Gönderen Konu: DRAHTHAAR ADOFF'LA BILDIRCIN SEZONU KAPANIŞI ve FERMA VİDEOLARI  (Okunma sayısı 16066 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
Tüm avcı dostlara selamlar,

Bildiğiniz gibi haftaya keklik sezonun açacak olduğumuz için drahthaarım Adoff ile bıldırcın sezonuna birlikte bir son vermek istedik. Av sırasında Selçuk kardeşim sağolsun elinden geldiği kadarıyla video görüntüleri çekti. Çektiğimiz bu görüntüleri sevgili avcı dostlarımla paylaşmak istedim. Adoff'un ferma videolarını yayınlayacağıma dair söz vermiştim ve şimdi o sözümü de yerine getiriyorum.

Sevgili kızım Rita, gözün arkada kalmasın. Senin adını ve kanını en az senin kadar iyi devam ettiren çok iyi evlatların var. Onların bu başarıları beni çok mesut ediyor, eminim ki sen de sozsuz avlaklarda onların bu başarılarından dolayı gurur duyuyorsundur. Her ne kadar iş yoğunluğu ve yeterli hazırlığı yapamadığımız için HZP'ye katılamasak da ilk 2 yaş üzeri sınav yapıldığı zaman Adoff'la hazır olacağız.

Daha iyisi icat edilinceye kadar en iyisi drahthaar. :)

Köpek ile ilgili olumlu yada olumsuz her türlü yorumunuzu duymak bana memnuniyet verecektir. Keyifli seyirler.

Rastgele!!!

Not: Videolar Full HD çözünürlüktedir. Kota sorunu olmayan avcı arkadaşlarımın yüksek çözünürlük ile izlemelerini tavsiye ederim.

Başından çekememiş(4 kuş vurdum peş peşe) Selçuk ama 3 kuşun vuruluş anı var. :) Sezonu da bu atış ile kapatmak nasip oldu, yani o da 4x4. ;D

Bonus video(yakında uzun metraj izleyebilirsiniz)

« Son Düzenleme: 10 Ekim 2011, 23:58:42 Gönderen: Emrah ERDAL »
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Dr.Onur ŞEREFHANOĞLU

• *
Bravo Emrah bey,aynı anne babası gibi oda harika olacak.
Dr.Onur ŞEREFHANOĞLU
0 Rh + 1978 BOLU

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı İsmail ÖZDEMİR

• Müdavim Üyemiz
  • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%
    • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%C3%96zdemir/325654497557412
tebrik ederim emrah avın hakkını adoff la vermişsiniz güzel keyif vermye başlamış maşallah daha da güzel olacaktır onun kanında var avcılık
güzel günler seninle olsun arkadaşım
bafrada selamlarıma

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
Bravo Emrah bey,aynı anne babası gibi oda harika olacak.

Onur bey teşekkür ederim, temennimiz o yönde.

tebrik ederim emrah avın hakkını adoff la vermişsiniz güzel keyif vermye başlamış maşallah daha da güzel olacaktır onun kanında var avcılık
güzel günler seninle olsun arkadaşım
bafrada selamlarıma

İsmail abi teşekkür ederim. Arkadaşlarım bilirler, sezon başında Adoff'dan bu sene için fazla bir beklentim olmadığını söylemiştim. Ancak sağolsun o beni mahcup edip aklın yaşta değil başta olduğunu gösterdi. Güzel günler tüm gerçek avcı dostlarla olsun.

Bafra'ya selamlar...
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Veysel AÇARI

• Müdavim Üyemiz
gercekten aferım adofaa cok guzel av olmus abi
Veysel AÇARI
1982  AKHİSAR MANİSA
0505 89 92 112

Çevrimdışı Tarık ÖSTLÜER

• Onursal Üyemiz
  • zordur dağcı olmak
Benim bilgisayardan kaynaklı videolar açılmıyor ama izlemedende şunu yazabilirim mükemmelsin adoff...
RASGELEYİN...
Tarık ÖSTLÜER
1982 MANİSA

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
gercekten aferım adofaa cok guzel av olmus abi

Veysel çok teşekkür ederim. Umarım Rita ile çok daha güzellerini sen yaparsın...

Benim bilgisayardan kaynaklı videolar açılmıyor ama izlemedende şunu yazabilirim mükemmelsin adoff...
RASGELEYİN...

