BALIK AVCILIĞI > BALIK AVI VE AVCILARI GENEL PAYLAŞIMLAR

Sezon kapanınca balığa devam herzaman ki gibi..

(1/2) > >>

Samet BİRİCİK:
Selamlar

Malum av sezonu kapalı olunca hasreti balık ile gidermeye çalışıyoruz..

Cümleten rastgele bütün balıkçı arkadaşlara..

Suat ÇALIŞKAN:
Tebrikler Samet.
Güzel balık.
Devamını dilerim rastgele.

Hüseyin İŞCEN:
Maşallah maşallah 

Zülküf ÖZDUMAN:
Tebrikler Samet Bey, çok güzel bir trofe, biz de (balık yasağı başlayana kadar) biraz at-çek yaptık. Önceki yıllarda çoğunlukla  sazan avı yaptığımızdan  spinde yeni sayılırız.  O turnayı tuttuğunuz kamışın marka, model, uzunluk ve atarını yazabilirmisiniz? Selamlar, rastgele..

Samet BİRİCİK:

--- Alıntı yapılan: Zülküf ÖZDUMAN - 27 Mayıs 2021, 22:46:23 ---Tebrikler Samet Bey, çok güzel bir trofe, biz de (balık yasağı başlayana kadar) biraz at-çek yaptık. Önceki yıllarda çoğunlukla  sazan avı yaptığımızdan  spinde yeni sayılırız.  O turnayı tuttuğunuz kamışın marka, model, uzunluk ve atarını yazabilirmisiniz? Selamlar, rastgele..

--- Alıntı sonu ---

Merhaba @Zülküf ÖZDUMAN bey

Kamış olarak Dam Shadow kullanıyorum çok memnunum açıkçası ..

Kamış Boyu : 270 Cm
Kapalı Boy : 139 Cm
Atar : 7-28 Gr
Parça : 2
Ağırlık : 192 Gr

https://www.oltayagel.com/urun/dam-shadow-ds-distance-270-cm-7-28-gr-spin-kamis?gclid=CjwKCAjwzMeFBhBwEiwAzwS8zOGLGNYQhehFr2Y1TZhU9_ccl5eU1PNyKVY_d9wrbHfWvciRmKbKwhoCdQQQAvD_BwE

Sahteler olarak yurtdışı ürünler kullanıyorum..Türkiyedeki Silikon modellerini kesinlikle kullanmıyorum..isterseniz turna için size 1-2 silikon tavsiye edebilirim, Aliexpress ürünleri kesinlikle başarı sağlarsınız..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git