Gönderen Konu: çifteme şoksuz yedek namlu yaptırmak istiyorum önerilerinizi rica ediyorum  (Okunma sayısı 6720 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet KILIÇ 41

• *
13 senelik huğlu 202 b çift kırma tüfeğime domuz avlarında kullanmak için şoksuz yedek namlu yaptırmak istiyorum izmitte ikamet ediyorum önerebileceğiniz ustalar varmıdır veya huğlu fabrikasınamı göndermem gerek ve nasıl gönderebilirim kargoya güvenebilirmiyim bu konuda yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • tek kırma huğlu
  • çift kırma huğlu
  • sarsılmaz magic
  • setter

Mehmet KILIÇ
1982 İZMİT

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Ben fabrika ile telefonda konuşup, onların önereceği şekilde fabrikaya göndermenizi tavsiye ederim.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Veysel ALTINDAĞ

• Müdavim Üyemiz
Ahmet bey huglu fabrikasıyla konuşup tüfeğinizi oraya yollamanızı tavsiye ederim. Ben 2 defa huğlu fabrikasına tüfek yolladım kargo ile bir sorun olmadı.
Veysel ALTINDAĞ
BURSA 1985
www.avcininyeri.net

Çevrimdışı Ferhat DAKMA

• *
yanılmıyorsam huglu kooperatıfı mng kargo ve yurtiçi kargo ile anlaşmalı bu  kargolarla gönderin ve kargoya guvenın hıc bı sorun olmaz siz yeterki güzelce ambalajlayın
Ferhat DAKMA
1988 konya beyşehir huglu

• *
yardımlarınız için teşekkürler
  • tek kırma huğlu
  • çift kırma huğlu
  • sarsılmaz magic
  • setter

Mehmet KILIÇ
1982 İZMİT

• *
bir kaç sorum daha olacak. fabrikada çiftelerden sorumlu bey tüfek için yapılmasını istediklerini bi kağıta yaz tüfekle beraber gönder dedi. sayın abilerim çiftem 12 kalibre 70mm fişek yataklı 71cm uzunluğunda sağ 3/4 sol 4/4 şok namlulu.
yaptırmak istediğim yedek namlu 12 kalibre 76mm fişek yataklı 61 cm uzunluğunda kaval(şoksuz) namlu.        siz deneğimli avcı abilerime göre bu ölçüler iyimidir ve 76mm yani magnum yatak dedikleri namlu tüfeğe zarar verirmi uzunluğu sizce iyimidir değilse ne olmalıdır. fabrikadan bi usta ile görüştüm 76mm fişek yatağı için olur,66cm de uzunluğu  dedi.yedek namluyu sadece domuz avında ve tek kurşun için yaptırmak istiyorum  değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
  • tek kırma huğlu
  • çift kırma huğlu
  • sarsılmaz magic
  • setter

Mehmet KILIÇ
1982 İZMİT

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 O0 O0 O0 mehmet bey , yaptırdınızmı yedek namlu . bende düşünüyorum bıldırcın ve çulluk için 61 namlu . yaptırdıysanız ne kadara mal oldu , ve beklentilerinizi karşıladımı .. 71 namlu 5 ve 4 şoklar çulluk için güzel sonuçlar veriyor ama , 61 namlu ile bu sonuçların çok daha iyi olacağı kanısındayım ..  ya yedek namlu yaptıracağım , yada 61 slug namlu bir otomatik alacağım ... selamlar ...  O0 O0 O0 O0
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Musa BALLI

• *
Yusuf bey, huğlu kendi çifte ve pozelerine yedek namluyu, 250 civarı (+ mobil şok isterseniz 50 tl şok takımı) ye yapıyorlar biz 104 a ya yaptırdık, gayet güzel, slug otomatiği boş verin bence yarı otomatikler1+1 oldu fişek kapasitesi, siz yine de huğlu ile bir görüşün derim.
Musa BALLI
1973-Antalya

Çevrimdışı Kaan ÇAKIR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Huglu'dan katolog istedim e mail olarak çifte ve poze yedek namlusu 345 tl yazıyor , süperpoze enjektörlü 465 tl yazıyor ...
file:///C:/Users/Cas/Desktop/24022013142.jpg

Çevrimdışı Engin TARHAN

• Müdavim Üyemiz
ali ağır ile irtibata geçin yardımcı olacaktır
1976  istanbul