Gönderen Konu: ERKEK VE DİŞİ İKİ KARDEŞİN YAN YANA BÜYÜTÜLMESİ SIKINTI VERİRMİ ?  (Okunma sayısı 2962 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
DEĞERLİ ÜSTATLARIM YAKLAŞIK 4,5 AYLIK ERKEK BİR DRAHTHAARIM VAR ARKADAŞIM DİŞİ OLAN KARDEŞİNİDE BANA HEDİYE ETMEK İSTİYOR İKİSİNİ YAN YANA BÜYÜTMEMDE BİR PROBLEM OLURMU FİKİR VE DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM SAYGILAR

PARS ERKEK OLAN YAVRUM
Uploaded with ImageShack.us

DİŞİSİDE BUNUN AYNISI FOTOKOPİ GİBİLER ŞUAN RESMİ YOK YARIN ÇEKİP YÜKLERİM
Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı Gökhan KAN

• Müdavim Üyemiz
şimdilik bişi olmaz ama 6 ayından sonra ayrı tutmak dogru olur. sakat bir durum olmasın diye. hayırlı olsun.
  • REMİNGTON 1187 SPECİAL PURPOSE.(71CM) 51CM FULLY RİFLED.
  • VURSAN 92-A (71-61CM)
  • AVSAN.S.POZE.(76-61) TRAP VE SKEET.
  • İNG.SETTER.
Gökhan KAN
1978-Sakarya-AKYAZI
DEL FABIOMASSIMO.
--------CİNA-----------

Çevrimdışı Serhat SERİN

• Müdavim Üyemiz
Kızışma dönemi harici sıkıntı yok diye düşünüyorum..
doğum yılı ve yaşadığınız ili profilinize yazınız
http://avlakforum.com/forum/profile/?area=forumprofile;u=23147

Çevrimdışı Rıdvan KOCATAŞ

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Yavru yetiştiriyorsun. Yavru yetiştirmek kolay değil. Her ikisini birden eğitmek büyütmek kolay değildir. Kızanlık dönemi zaten bellidir. Kanama başldıktan sonra 20 gün ayrı tutarsın ama dediğim gibi sıkıntı yavruları heder olma durumu. Drahthaar yetiştirmek kolay değildir.

Rıdvan KOCATAŞ - 0545 464 4805
1980 Antalya - İkamet  ISPARTA

Çevrimdışı Serhat SERİN

• Müdavim Üyemiz
Tabiki ystanın dediği gibi yetiştirmesi 2sini birden zorlayabilir..
doğum yılı ve yaşadığınız ili profilinize yazınız
http://avlakforum.com/forum/profile/?area=forumprofile;u=23147

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
ahmet abi bence  hediye gelen yavruyu ava gittiğin arkadaşlarından birine eğer köpeği yoksa hediye et abi gerçekten çok sevaba girersin abi.

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL
...İnanmak yağmur duasına giderken şemsiyeyi yanına almaktır...

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
KIZANLIK DÖNEMLERİNİN SIKINTI VERECEĞİ MALUM BENİM ASIL ENDİŞEM YETİŞTİRİLMESİ VE AVLAKTAKİ KOLAYLIĞI YADA ZORLUĞU KONUSUNDA. KÖPEKLERİN IRKI ÇOK SAĞLAM BABALARI AZİZ OMUR BEYİN KAPADOKYA İSİMLİ KÖPEĞİ ANNELERİ BULGARİSTANDAN GELME SECERELİ BİR DD KANLARI SAĞLAM O YÜZDEN YAKMAK İSTEMİYORUM KÖPEKLERİ
Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı Ramazan ASLAN

• *
  • Korucu
ahmet kardeşim  beraber büyümeleri sıkıntı olmaz kızanlık dönemi harici  egitimlerini  tek tek vermen lazım  ikisi aynı anda egitemessin  ne kadar  egitim tecrüben var bilemem  ama yinede sen teker teker ögret  kolay gelsin
Ramazan ASLAN
A Rh + 1963 İsmetiye BURSA   

Çevrimdışı Ö.Faruk GÜNER

• Müdavim Üyemiz
Yavru yetiştiriyorsun. Yavru yetiştirmek kolay değil. Her ikisini birden eğitmek büyütmek kolay değildir. Kızanlık dönemi zaten bellidir. Kanama başldıktan sonra 20 gün ayrı tutarsın ama dediğim gibi sıkıntı yavruları heder olma durumu. Drahthaar yetiştirmek kolay değildir.

adult image hosting
Ömer Faruk GÜNER
ÜNYE / ORDU 1975
0 532 548 02 53

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
Hangi cins köpek olursa olsun. Köpekler 6 aylık olana kadar bir arada olmalarında problem yoktur. Ancak hava durumları ile ilgili olarak kızanlık 5 aylıkken de olabiliyor. Bu yüzden o dönemde yavruları ayrı, ayrı yerlerde 21 gün süresince tutarsanız yine problem yuaşamazsınız ondan sonrada eğitimlerine kaldığınız yerden devam edersiniz.
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)