AVCILIK - ATICILIK İLE İLGİLİ RESMİ KURUM, FEDERASYON VE DERNEKLER > DKMP - AV YÖNETİMİ DAİRE BAŞKANLIĞINA SESLENİŞ

Hafta sonu yasakları

<< < (2/4) > >>

Murat ÇELİKBAŞ:
Bu sezon biter. Ocak ayında ödediğiniz ruhsat harcı, sezon öncesi ödediğiniz dernek aidatı, pul bedeli, herkese hayırlı olsun.

Hüseyin İŞCEN:

--- Alıntı yapılan: Taşkın MUTLU - 01 Aralık 2020, 19:02:36 ---Şimdi baktım haftasonuna kota da vermiyorlar, Avcı'nın aleyhine bi konu olunca çok hızlı aksiyon alıyorlar maşallah, sanki dağda bulaşıyor, avm ler açık, otobüslerde camlar kapalı insanlar üst üste gidiyor ama dağa ormana gidemessin, yazacak çok şey varda

--- Alıntı sonu ---

Taşkın bey   avbis hafta sonu için kota veriyor . Sokağa çıkma yasağı olunca  bir anlamı  yok tabiki

Taşkın MUTLU:

Teşekkürler hüseyin bey, Benim telefonun uygulaması ile alakalı sanırım, hala hafta sonunu göstermiyor, şimdi baktım bilgisayardan çıkıyor, ben de şaşırdım bu kadar hızlı nasıl oldu diye

Samet BİRİCİK:
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı

Değerli Avcılarımız; Cumhurbaşkanımızın 30.11.2020 tarihli açıklamaları uyarınca, yeni Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı alınan tedbirler nedeniyle hafta sonları (Cumartesi, Pazar) sokağa çıkma yasağı getirilmiştir. Bu kapsamda hafta sonu için önceden alınan rezervasyonlar geçersizdir. Yeni bir karar alınıncaya kadar bu kısıt ve yasaklara tüm Avcılarımızın uyması gerekmektedir. Bilgilerinize sunarız.​

Oğuz ÖNAL:
Düzenleme getirilmesi gerekir bide av günlerini  niye dkmp belirliyor haftada 3 günde günleri ava avcı üzerinden avcı belirlese daha doğru olmazmi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git