Gönderen Konu: Yeni sezon icin aldığım fişekler.  (Okunma sayısı 4843 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Yeni sezon icin aldığım fişekler.
« : 06 Ağustos 2015, 18:53:53 »
Şimdiden herkese kazasız belasız avlar dilerim..Rasgele :)

KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Yeni sezon icin aldığım fişekler.
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2015, 15:34:28 »
Meca bıor 9 no 30 gram,Remington bıor 10 no 30 gram,Mirage 9 no 30.5 gram,Üveyik icinde RC titano 7 no 31 gram kullanmayı düşünüyorum :) sizlerinde yorumlarını bekliyorum iyi yada kötü olarak.
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Erdem BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 11 Ağustos 2015, 17:27:53 »
Avı bol olur inşallah.Güzel fişekler.Cumartesi öncesi biraz da yağmur olsa tamamdır:)
1982-İstanbul

The following users thanked this post: Berkay TOPUZ

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 11 Ağustos 2015, 19:07:56 »
Meca bıor 9 no 30 gram,Remington bıor 10 no 30 gram,Mirage 9 no 30.5 gram,Üveyik icinde RC titano 7 no 31 gram kullanmayı düşünüyorum :) sizlerinde yorumlarını bekliyorum iyi yada kötü olarak.
titanodan çok memnun kalıcağını tahmin ediyorum yeni sezona güzel bir başlangıç yapmanı dilerim berkaycım selamlar
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

Çevrimdışı Gürkan ÖZKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2015, 01:48:50 »
Berkay Bey, o çakma remingtondan da çok memnun kalacaksın. Enez İpsala tarafında eşe dosta dağıtmıştım. Kullanan gidip 2 kutu almış. Mirage zaten gayet iyidir.
Rastgele
1975 - istanbul - www.hobimaket.com

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2015, 03:59:56 »
Avı bol olur inşallah.Güzel fişekler.Cumartesi öncesi biraz da yağmur olsa tamamdır:)
Güzel temenniniz icin teşekkür ederim,İnş.yağmur yağar da biraz daha keyifli av yaparız belki :)
titanodan çok memnun kalıcağını tahmin ediyorum yeni sezona güzel bir başlangıç yapmanı dilerim berkaycım selamlar
Teşekkr ederim özgür abi,titano zaten kendini kanıtladı,Şimdiden rasgele sanada :)
Berkay Bey, o çakma remingtondan da çok memnun kalacaksın. Enez İpsala tarafında eşe dosta dağıtmıştım. Kullanan gidip 2 kutu almış. Mirage zaten gayet iyidir.
Rastgele
Gürkan bey İnşallah dediğiniz gibi memnun kalırız,o Remington bıor modeli gecen sezondan beri merak ettiğim bir fişekti cevremde kullanan 1-2 kişi cok övdü bende denemek icin şimdilik bir kutu aldım bakalım,Mirage ilede gecen sezon gayet güzel avlarımız olmuştu,sizede simdiden rasgele kazasız belasız avlar dilerim :)
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Yüksel TÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 14 Ağustos 2015, 16:50:24 »
Berkay bey yeni sezonda kazasız belasız bol avlar dilerim. bende özellikle meca 30gr'ı merak ediyorum malüm en iyi yerli diyorlar busezon bende o fişeği sipariş verdim fakat bayii daha getirtemedi bende yaf 30gr almak zorunda kaldım fişekler hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum iyi avlar.
  • Fabarm xlr composite
1979 MALATYA

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 14 Ağustos 2015, 17:49:44 »
Berkay bey yeni sezonda kazasız belasız bol avlar dilerim. bende özellikle meca 30gr'ı merak ediyorum malüm en iyi yerli diyorlar busezon bende o fişeği sipariş verdim fakat bayii daha getirtemedi bende yaf 30gr almak zorunda kaldım fişekler hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum iyi avlar.
Teşekkürler yüksel bey temenniniz icin,Sterling,yaf,zuber yerli fişeklerin coğunu kullandım ama icinde en iyisi Meca diyebilirim,gecen sezonda kullanmıştım gayet güzel avlar yaptık.Birde Yaf keçe tapalar var mavi kovanlı 30 gram belki sizin aldığınız fişekte odur onlarıda beyeniyorum.
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2015, 17:51:12 Gönderen: Berkay TOPUZ »
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Halil ARIK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 15 Ağustos 2015, 13:26:50 »
Mecanın 28 10 dispiarentesini aldım vurduğum kuşların abartısız yarıdan fazlası canlı düştü hep çelgindi
halil arık
1984 afyonkarahisar
5464458072
Türk`ü,Türklüğü,Vatanı sevmek faşistlikse, Hitler yanımızda komünist kalır..

Çevrimdışı Ergin KORKUT

• AvlakForum Üye
  • *
  • VATAN SEVDALISI
« Yanıtla #9 : 21 Ağustos 2015, 11:54:34 »
Meca'nın fişeklerini bende kullanıyorum gayet diğer yerli markalara oranla daha iyi iş yapıyorlar ancak şöyle bir durumla karşılaştım miragenin 30,5 gram ve 32 gram fişekleri değişmiş paketinde geyik var ve yeni olduğu söylendi sizce bir değişlik söz konusumu yoksa sadece paketler mi değişmiş barutları biraz renk olarak farklıydı eskisine bakarak ancak saçmaları daha yumuşak yapmışlar bu sene saygılar
1953 Kırklareli Lüleburgaz

Çevrimdışı Orhan KÖSEOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 21 Ağustos 2015, 12:38:58 »
merhaba avcı arkadaşlar, ben de meca hariç hiç bir yerli markaya güvenemiyorum artık. aynı kutudaki 25 fişek birbirini tutmaz oldu. o yüzden hiç bir yerli markayı almıyorum. mecanın da sadece 30 gr bior. oda yılda bir kaç kez.
  • vursan 92a
  • phenoma
  • fx017
1974 samsun çarşamba
insan söylediği sözün kefili, söylemediği sözün esiridir.

Çevrimdışı Burak BAYGENÇ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 23 Ağustos 2015, 19:44:58 »
Berkayım MECA 30gr 10 numara iki kutu bende aldım ama daha çıkmak nasip olmadı deneme imkanın oldu mu nasıl sonuç?
Kırklareli/Lüleburgaz    17.06.1990    0rh(+)
Armsan-Phenoma Carbo

Çevrimdışı Ersan ARGIÇ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 23 Ağustos 2015, 21:34:47 »
YAF 8 numara bior aldım beyaz kartuşlu  fişek ağzı 8 kıvrımlı ve kırmızı barut, 9 numara bior aldım açık mavi kartuşlu onun barut rengi tam ayırt edilmiyor? üveyik için aldım  ama üveyik yok atamadık
  • Stoeger 2000
1973
memleket fethiye-iş burdur

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 25 Ağustos 2015, 01:11:24 »
Berkayım MECA 30gr 10 numara iki kutu bende aldım ama daha çıkmak nasip olmadı deneme imkanın oldu mu nasıl sonuç?
Burak kardeşim 2 sezondur kullanıyorum meca gayet memnunum..
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991