Gönderen Konu: Sarsılmaz Jaws Alacağım Tavsiyeniz?  (Okunma sayısı 7359 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa YILMAZ61

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Sarsılmaz Jaws Alacağım Tavsiyeniz?
« : 24 Mart 2013, 10:04:52 »
Merhaba uzun zamandır sayenizde bir çok önemli bilgiye sahip oldu forumunuzu uzun zamandır takip ediyorum nerdeyse bütün konuları eksiksiz okuyorum uzun yıllardır avcılıkla uğraşıyorum en azından bildiğim kadar uğraşmaya çalışıyorum sezonda işlerden fırsat buldukça gitmeye çalışıyorum uçar avı hiç yapmadım tavşana ömrümde ya bir ya iki defa gitmişimdir genelde domuz avı yapıyorum atrenalini çok yüksek bir av olduğu için daha çok seviyorum zaten bulunduğum bölgede de domuz çok bol olduğundan da olabilir bir çok kuş türünün avlanması yasak burada tavşan avı da yasak avlanmak için 2 defa şehir dışına çıktım anlayacağınız genelde domuz avı ile uğraşıyorum siz değerli büyüklerimden bir konu hakkında görüş almak istiyorum 1.5 yıldır sarsılmaz jaws almayı düşünüyorum önümüzde ki sezon eğer tam karar kılarsam alacağım bu tüfeği çok araştırdım ama hakkında ne forumlarda nede başka bir yerde kullanıcı bilgisi pek göremedim bulamadım bütün sezon boyunca %95 tek kurşun atarım bu silahında tek kurşun performansı çok iyi diye duydum birde sizlerden görüş almak istedim forumda kullanan üyeler var mı sonuçta silaha bakmak ayrı kullanıcı yorumu ayrı bayiye gidip sorsan adam ürünü satabilmek için ne olsa söyler kimse malım kötü demez vereceğiniz bilgiler için şimdiden çok teşekkür ederim....

« Son Düzenleme: 24 Mart 2013, 11:27:03 Gönderen: Mustafa YILMAZ61 »
1985-Trabzon

Çevrimdışı Ünal SAYGILI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Ynt: Sarsılmaz Jaws Alacağım Tavsiyeniz?
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2013, 10:10:43 »
selam mustafa kardeş jaws ı bilmem ama alacaksa domuz avı için üzerinde ayaklı gez ve arpacık olan ve slak bir namlulu tüfek alırsan daha çok randıman alırsın  saygılar
1974-Marmaris
muğla
angaralı

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2013, 11:22:26 »
Ünal Bey sarsılmaz jaws zaten dediğiniz gibi slug namlulu ayarlı gezli arpacıklı...
1985-Trabzon

Çevrimdışı Ünal SAYGILI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2013, 13:09:26 »
öyle ise işine yarar sarsılmaz kaliteli tüfek yapıyor ciddi bir firma 3  5 günlük bir firma değil
1974-Marmaris
muğla
angaralı

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 24 Mart 2013, 13:12:25 »
adaş ben kısa süre kullandım bu modeli domuz avcısı için gözüm kapalı tavsiye edebilirim... hedefe zuber kurşun attım bolbol müthiş istikrarlı bir tüfek... saga attım sola gitti yapmıyor,çalışmasıda çok güzel.... kurşun sıvama olayıda yok,temiz tüfek, sitelerde 2800-2900 agırlık yazdıgını görünce almıştım.. tarttıgımda 3.260 gr gelmişti,niyetim 71 cm namluda alıp her avda kullanmaktı... agırlıgı yüzünden sattım.....  kurşun için mevcut en iyi tüfek diyebilirim......
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 24 Mart 2013, 16:17:04 »
Birol Bey verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim dediğiniz gibi bir çok yerde 2800 ile 3000 arası ağırlığı deniliyor ama kullananlar 3250 falan diyorlar biraz ağır şu an kullandığım silahta aynı bu ağırlıkda bana pek bir sorun yaşatmadı açıkcası ağırlığı yüzünden  tabi daha hafif olsa ele alınması nişan alınması daha kolay olurdu peki domuz avı için bana önerebileceğiz başka model bir silah var mı avrupa da olabilir ama avrupaya param yetmeyebilir temiz ikinci el bulabileceğim bana önerebileceğiniz bir yer var mı 2000 tl gibi bir pütçe ayırdım bu işe belki birazcık aşabilirim bu miktarıda..
1985-Trabzon

