FORUMA YENİ BAŞLAYANLAR ve FORUM YÖNETİMİ - AVLAKFORUM > TANIŞMA DAYANIŞMA KAYNAŞMA

Dadaşlar diyarı Erzurum' dan Selamlar..

(1/3) > >>

Ahmet UĞURLU:
Ustalara ve doğasever herkese selam ve saygılarımla,
Erzurum' da yaşamaktayım, makine mühendisiyim, Snowboard hocasıyım, hayvanlara  ve doğaya saygı duyan acemi avcıyım. İki yıldır dağları dolanmaktan zevk alıyorum, bazen kekliklerin önümden kalkıp uçuşunu seyretmek için bazen de dağ taş dolanmak için gezerim. Hiç bir hayvana saygısızlık etmem, sonuçta onlar da can taşıyor ve yaşadıkları ortamın kralıdırlar.. Bıçak yapmayı ve kendi fişeklerimi hazırlamayı çok severim. Fişek saçması hazırlamayı denedim ama sanırım düzeneğim yetersiz kaldığı için istediğim kaliteyi yakalayamadım emme çok gayretliyim :)
Sadece istediğim barutu bulamadığım için çok sinirleniyorum ve buradan yetkililere sesleniyorum bırakın çeşitli malzemeleri satın alabilelim ve birileri de fişek yapacaksa düzgün fişek yapmak zorunda kalsın dimi..
Herkese selamlar..

Taşkın MUTLU:
Hoş geldiniz ahmet bey

Muzaffer KUZU:
Hoş geldiniz.

Samed KÖKÇÜ:
Foruma aramıza hoşgeldiniz.Bende sizin gibi kendi fişeklerimi kendim dolduruyorum uzun yıllardır.Mec 8567 Grabber sahibiyim.Fakat dediğiniz gibi ülkemizde barut çeşitliliği çok az.Sterling D 20 ve Csb 1 harici barut bulmak hayli zor.Tek barutla farklı gramajlarda fişek doldurulmaz.Hatta her kapsülle aynı barutla bile fişek doldurulmaz.Hepimiz aynı dertten muzdaribiz.Keyifli paylaşımlar dilerim.

Mehmet Sabri MUTLUER:
Değerli kardeşim Ahmet Uğurlu,

Hasankale doğumlu bir kardeşiniz olarak, bir hemşehrimin foruma katılması beni çok mutlu etti. Hoşgeldiniz...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git