SİLAHLAR, MÜHİMMAT, EKİPMAN HAKKINDA HER ŞEY > Yabancı Av Tüfekleri Diğer Markalar

Mossberg pompalı ile atış

(1/2) > >>

Abdullah GÜLTEPE:
Uzun zamandır almayı düşündüğüm mossberg pompalıyı sonunda aldım  ilk atışlarımı yaptım epeydir pompalı kullanmıyorum seri atış denemesi yaptım videosunu sizlerlede paylaşmak istedim...

Mehmet Sabri MUTLUER:

--- Alıntı yapılan: Abdullah GÜLTEPE - 30 Aralık 2020, 18:41:46 ---Uzun zamandır almayı düşündüğüm mossberg pompalıyı sonunda aldım  ilk atışlarımı yaptım epeydir pompalı kullanmıyorum seri atış denemesi yaptım videosunu sizlerlede paylaşmak istedim...

--- Alıntı sonu ---

Abdullah bey,

Pompalı türünün güzel bir tüfeklerinden birini aldınız, güle güle, kazasız, belasız, iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Seri atış deyince o güzel tüfekle de şöyle bir şey beklerdim ;)

İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle

Mehmet KURT:
sifir mi aldniz?seritli namlu mu?nereden temin ettiniz.

Abdullah GÜLTEPE:

--- Alıntı yapılan: Mehmet Sabri MUTLUER - 31 Aralık 2020, 11:53:41 ---Abdullah bey,

Pompalı türünün güzel bir tüfeklerinden birini aldınız, güle güle, kazasız, belasız, iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Seri atış deyince o güzel tüfekle de şöyle bir şey beklerdim ;)

İyi bir yıl geçirmeniz dileğiyle

--- Alıntı sonu ---

Mehmet sabri bey iyi dilekleriniz için teşekkür ederim,
 yaklaşık 30 metre ilerde hedefler var onlara nişan alarak seri atış yaptım yani av vurabilecek kadar nişan alma zamanlaması var takdik atış gibi 10 metre mesafede diz hedefine atsam biraz daha hızlı olabilirdi şunuda başta belirteyim en son iki yıl önce arkadşımın pompalı tüfeğiyle 3 4 fişek attım, sizce ava atış yapma olarak sayarsak yavaşmı,

Sizlerinde mutlu ve iyi bir yıl geçirmenizi dilerim, saygılar sunarım ...

Abdullah GÜLTEPE:

--- Alıntı yapılan: Mehmet KURT - 31 Aralık 2020, 14:32:27 ---sifir mi aldniz?seritli namlu mu?nereden temin ettiniz.

--- Alıntı sonu ---

Mehmet bey ikinci el aldım, şeritli namlu sabit şok

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git