Gönderen Konu: DOLANDIRICILIK AVCI ARKADAS VE DOSTLAR LÜTFEN DİKKAT OKUYUN !!!!!!!!!  (Okunma sayısı 15741 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cüneyt YARYIKAN

• *
ARKADASLAR YABAN TV .COM DAN ILANLARDAN KÖPEK İLANI VERMİŞ BİR KİŞİ BİZDE ARADIK VE KÖPEKLERİNLE İLGİLENEMDİĞİ BAKACAK YER ARADIGI AVCI ARKADASLAR DOSTLUKLAR KAZANMAK ISTEDIGINI PARAYLA SATMAYACAGINI AMA VETERINER KAFES VE ARABAYLA YOLLAYACAGI İÇİN MUAVINE PARA VERECEGINI SOYLEDI VE BENDEN 200 TL PARA ISTEDI BIZDE ADAM DUZGUN KONUSUYO DURUSTTUR DIYE SAHSA TEPEBASI POSTANESI ESKISEHIR E ÜSMEN AGİLÖNÜ ADINA 200 TL YOLLADIM PARAYI ALDI BEN DEN HABER BEKLE DEDI GECE KOPEKLERI 12 DE ARABAYA VERECEKTI VE SABAH BEN ÇORLU OTAGARDAN ALACAKTIM AMA NE YAZIKKI ADAM TELEFONLARIMIZI ACMIYOR YANİ DOLANDIRILDIK ANLAYACANIZ TANIYAN BILEN VARSA VEYA BASKALARININ HAYALELRINI YIKMASIN 200 TL DEGILK CANIMI SIKAN MERAK O DUYGU AMA SAVCILIGA BASVURUDA BULUNACAM 2 GUN DAHA BEKLEYIP SAHSIN ADI ÜSMEN AGİLÖNÜ ESKISEHERLI
Cüneyt YARYIKAN
1979 tekirdağ    05302315522

Çevrimdışı Mustafa GÖKKAYA

• Müdavim Üyemiz
Geçmiş olsun...
www.facebook.com/setterbartin
Setter mi? Tabi ki Setter..!
İyinin düşmanı ,ondan daha iyisidir..!
 MUSTAFA GÖKKAYA-1985/BARTIN-Kozcağız [email protected]

Çevrimdışı Yavuz KORKMAZ

• SAKARYA POİNTER KLUP DERNEK BAŞKANI
  • *
  • DOST ALIŞVERİŞTE BELLİ OLUR
    • www.pointer54.tr.gg
cüneyt kardeşim sen emniyete git durumu anlat postane kamerasında illaki şahsın görüntüsü vardır ve yerini elleriyle koymuş gibi bulurlar   büyük geçmiş olsun kardeşim kimse kimseye helede tanımadığı kimseye güvenmesin örnek olur inşallah
Yavuz KORKMAZ
1974 Hendek SAKARYA [img width=237 height=180]

SAKARYA POİNTER DERNEK BAŞKANI   05557616202- [email protected]     www.pointer54.tr.gg

Çevrimdışı Yavuz KORKMAZ

• SAKARYA POİNTER KLUP DERNEK BAŞKANI
  • *
  • DOST ALIŞVERİŞTE BELLİ OLUR
    • www.pointer54.tr.gg
eskişehirli avcı kardeşlerimiz dostlarımız var illaki bu şahsı tanırlar sen merak etme karrdeşim çözülür bu iş
Yavuz KORKMAZ
1974 Hendek SAKARYA [img width=237 height=180]

SAKARYA POİNTER DERNEK BAŞKANI   05557616202- [email protected]     www.pointer54.tr.gg

Çevrimdışı Ahmet ARIKAN

• Müdavim Üyemiz
  • Burdurlu
    • ahmet arıkan
merak etme abi elinde parayı gönderdiğine dair belge vardır. daha da olmadı postane işlemlerinde kayıtlıdır.
adamın ismi cismi de belli, illaki hakkını alırsın.
eskişehirli ustalar da konu hakkında yardım edecektir
  • Yıldız Elegant A3 TME
  • Akkar Churchill 812
  • Retay Masai Mara Bronze Pure
  • Çifsan ÇSP 555
Ahmet ARIKAN
1987-Burdur / Yeşilova

Çevrimdışı Emre VARDAR

• *
Cüney abi geçmiş olsun. Yavuz abinin dediği gibi hiç zaman kaybetmeden savcılığa başvur. Postaneden para yatırdığına dair verilen kağıtları kaybetme o kağıtlarla beraber başvur savcılığa. Tepebaşında ikamet eden bir kaç arkadaşımada sorcam abi bu adamı bir gelişme olursa haber veririm.
Emre VARDAR
1985 Eskişehir

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
Üzülürüm,üzülürümde insanların 3 kurus para için sahtekarlık dolandırıcılık yaptığına üzülürüm.ALLAH ıslah etsin,RABBİM yardımcın olsun abi döner dolaşır bi yerden gelir nasılsa...
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
cüneyt kardeşim sen emniyete git durumu anlat postane kamerasında illaki şahsın görüntüsü vardır ve yerini elleriyle koymuş gibi bulurlar   büyük geçmiş olsun kardeşim kimse kimseye helede tanımadığı kimseye güvenmesin örnek olur inşallah
doğru söylüyorsun usta kamera kayıtlarında illa çıkacak..

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL
...İnanmak yağmur duasına giderken şemsiyeyi yanına almaktır...

