnun avcı var. Benim bildiğim, kullandıkları malzeme şu anda ülkemizde beğenilen en iyi tüfeklerin ayarında. Eksiği yok. Belki fazlası var. Ben tavsiye ederim. O tüfekler epeydir piyasada ve artık ne oldukları biliniyor. Ben görünüşlerini fazla sevmiyorum. Daha doğrusu benzerlerini çok gördüğüm için sıkıldım. Seçerek alın ve deneyebilirseniz deneyin. İlla hepsi hatasız olmaz.

Yusuf AYDIN:
teşekkür ederim

Selim KUNDAK:
601 g modeli bende var sorunsuz bi tufek

Şevket SOFTAOĞLU:
2007 yılında aldım. 24Gr-34gr arası binlerce fişek attım. 1defa fişek germedi. sadece 2010 yılında tırnağı kırıldı. fabrikaya gönderdim. gaz pistonu, fişek hazneside biraz küflenişti. Sağolsunlar  tırnağı pistonu fişek haznesini değiştirdiler üzerine birde vernikleri yenileyip göderdiler. ücret'te talep etmediler. Rc fişellerle grupma çok iyi. yalnız temizliğine dikkat etmeniz lazım. malum gazlı tüfek.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git