SİLAHLAR, MÜHİMMAT, EKİPMAN HAKKINDA HER ŞEY > Yabancı Av Tüfekleri Diğer Markalar

Fransız İdeal İstanbul

(1/3) > >>

Erdem VARDAR:
''J. Nikitits Erben İstanbul'' yazılı fransız ideal marka 20 cal. bir çifte internette dikkatimi çekti, istanbullu biri için mi yapılmış acaba??

Erdal BİLGİN:
sahibi kendi yazdırmış olmasın..!

Mümtaz BÜYÜKMAÇAL:
''J. Nikitits Erben İstanbul'' yazılı fransız ideal marka 20 cal. bir çifte internette dikkatimi çekti, istanbullu biri için mi yapılmış acaba??
Erdem Bey bende Darne Halifax  var sağ namluda LAZARO GABAY sol Namluda İSTANBUL ibareleri mevcut. Sanıyorum bu kişiler distribötör veya imtiyaz sahibi ki Türkiye' ye bu silahları getirip satıyorlar.Saatlerden biliyorum mesela eski osmanlı kadranlu 3 kapaklı gümüş arkadan kurmalı LONGİNES marka saatlerin kadranın da  Nasip Cezveciyan yazıyor ki kuvvuetli ihtamal hem silahlar da hemde saatlerde bazı kişilerin imtiyazında ve/veya tekelinde Türkiye ye getirilip satılıyor diye biliyorum. Saygılarımla

Erdem VARDAR:
Evet Mümtaz bey haklısınız galiba bende daha önce belçika bir çifte görmüştüm altın yazılrla ''j.nikitits Konstantinople'' yazıyordu, tÜfekleri türkiye,ye getiren kişi olabilir.

eraykoçak:
ne kadar harika yapmışlar bu kadar estetik olamaz  tek kelime super yorum yok

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git