Çevrimdışı Ulvi ŞAFAK

• *
geçmiş olsun ..
Ulvi ŞAFAK
1965-Tekirdağ/Malkara   0545 4510569

Çevrimdışı Enver TOPÇUOĞLU

• *
GEÇMİŞ OLSUN 
Enver TOPÇUOĞLU
1974 ADAPAZARI

Çevrimdışı Hakan ÖZEK

• *
Gecmiş olsun su akar yolunu bulur
Hakan ÖZEK
1972 - İstanbul SEFAKÖY Duhul- LÜLEBURGAZ Sakızköy

Çevrimdışı Eşref YILDIZ

• *
  • POİNTER HERZAMAN :)
gecmıss olsun
ESREF YILDIZ SAMSUN CARSAMBA 1987

resim yülke

Çevrimdışı Nedim UYSAL

• *
Değerli arkadaşlar sitede Eskişehirli avcı dostlarımız mevcut neden telefonla görüştüğünüz kişilere itibar ediyosunuz anlayamadım. Mantıken düşünüldüğünde Eskişehirde o şartlarda köpeklerini verecek birisini mutlaka bulur o kişi ama olmuş artık postanede gerekli kayıtlardan yola çıkarak sorun çözülebilir ...... Örnek olsun herkse bu arada Eskişehir de ikamet eden bir avcı dostu olarak tüm üyelerden  özür dilerim o şahsın yaptıkları adına gerçi birşey değişmez ama ...... inşaallah çözülür ...
Nedim UYSAL
1970 ESKİŞEHİR

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
Geçmiş olsun.
1970 Antalya (İkamet Eşme/UŞAK) 

Çevrimdışı Hüseyin SERTÇETİN

• Müdavim Üyemiz
Geçmiş olsun... :(
Hüseyin SERTÇETİN 1978 AKHİSAR 0542 5328869

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

geçmiş olsun
Celal NAİLLİOĞLU
1973 ANKARA

Çevrimdışı İbrahim ÖZDEMİR

• *
    • www.bereketpirinc.com.tr
çok geçmiş olsun

Çevrimdışı Mustafa ÇİL 43

• Çobanoğlu 43
  • *
  • pointerin başkenti EMET
    • Av Keyfiniz Burası
geçmiş olsun gardaşım
     sen en güzeli emniyete veya savcılığa başvur bence

Çevrimdışı Ertan ARIN

Herifin adında hayır yok ilk dfa duyuyorum Üsmen ismini.Nasıl harcıyorlar bu paraları bu kadarmı düşer insan.ALLAH ne bizim nede evlatlarımızın boğazından haram geçirmesin.AMİN
Geçmiş olsun siz dürüstsünüz ama o şerefsiz,çatıyor insan bazen.
Ertan Arın
1968 Urla İZMİR

Çevrimdışı Orhan BİLGİN

• *
maalesef öyle olmuyor o işler. aynı şey benim de başıma geldi. tıpatıp aynı olay. savcılığa gidip suç duyurusunda bulundum, ifademi verdim sonrasında da boş durmadım tabi. adamın para çektiği atm yi bile tespit ettim ertesi gün savcılığa tekrar gittim edindiğim bilgileri paylaşma için. savcının takipsizlik kararı verdiğini öğrendim yani  kapatmış dosyayı. tepem attı çıktım odasına bana bu ticari anlaşmazlık ticaret mahkemesi halleder benim işim değil dedi. yahu dedim adam dolandırıcı bak sana para çektiği atm yi bile söylüyorum işte kamera kayıtlarına bak resmini ekiplere dağıt 2 günde bulunsun yargıla at içeri. hiç oralı olmadı. o savcı bozuntusuna göre dolandırıcılık suç değil ticari anlaşmazlıkmış
Orhan BİLGİN
1988 Mersin

Çevrimdışı Özkan BAKIR

• *
geçmiş olsun ..
Özkan BAKIR
1958 Akhisar _Manisa

Akhisar avcılık,atıcılık,amatör balıkçılık ihtisas spor kulübü genel sekreteri

Çevrimdışı İlhan ALPASLAN

• *
yuh be bu nasil insanlik.gecmis olsun.
İlhan ALPASLAN
1956 kirsehir-almanya

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
maalesef öyle olmuyor o işler. aynı şey benim de başıma geldi. tıpatıp aynı olay. savcılığa gidip suç duyurusunda bulundum, ifademi verdim sonrasında da boş durmadım tabi. adamın para çektiği atm yi bile tespit ettim ertesi gün savcılığa tekrar gittim edindiğim bilgileri paylaşma için. savcının takipsizlik kararı verdiğini öğrendim yani  kapatmış dosyayı. tepem attı çıktım odasına bana bu ticari anlaşmazlık ticaret mahkemesi halleder benim işim değil dedi. yahu dedim adam dolandırıcı bak sana para çektiği atm yi bile söylüyorum işte kamera kayıtlarına bak resmini ekiplere dağıt 2 günde bulunsun yargıla at içeri. hiç oralı olmadı. o savcı bozuntusuna göre dolandırıcılık suç değil ticari anlaşmazlıkmış
arkadaşlar budurumlarda savcılık birşey yapamaz...çok dikkatli olunması gerekir....bu suçun adını düşünüyorumda bende isim koyamıyorum...çok zorlansa alacak-verecek meselesi olur..ama elde yazılmışçizilmiş  anlaşma yok... ha borc verip geri alamamışsın hada köpek yollayacakmış yollamamış...
tanımadıgınız güvenmediginiz satıcılardan uzak durun.......200 e degilde 500 liraya tanıdıgın güvendigin biriyle alışveriş yapmış olsaydın çokçok karlı olacaktın......geçmiş olsun....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

saadettin BIYIKLI

• Ziyaretçi
böyle  kanal olursa vatandaşda inanır dolandırılır bu durumda dolandırıcaya kim yardım etmiş oluyor acaba ??? bu durumuda değerlendirmek gerekmezmi arkadaşlar
geçmiş olsun