Gönderen Konu: tavsiyelerinizi okumak isterim  (Okunma sayısı 2211 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Turgay YILDIRIM

• *
  • hayat
tavsiyelerinizi okumak isterim
« : 09 Ağustos 2014, 13:14:08 »
herkese merhaba. yivli tüfek almak istiyorum, fiyat konusundada en uygun olarak cz  ler gözüküyor uzun menzilli atışlar için önereceğiniz tüfek ve  fişekler konusunda(cz modelleri içinde ) yardımcı olursanız sevinirim, param hazır bekliyorum belgelerim tamam sayılır ikinci elde olabilir. önerilerinizi bekliyorum yivli tüfekler hakkında bilgim olmadıgını söyleye bilirim şimdiden teşekkürler
1981-Tunceli

Çevrimiçi B.Ulaş EREN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: tavsiyelerinizi okumak isterim
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2014, 13:25:44 »
herkese merhaba. yivli tüfek almak istiyorum, fiyat konusundada en uygun olarak cz  ler gözüküyor uzun menzilli atışlar için önereceğiniz tüfek ve  fişekler konusunda(cz modelleri içinde ) yardımcı olursanız sevinirim, param hazır bekliyorum belgelerim tamam sayılır ikinci elde olabilir. önerilerinizi bekliyorum yivli tüfekler hakkında bilgim olmadıgını söyleye bilirim şimdiden teşekkürler
cz 550  300win olabılır güzel bı optık dürbünle senın ısıne haylı haylı gorur abı bende kullandım bu ılahı güzel ıcat alınabilecek en güzel en ıdeal bence yurdumuz sartlarında domuz olsun geyık karaca gonul rahatlıyla kullan başka bu fıyatlara zor gözüküyor bence araştırmakta yarar var ıyı araştırmalar olsun
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2014, 13:26:57 Gönderen: B.Ulaş EREN »
  • D.K MAYA
ULAŞ EREN
Antalya / konyaaltı

• *
  • hayat
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2014, 13:54:24 »
teşekkürler ulaş bu tüfeklerin menzili nedir acaba 700 1000 arası bi uzaklıktan atış yapabilirmiyiz fişeklede alakalı ama tüfegin kendisindede olması gerekiyor okudugum kadarıyla mke den dedigin tüfeği alıp eve gitmenin maliyeti nedir dürbünsüz bide tüfegi alıp bakım yaptırmaktan bahsedenler var nerede yaptıra bilirim biraz detaylandırabilecek varsa sevinirim teşekkürler
1981-Tunceli

• *
  • hayat
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2014, 13:56:47 »
bu konuda cok acemi oldugumu söyleye bilirim ama iyi araştırmak gerekiyo saçma sapan bi durumla karşılaşmak istemiyorum o yüzden bilgisinden emin birilerinden yardım bekliyorum
1981-Tunceli

Çevrimdışı Serkan ÇİMEN

• Müdavim Üyemiz
  • Bazıları sürat sever....
    • izmirchoketube
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2014, 14:42:04 »
7mm rem mag tavsiye edebilirim uzun atışlar için . Toplam maliyetin tüfekti ,fişekti , dürbündü,montajdı vs ile ortalama 10000-11000
arası olur  gibi...
Sarsılmaz SAR-9 9x19
Sarsılmaz K2-45 45 Acp
Ata Turqua 308 win
Browning A500
Breton Çakır

Çevrimiçi B.Ulaş EREN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2014, 15:12:16 »
teşekkürler ulaş bu tüfeklerin menzili nedir acaba 700 1000 arası bi uzaklıktan atış yapabilirmiyiz fişeklede alakalı ama tüfegin kendisindede olması gerekiyor okudugum kadarıyla mke den dedigin tüfeği alıp eve gitmenin maliyeti nedir dürbünsüz bide tüfegi alıp bakım yaptırmaktan bahsedenler var nerede yaptıra bilirim biraz detaylandırabilecek varsa sevinirim teşekkürler
sımdı turgay abı yıvlı tüfek ayrı bı sektör mke den aldım eve geldım sımdıkı fıyatları bılmıyorum ama yıne nerden bakarsan serkan abının dedıgı gıbı 9000 -10000 tl cıvarını bulur belkı bulmaz tam emın degılım evet bakım olayına gelirsek oyle bı durum var neden dersen bakım olayı benım sılahım varken durbun takılınca sana gore bı sıfırlama yapılır mermı seceneklerıyle bı deneme atışı yaparsın sılahı denersın bu bakımı yapıcak ıstanbulda ve ankarada bı kac ısım var ama numaralarının kaybettım eskı telefonumda ama ulaşırsam sana burdan yazarım ısının ehlıı ustalardır bıde menzıl olayı 700-1000 metre yazar ama etkılı menzıl ıyı bır dıyafram atıcısının vurduğu menzıl 300-350 metredir benım tahmınım ama hava sartları atıcıının o ankı durumu bunlar cok etkılı olur ama cz550 300win güzel sılahtır tavsıye ederım bence ..
  • D.K MAYA
ULAŞ EREN
Antalya / konyaaltı

• *
  • hayat
« Yanıtla #6 : 09 Ağustos 2014, 16:29:26 »
evet anlıyorum sizi teşekkürler
1981-Tunceli