Tarık bey yorumunuz için çok teşekkür ederim. Size bu güveni verebildiysek ne mutlu bize.
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Ö.Faruk GÜNER

• Müdavim Üyemiz
emrah bey adoff şimdiden göz dolduruyor maşallah,
gelecek geçmişteki üzüntüleri  unutturacak gibi
tüm güzellikler siz ve dostlarınızla beraber olsun.

adult image hosting
Ömer Faruk GÜNER
ÜNYE / ORDU 1975
0 532 548 02 53

Çevrimdışı Alim ÖZGÖRÜ

• *
maşallah çok güzel. birtek kuşu aport yaptığında bırakmayıp sizin  kuşu almanız dahada güzel olur diye düşünüyorum.
Alim ÖZGÖRÜ

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
emrah bey adoff şimdiden göz dolduruyor maşallah,
gelecek geçmişteki üzüntüleri  unutturacak gibi
tüm güzellikler siz ve dostlarınızla beraber olsun.

Ömer kardeşim güzel yorumların için çok teşekkür ederim.

maşallah çok güzel. birtek kuşu aport yaptığında bırakmayıp sizin  kuşu almanız dahada güzel olur diye düşünüyorum.

Alim bey yorum için teşekkür ederim. Bu köpekte eskiden gelen bir alışkanlık(bir süre köpek benim yanımda değildi). Önümüzdeki ay yaklaşık 3 hafta süreyle Beypazarı'nda olacağım. Sanırım bu sorunu kolayca hallederiz.
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Alim ÖZGÖRÜ

• *
o zaman eksik yok demektir. fermalarında bol avlar dilerim. kazasız belasız bereketli beraberlikler sizinle olsun...
Alim ÖZGÖRÜ

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
o zaman eksik yok demektir. fermalarında bol avlar dilerim. kazasız belasız bereketli beraberlikler sizinle olsun...

Teşekkür ederim Alim bey, rastgele...
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
hepsşini keyifle izledim adoff ve seni tebrik ederim eline emeğine sağlık.en son videoda geyiğide aport edecek sandım:)allah uzun yıllar birlikteliğinizi daim etsin.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
EMRAH BEY bir drahthaar tutkunu olarak hiç şaşırmadım ,, ırkının ve kanının gereklerini yerine getirmiş ,,, daha nice fermalı avlara RASTGELE.... sonundada bir MAŞALLAH diyelim.... SELAMLAR....
Hakan AKMAN
1970 ANKARA / AFYONKARAHİSARC:\Users\2012\Pictures\photog254iw0.jpg

Çevrimdışı Ramazan BUNARCIOĞLU

• Müdavim Üyemiz
Emrah seni ve Adof u kutlarım çok güzel av yapmışsınız Adofun maşallahı var boynuz kulağı geleçek sanırım bu annesinden daha iyi avcı olaçak gibi paylaşım için çok teşkkürler kardeşim.RASTGELE

Çevrimdışı Orhan ÖZHAN

• *
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Merhaba Emrah harika çekimler yapmışın, gerçekten doğru yapılan eşleştirmelerin nekadar olumlu sonuçlar verdiğini sahiplendirdiğin yavrular ve Adoff ta açıkça görebiliyoruz. Maşallah Adoff un yeteneklerini hergeçen gün üzerine koyarak ilerleteceği ortada. Yalnız aport sonlarında avı yere bırakması da dikkatimi çekmedi değil, tesadüfmü bilmiyorum. İnşallah uzun yıllar kazasız belasız avlar yaparsınız.
Orhan ÖZHAN
1980 KAYSERİ

Çevrimdışı Serkan KESKİN

• Müdavim Üyemiz
Emrah Bey  videolarınızı zevkle izliyorum; Adoff harika bir drahthaar.

Keklik avında da bol fermalı çekimlerle güzel ve kazasız avlar dilerim...
Serkan KESKİN  1983 Senirkent / ISPARTA -  İKAMET GELİBOLU

Hüseyin KESKİN

• Ziyaretçi
Gerçektende çok iyi bir köpeğe sahipsiniz.İnşallah ilerleyen zamanlarda da yüzünüzü güldürür.şimdiden başarılar dilerim..

Çevrimdışı Ahmed DEMİRTAŞ

• *
İYİ KÖPEĞİN VAR EMRAH ,MAŞALLAH
Ahmed DEMİRTAŞ
1975 İSTANBUL

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
hepsşini keyifle izledim adoff ve seni tebrik ederim eline emeğine sağlık.en son videoda geyiğide aport edecek sandım:)allah uzun yıllar birlikteliğinizi daim etsin.