Çevrimdışı Osman LİMAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 24 Mart 2013, 16:32:08 »
Sayın Mustafa YILMAZ öncelikle hoşgeldiniz diyerek söze başlayım. sitemiz üyelerinden hemşehrim Sayın Ahmet ÖZKAN arkadaşımız jaws kullanıyor. o bu konuda daha deneyimli sitede numarası kayıtlı ister özelden ulaşın ister buradan size güzel tavsiyelerde bulunacaktır. saygılar..
  • Huğlu 401 b
  • Sarsılmaz charles daly
  • Vursan 92a
  • Drahtar (dişi),pointer(erkek)
Osman LİMAN
1980 Karaman
Artık ANAMUR...

Çevrimdışı Osman LİMAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 24 Mart 2013, 16:33:30 »
ayrıca sarsılmaz av tüfekleri bölümüne girerseniz daha ayrıntılı bilgilere ulaşırsınız.
  • Huğlu 401 b
  • Sarsılmaz charles daly
  • Vursan 92a
  • Drahtar (dişi),pointer(erkek)
Osman LİMAN
1980 Karaman
Artık ANAMUR...

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 24 Mart 2013, 16:39:41 »
.
« Son Düzenleme: 28 Mart 2013, 17:19:38 Gönderen: Murat DİNGİZ »
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 24 Mart 2013, 17:31:38 »
Bilgi için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ...
1985-Trabzon

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 24 Mart 2013, 20:02:44 »
http://www.stoeger.com.tr//avcilik-ve-aticilik.php?git=yansayfa.php?sid=1763&m1=132&m2=275&m3=0&m4=0.    Bu modelin sentetik siyahı ve kamuflaj modelide var.pek reklam yapmıyorlar ama kaliteli tüfekler bende m3500 var çok memnunum.karşılaştırma seçeneklerine eklemenizi tavsiyebederim.omuzlamadan tüfek almayın bursa ve istanbul fuarları  yaklaşıyor seçim için iyi fırsat ortamları sizin için...
  • Fabarm AXIS 71cm ,Remington 1187 Premier
  • 12ga Beretta urika 2, 20ga Beratta urika 2

Çevrimdışı Fehmi TUNCER

• *
« Yanıtla #11 : 27 Mart 2013, 15:27:41 »
mustafa kardeşim 2003 beri kullanıyorum.slug namlu ve kuş avları için 71 namlu.iki namluyuda kullanıyorum.fişek seçmeyen mekanizması   vs türkiyenin en kaliteli tüfeklerden biri bu güne kadar namlu dış buyasının haricinde hiç bir yerine ellenmemiş  kısaca taş gibi tüfek.birol beyde kullanmış ve tafsiye ediyor.tüfeklerim içinde en sevdiğim tüfek almanı kesinlikle tafsiye ederim her avdan sonra temizlemek şartıyla
« Son Düzenleme: 27 Mart 2013, 15:41:24 Gönderen: Fehmi TUNCER »
Fehmi TUNCER
1959 antalya/hakkari

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 28 Mart 2013, 17:22:23 »
öyle ise işine yarar sarsılmaz kaliteli tüfek yapıyor ciddi bir firma 3  5 günlük bir firma değil
ewet öyle 3 5 günlük firma değil de ben tüfeğimi yolladım garantiye 2 hafta oldu ne arayan ne soran oldu beni ben onu anlamadım .
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 28 Mart 2013, 21:34:06 »
Olumlu ve olumsuz yanıtlarınız için çok teşekkür ederim...
1985-Trabzon