Cengiz kardeşim teşekkür ederim. Geyik olan video dayımın organize ettiği bir avdan ufak bir intro. Ama geyik bize çok tuzlu gelsede bir domuz mücadelesi çekmek istiyorum. :)

EMRAH BEY bir drahthaar tutkunu olarak hiç şaşırmadım ,, ırkının ve kanının gereklerini yerine getirmiş ,,, daha nice fermalı avlara RASTGELE.... sonundada bir MAŞALLAH diyelim.... SELAMLAR....

Hakan bey doğru söylüyorsunuz. Drahthaar olunca bu görüntüler çok da şaşırılacak bir hale gelmiyor. Keşke daha çok dostumuz video paylaşsa da bizlerde keyifle izlesek.

Afyona selamlar..

Emrah seni ve Adof u kutlarım çok güzel av yapmışsınız Adofun maşallahı var boynuz kulağı geleçek sanırım bu annesinden daha iyi avcı olaçak gibi paylaşım için çok teşkkürler kardeşim.RASTGELE

Ramazanım teşekkür ederim kardeşim. Daha boynuz kulağı geçmedi ama işi öğrenmeye başladı iyice. Ufak tefek eksikleride izine geldiğimde halledebilirsem deyme keyfime. :)

Kekliğe rastgelsin kardeşim.

Merhaba Emrah harika çekimler yapmışın, gerçekten doğru yapılan eşleştirmelerin nekadar olumlu sonuçlar verdiğini sahiplendirdiğin yavrular ve Adoff ta açıkça görebiliyoruz. Maşallah Adoff un yeteneklerini hergeçen gün üzerine koyarak ilerleteceği ortada. Yalnız aport sonlarında avı yere bırakması da dikkatimi çekmedi değil, tesadüfmü bilmiyorum. İnşallah uzun yıllar kazasız belasız avlar yaparsınız.

Orhan yorumların için teşekkür ederim. Adoff bende olmadığı dönemde iç güdüsel aporta alışmış, bu nedenle bende tekrar zorunlu aport göstermedim. Ayrıca hırstan bir an önce ava başlamak istiyor. Önümüzdeki ay 3 hafta kadar Beypazarı'nda olacağım. Ufak bir çalışma ile o olayı hallederiz kolayca. :)

Emrah Bey  videolarınızı zevkle izliyorum; Adoff harika bir drahthaar.

Keklik avında da bol fermalı çekimlerle güzel ve kazasız avlar dilerim...

Serkan kardeşim videolar size keyif veriyorsa ne mutlu bize. Allah nasip ederse keklik avında da güzel çekimler yapmaya çalışacağız. Ayrıca iyi dileklerin için de teşekkür ederim.

Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
Gerçektende çok iyi bir köpeğe sahipsiniz.İnşallah ilerleyen zamanlarda da yüzünüzü güldürür.şimdiden başarılar dilerim..

Hüseyin kardeşim teşekkür ederim. İnşallah tüm avcı dostlarımızın köpekleri sahiplerinin yüzünü güldürür.

İYİ KÖPEĞİN VAR EMRAH ,MAŞALLAH

Ahmed abi teşekkür ederim, Allah razı olsun.
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Ahmet VURAL

• Müdavim Üyemiz
 sizde Adoff'ta çok iyidiniz  zevkle izledim, paylaşım için teşekkürler.
Ahmet VURAL
1954 Ankara

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
Ahmet abi yorumların için ben teşekkür ederim. :)
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Serkan ÇAKAR

• Müdavim Üyemiz
eline emeğine sağlık emrah.....

keyifle izledim.....

bu dd ler ah birde çirkin olmasalar.... :)

rastgele dostum keklik sezonundada...
serkan çakar 1979 MERZİFON / AMASYA
05423436587

Çevrimdışı Rıdvan KOCATAŞ

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Emrahım müthiş çekimler olmuş. Video kaliteleride yüksek. Sende bu işi dayın gibi profesyonelleştiriyorsun ;D ;D Demekki keklikte iyi videolar izlicez. Sinyalleri geldi ;D Hem kamera çekimi hemde Adoff bizi izlemeye devam edin demiş

Rıdvan KOCATAŞ - 0545 464 4805
1980 Antalya - İkamet  ISPARTA